esımle konusamıyoruum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ebru1982 tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ebru1982
  1. ebru1982

ebru1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar artık esımle bı sorun oldugunda konusamıyoruz.konustugumuzda tekrar tartısmaya donuyo iş.üstünden zaman gecsın öyle konusuyum dıyorum ama yıne aynı.....onceden ben uzuldugumde gelır gonlumu almaya calısırdı..şimdi umrunda degıl sankı cok canım sıkılıyo.esım boyle kayıtsız kalınca ona karsı ıstemedgm seyler cıkıyo agzımdan...hafta sonu küstük bırbırımızı cok kırdık belkı ama sabah kalktıgında bana bana ne söylesende seni cok seviyorum dedi.....ama az once yıne klızdırdık bırbırımızı cok buunaldım yardım edin..acaba benmı cok kaprisli davranıyorum

2. 25 Ağustos 2008
  3. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    birbirinizi seven insanlarsınız anladığım kadarıyla. durumunuz bana tanıdık geldi:eek: hayatınızdaki diğer sorunlara kendinizi fazlaca kaptırıp, o moral bozukluğuyla birbirinizi yıpratıyor olabilirsiniz.

yine aynı şekilde, aşırı güvenden dolayı birbirinize ilgi, anlayış göstermenizin gerekmediğini bilinçaltınızda hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Böyle durumda bile birbirine sevdiğini söyleyebilmek, çözülebilecek bir sorun olduğunu gösteriyor aslında. Ama silkelenmek şartıylahihoyyyt

4. 25 Ağustos 2008
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    ahh ahh kelin ilacı meselesini hatırladım şimdi:1closedeyes:

6. 25 Ağustos 2008
  7. blu roze

blu roze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evliliklerde zaman zaman çiftler arasında bir uzaklaşma olur.önemli olan bu uzaklığı aşmamak.herşeyi karşı taraftan beklemek yerine bir adımda biz atsak olmazmı?

8. 25 Ağustos 2008
  9. blu roze

blu roze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu tür şeyleri yaşamayan bir çift sanmıyorumki olsun ama ne olursa olsun kavga ve tartışmalarınızda dönüşü olmayacak sözler etmeyin.sonuçta birlikte bir hayat paylaşıyoruz sizi o kötü kelimelerle hatırlamasını istemezsin değilmi?

10. 25 Ağustos 2008
  11. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Zaman zaman bizde aynı sorunları yaşıyoruz.
    Ben ne yapıyorum sıkıntımı anlatan bir mektup yazıyorum.
    Bende işe yarıyor

12. 25 Ağustos 2008
  13. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu durum banada da cok uzak gemedi valla

14. 25 Ağustos 2008
  15. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    böyle tartışmalarda genelde sessiz kalmak ve alttan almak, fakat üzüldüğünü de hissettirmek her zaman iyi bir yöntemdir...böylece fazla yüzgöz olmazsınız birbirinizle...

16. 25 Ağustos 2008
  17. s.i.n.e.m

s.i.n.e.m yakışıklı oğlum büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

yapma canım yapma hayatı gereksiz yere zindan edersiniz birbirinize yeni evliyseniz bi adaptasyon döneminde olabilirsiniz hepimizin başına geldi böyle şeyler ama gereksiz yere kırma eşinin kalbini çoook sonra aklına gelince çok üzülürsün bak eşin ne güzel demiş "bana ne söylesende seni çok seviyorum" diye senin yerinde olsaydım bende seni seviyorum kocacığım çok üzülüyorum böyle olmamıza birbirimizi kırmayalım der boynuna atlardım. Aynı durumları bende yaşadım bende kalp kıran kelimeler kullandım ama ağzından bi defa bile beni kıran cümleler çıkmadı ben ne oldum onun gözünde bilmiyorum ama o benim gözümde yükseldikçe yükseldi, unutma kötü söz sahibine aittir. a.s.

18. 25 Ağustos 2008
  19. blu roze

blu roze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle katılıyorum size herzaman için susan taraf haklı olur konuştukça batarsın ve geri dönüşü olmayan bir yola girersin hiç konuşma demiyorum ama en azından bekle ne demiş atalarımız sabır acı meyvesi talıdır.kolay değil iki farklı insanın bir birine uyum sağlaması ama benken biz olmak böyle birşey.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.