Eşimle kavga ettim artik dayanamiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve HAWAI tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Eylül 2008
    Konu Sahibi : HAWAI
  1. HAWAI

HAWAI Çek elini memleketimden!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    EşIMLE DÜN AKŞAM KAVGA ETTIK. BEN ÇALIŞAN BIR ANNEYIM. EŞİM ANNEMLERI ALMAYA GITTI AKŞAM YANLIZDIM SIRF EşIM KIZMASIN DIYE OĞLUMLA BILE ILGILENEMEDIM 1 SAAT BOYUNCA BULAŞIKTI ÇAMAŞIRDI EV IŞLERIYLE UğRAŞTIM. SONRA ANNEMLER GELDI. EşIM ÇOK TITIZ VE TAKINTILI BIR INSANDIR. EŞIM OĞLUMUN PIS ÇORAPLARINI DOLABA SOKMUŞ. BENDE ÇOCUğA ÇORAP GIYDIRECEKTIM. PIS ÇORABI GÖRÜNCE SEN MI BURAYA KOYDUN BUNU DEDIM. BANA DEDIKI SANA KALSA 10 GÜN ORDA DURUR KALDIRMAZSIN DEDI. ANNEMLERIN YANINDA....
    ANNEMDE DEDIKI KIZ SEN PASAKLIMISIN OKADAR DEDI. BENDE EŞIME SAÇMALAMA SALAKMISIN DEDIM SINIRIMDEN.
    BENI KENARA ÇEKTI VE DEDIKI BIDAHA ANNENLERIN YANINDA BÖYLE BENIMLE KONUŞMA DEDI.YANI HAKSIZKEN ÜSTE ÇIKTI. :kızgın:
    KIZLAR BENDE ÇALIŞIYORUM AKşAM 8?DE BIRLIKTE EVE GELIYORUZ. ELIMDEN GELDIğINCE EVI TOPARLIYORUM. YEMEK YE TOPLA FALAN SAAT 9 OLUYO. 1 SAAT SONRADA OğLUMU UYUTUYORUM. BENDE ONUNLA BERABER YATIYORUM. YANI EVDE 2 SAAT GEÇIRMIŞ OLUYORUM. BU ZAMAN ZARFINDA HEM DAĞINIKLIĞI TOPARLAMAYA ÇALIŞIYORUM. HEM DINLENMEYE ÇALIŞIYORUM. HEM OĞLUMLA ILGILENMEYE ÇALIŞIYORUM.:KK46:
    VE EN SON BENDE OLAYI KOPARTAN ŞEYI SÖYLEDI, :1shok:BANA DEDIKI SENI DENEMEK IÇIN SANDALYENIN ALTINA TERLIK KOYDUM 7 GÜNDÜR ORDA DURUYOR. BAKALIM NE ZAMAN KALDIRACAKSIN DEDI. RUH HASTASI YA!!!!
    KIZLAR YEMIN EDERIMKI YALAN SÖYLÜYOR ÇÜNKÜ BEN 3 GÜN ÖNCE DIP KÖŞE TEMIZLIK YAPTIM. ONU KESIN 1 YADA 2 GÜN ÖNCE ORAYA KOYMUŞTUR. VEDE BEN EVDE OLMADIĞIM IÇIN ONU GÖRMEK ZORUNDAMIYIM. HEM SANDALYENIN ALTINDA KALSA NE OLACAK?
    OFFF ÇOK YORULDUM ARTIK. BIDE BU ZAHMETLERIME KARŞILIK EŞIM BENI PASAKLI DIYE TABIR EDIYOR YA ÇOK KIRILIYORUM. senağlama
    SIZCE EŞIME NASIL DAVRANAYIM. ONUNLA BU KONU HAKKINDA DAHA ÖNCEDENDE KAVGALARIMIZ OLDU. AMA BEN ACAYIP BOZULDUğUM IÇIN HER SEFERINDE O BENDEN ÖZÜR DILEDI. ONUNLA ÇOK KONUŞTUM. BEN O KADAR MÜKEMMEL DEğILIM ELIMDEN ANCAK BUKADARI GELIYOR DIYE. ÇÜNKÜ EşIM ORTADA BIR KIYAFET GÖRSE BANA SÖYLENIYOR. ARTIK KATLANAMIYORUM. ONA NASIL BIR YÖNTEM UYGULASAM BILMIYORUM. GÜLMEYIN AMA MEKTUP YAZMAYI DÜşÜNÜYORUM. ÇÜNKÜ YÜZYÜZE KONUŞTUğUMUZ ZAMAN ÇOK PIS KAVGA EDIYORUZ. BAŞKA ÇARESI OLAN VARMI BANA YARDIM EDEBILECEK???

2. 24 Eylül 2008
  3. AssOrtik

AssOrtik KıdemLi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sana bir öneri sunabilecek kadar tecrübeli değilim..

ama dilerim ki en yakın zamanda bütün sorunlarınızı çözersiniz :teselli:

4. 24 Eylül 2008
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Kusura bakma eşin gerçekten biraz hasta böyle sandalyenin altına terlik falan koyacağına sana yardım etsin madem beğenmiyo yaptığını kalk kendin yap de...
    Hem iş, hem çocuk , hem ev işi kolay değil....
    Konuşmak işe yaramıyorsa eğer işe yarayacağını düşünüyorsan mektup yaz bu hiçde gülünecek birşey değil bence....
    Ama dediğim gibi madem yaptıklarından tatmin olmuyo beğenmiyo kendi daha iyisini yapsın canım...
    Çok yorma kendini sen elindne geleni yapıyorsun zaten...

6. 24 Eylül 2008
  7. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çok üzüldüm ya ne kocalar varmış bu kadarda temzilik meraklısı ya ama arkadaşım o da seni annenin yanında pasaklı diye nitelendirmiş tabi seninde zoruna gitti ama anneninde eşinin yanında sana sen pasaklımısın o kadar demesi çok yanluş böle düşünse bile bubu sana yanlızken sölemesi gerekirdi evet haklıyken haksız duruma düşmüşsün heleki başklarının yanıda eşini aşağılamamalısın keşke kendini tutabilseydin Allah yardımcın olsun halla halla çok şaşırdım terlik falan koymuş ya dursun terlik sandalyenin altında ne olmuş sanki tuhaf bişi yani. konuşunca tartışıyosan mektup yaz içini dök bölesi daha ii olur belki umarım herşey düzelir

8. 24 Eylül 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    çalışan kadınla halinden anlaması gerek..
    hem para getirsin kadın hem iş yapsın..ohh iyi iş..
    ben bazen eşime derdim ya çalışmıcam sana 4/4lük kadınlık yapıcam,yada çalışıcam ama ev işleri konusunda idare ediceksin beni diye..
    mektup yazıp içini sert bir ifadeyle değilde daha yumuşak dökebilirsin.
    inşallah işe yarar canım:teselli:

10. 24 Eylül 2008
  11. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canim neden gülelim gayet mantikli olabilir.duygularini güzel bir kalemle mektuba dökebilirsin hislerini....
    Seninde çaliştiğini ve yorulduğunu eve geldikten sonra elinden geleni yaptiğini ve onun bu davranişlari karşisindsa çok kirildiğini ve bu yüzden de kendini kötü hissettiğini yazabilirsin...
    Ayrica eğer temizlikten memnun değilse kusura bakmasin ama eve bir kadin alsin bir zahmet....
    Yada seni çaliştirmayip ev hanimi yapsin.o zaman bunlari sana belki söyleyebilir(o da olmamaliya neyse)
    umarim sorununu halledersin sevgiyle kal

12. 24 Eylül 2008
  13. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım ne bu böyle madem o kadar titiz kendisi yadım etse ya bu kadar yüz verme allah aşkına. ben senin yerinde olsam öncelikle evime her hafta temizliğe gelecek bir bayanla anlaşırdım yok bunu eşin kabul etmezse çık işten evde otur ne bu ya hem eve para getir eşinle çık eşinle gir eve birde kalk terlik oradaydı çorap buradaydı diye sorun yaşa madem o pis çorabı oraya koyana kadar kirli sepetine filan atsaymış ya.

evet canım bence kesinlikle evine her hafta gelecek bir bayanla anlaş bak o zaman evin nasıl temiz tertipli oluyor hemde sen yorulmuyorsun. şahsen benim eşim asla böyle sorun yapmaz ki zaten yaptırmam vallahi patlatırım kafasını ama yine bir bayan alıyorum evde süpüge bile yapmıyorum ben her hafta geliyor cam kapı halı ne varsa siliyor ütümüde yapıyor ohh ben rahat ev temiz oluyor şiddetle tavsiye ederim.

14. 24 Eylül 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha ben olsam esime madem benim temizligmi begenmiyorsun madem cok meraklisin temizlilgi al buyur kendin yap derim....yada git iki üc iste daha calis bende calismaya mecbur kalmayim oturayim evimde herseyi dört dörtlük yapayim:icecream:

Eger birseye uyuz oluyorsam oda böyle cok affedersin Kaynanan gibi ev islerine karsian erkeklerdir.:mymeka:

Birseyden anladiklari yok ama can can konusmayi biliyorlar,:kızgın:

Hic canini sikma canim, bosverrr, kendini yipratma sakin:kahve:

Senin elinden geleni yapabilirsin sadece:1closedeyes:

16. 24 Eylül 2008
  17. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    ilk olarak bu salak deme konusunda haksızsın canım
    annende olsa kimsenin yanında kocaya salak denmez (bana göre tabii)

bana da eşim salak dese annesinin yanında kavga cıkarırım mesela

temizlik konusuna gelince en iyisi duymamak canım yerimseniben yada cok titiz se konusursunuz sana biraz yardım eder

18. 24 Eylül 2008
  19. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım seni anlıyorum benim eşimde çok titiz daha çocuğumuz yok ama evi bizde çok güzel dağıtıyoruz ama eşimle toplarız hatta bazen o toplar ben otururum yorgunsam . çalışıyorsun o evi beraber paylaşıyorsun yardım etsin sana test uygulayacağına ....kötükedihüso

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.