Eşimle konuşmuyoruz teyzesi yüzünden

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Mert0403 tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Mert0403
  1. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba arkadaşlar

dün akşam eşimin teyzesine yardımcı olmak istedim ama bu bana pahalıya patladıolay şöyle gelişti.
    ankaradan eşimin teyzesi geldi ve aynı akşam otobüs veya trenle eve döneceğini söyledi eşimde hanım internetten bakar varmı yer yok mu diye atıldı bende baktım sonra haremde çalışan arkadaşım olduğunu gerekirse ordan uyguna yer ayırtabilceğimi söyyledim teyzesine ok ara dedi saat 9:30 akşam aradım dedim böyle böyle otobüs ayarlarmısın ok dedi ayarladı eşimde sonra dandik bir firmayla gitme başka ayarlarız biz dedi kızdı iptal ettirdi eltimlerle beni eve bırakmak için yola çıktık eltimleri bıraktı sonra beni bırakmak için yola çıktığında 14 aylık oğlumda yanımda sen bana bağırmaya başla adamı bu saatte neden aramışım dedimki size iylik olsun diye aradım keyfi değil heralde ben bir kızı arasam bu saatte ne yaparsın dedi arama amacına bağlı dedim ben senin teyzene yardım amaçlı aradım dedim. (işte evlenmeden önce bir olay yaşamıştık kızlarla ilgili benim yanımda tanımadığım bir kız yanına çağırmıştıki ben gitmesine izin vermeme rağmen merak ettim ne diycek diye yanına gitmişti) bende dedimki ben tanımadığım elalemin kızlarına gidip konuşmuyorum ben teyzenin işi için aradım neden herşeye atlıyormuşum çok bilmişlik yapıyormuşum!!! hem kendisi diyor eşim baksın hemde ben atlamışım . neyse ben kızları ve eski sevgilisini ( benle tanışmadan önce 4 yıllık sevgilinden ayrılıp benle çıkmıştı sonra 1 ay sonra ben onu seviyorum diye terk etmiş 6 ay sonra tıpış tıpış kız onu terk ettiği için geri dönmüştü askerliğini bekledim döndü eski sevgilisiyle görüşmeler konuşmalar
    kapı komşusuymuş selam vermesse olmazmış neyse 6 yılın sonun da evlendik ) örnek gösterdim o zaman ayrılsaydın evlenmeseydn benle dedi bağırdı çağırdı bende daha bilmedikleimde vardır diye çıkıştım. teyzesini otogara bırkamaya çıktı bende oğlumla yattım uyudum sabah konuşmadık halende konuşmuyoruz gece bir yerlerimiz değmesin diyede özel gayret ettik. şimdi burda benim suçum ne yardım etmeye çalışmak. bir daha brine yardım edersem ne olayım . lütfen eşimi aramalımıyım yoksa onun aramasını mı beklemeliim:mymeka:

2. 14 Mayıs 2009
  3. deren23

deren23 Guest

kesinlikle o arasın nedemek ya...ama kusura bakmayın sizdede hata var çok af etmissiniz eski sevgilisine dönmüs sizde geri af etmissiniz yani bilerek evlendin evlenmeseydin cümlesini kurmaya hak sahibi görmüs kendisini...
    bence aramayın biraz hatasını anlasın...

4. 14 Mayıs 2009
  5. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    evlenmeden 2 yıl önce kesilmişti bu davranışları ne bilim öyle diyceği h iç aklıma gelmedi bu konuda haklısın af etmemem gerekiyordu ama yaptım bir gençlik hatası biz 9 yıldır beraberiz 3 yıldır da evliyiz 18 yaşımdan beri onlayım gözümü nda açtım desem yeridir

6. 14 Mayıs 2009
  7. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eşiniz gereksiz tavır yapmış... Ama siz geçmişi önüne sürmekle siz de yanlış yapmışsınız... Eğer geçmişte bişeyler olduysa ve affettiyseniz konu kapanır, affedip evlendikten sonra o konular en ufak bir kavga anında ortaya saçılıp dökülmez... DDökülürse de adam affetmeseydin, evlenmeseydin o zaman der....

8. 14 Mayıs 2009
  9. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    evet ama üstüme o kadar gelince dayanamadım bende sanki adamı aldatmışım gibi tavır yaptı bana ya :uhm:

10. 14 Mayıs 2009
  11. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arama bırak o arasın sen haklısın haklı olduğun konularda geri adım atma.

12. 14 Mayıs 2009
  13. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    yani geçengün birde dediki bana muhabbet kuşu bulabilirmiyiz dedi bende o sektörde olduğum için buluruzdan nerden çıktı dedim arkadaşının dükkanı var orda oturuken kızlar gelmiş arkadaşının müşterisiymiş onlar istemiş pazartesi akşamı uğrıycaklar dedi bişey demedim pazartesi günü geçerken eşimi ordan aldım kayınvaldeme geçtik akşam 8 gibi eve geldik ben bir arkadaşa çıkayım dedi bende hayırdır kızlarmı gelcek dedim kızdı bana dedim zaten ordaydın ne amacın var dedim sıkıldım dedi dünde onu söylüyor sen kızlarlamı konuşmaya gidiyorsun diye bana laf soktun diyor haksızmıyım ama

14. 14 Mayıs 2009
  15. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.397
    Ödül Puanları:
    238
    Evlilikte böyle anlamsız kıskançlıklar insanı çileden çıkartıyor doğrusu...
    Yok sen o kızı aradın yok sen bu erkekle görüştün....lay lay lom...
    Kıskanmanında bi usulu var yaa...Herşeyin cılkı çıktı resmen...
    Neymişş o saatte yabancı bi erkekle görüşülürmüymüşş.Pesss yaniiii.Sanki keyfimden arayıp görüşüyorum...

Siz de kızmayın ama eşinizin eskide yaşadıklarını sürekli ısıtıp ısıtıp önüne getirirseniz bu anlamsız tartışmalarınız hiç eksik olmaz...

Sonuç : Hayat çok kısa ve bir o kadar da güzel...Bu güzel günlerinizi anlamsız kıskançlıklarla zehir etmeyin...

16. 14 Mayıs 2009
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Aynen katılıyorum. Ortada ciddi hiç bir neden yokken boşu boşuna birbirinizin kalbini kırmışsınız.

18. 14 Mayıs 2009
  19. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    haklısın bende öyle yapmamalıydım ama kızdım işte sebepsiz yere bana bağırınca dayanamadım :eek: