Eşimle sorunlar yaşıyorum..Evlenmeden önce ki haliden eser kalmadı..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zehhraaaa tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : zehhraaaa
  1. zehhraaaa

zehhraaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 sene 4 aylık evliyim ama çok pişmanım.eşim evlenmeden önce olmadığı kadar kibar konuşan nazik,anlayışlı biriydi ve aynı zamnda çok temiz olduğunu düşünüyordum ama evlendikten sonra kendine hiç bakmayan sürekli ağzı bozuk,küfür eden kişisel temizliğine dikkat etmeyen biri.eşimden uzaklaşıyorum...ne yapmalıyım sevgim kalmadı.sürekli tartışmalar yaşıyoruz..ağıza alınmayacak hakaretler duyuyorum haketmediğim halde...hayatımda sacece işimle meşgulum o da olmasa ne yaparım bilemiyrum.içkiside var üstelik.olmayan birşeyi olmuş yada olcakmış gibi düşünüyor.paranoyak düşünceleri var.hayatı zindan ediyor.dr.a gitmeye zor ikna ettim en sonunda götürdüm ama malesef tadaviyi bıraktı bir gün sonra...otur sen kullan dedi ilaçları...çıldırmak elde değil.bıktım arkadaşlar..

2. 9 Aralık 2009
  3. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah allah.. evlnmeden önce hiç mi farketmediniz ki? çok zıt iki profilden bahsediyorsunuz çünkü, dikkat çekmemesi ilginç..

4. 9 Aralık 2009
  5. zehhraaaa

zehhraaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inan bana hiç fark etmedim,kişilik problemimiz de var sanırım.şimdi brşeye evet der 2 dk sonra hayr.sebep soruncada canı öle istiyormuşş.kocam olduğu iiçin herşeye hakkı varmışş.ailesine dedim ama onlarda artık bişey yapamıyorrr.ailesini de dinlemiyorr.

6. 9 Aralık 2009
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    şaşırtıcı evlenmeden önce öyleyse evlendikten sonra anlattıgın gibiyse çift kişilikli galiba eşin yada bu konu fake

8. 9 Aralık 2009
  9. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    amanııınnnn erkekler işte..

10. 9 Aralık 2009
  11. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadasım benımkııde aynı ya evlenmeden 5 yıl bırlıkteydık hıc ama hıc anlamadım farketmedım ayda 1 banyo yapıyo kavga ede ede kendıne saygın yok banadamı saygın yok dıyorum annesı hıc bır sey ogretmemıs sankı cocuga ogretıyorum agzıda oldukca bozuk evde kufur duydugumda 1 mılyon kumbaraya atıcaksın dedım 20 mılyonu sımdıden gectı bırıken para ayy agzımdan kactı özür dıyo bana karsı sahsı bır kufru yok ama dıyelımkı pc takıldı kufur araba gec geldı kufur ızledıgı fılm en heyecanlı yerde bıttı kufur trafıktekı halını hıc solemıyorum artık ben ugrasmıycam kararlıyım onumuzdekı crs gunu ofke kontrol baslıycaz ınanın yazarken bıle tıkandım

12. 9 Aralık 2009
  13. sahrud72

sahrud72 Baskılar bizi yıldıramaz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Pardon çok özele burnumu sokmak istemem ama
    Bu adam Müslüman değil mi hiç mi abdest almıyor

14. 9 Aralık 2009
  15. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    ay gerçek olduğuna inanamıyorum bu tarz olaylarınn

16. 9 Aralık 2009
  17. zehhraaaa

zehhraaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ailesi ilede konuştum nasıl yetiştirdiniz diye ama ailesi ne yapsın artık diyorum...dedğin gibi kendine saygısı yokk...sudan mı korkuyorsun diyorum ağzıma geleni söylüyorum utanır diye ama kar etmiyo ben sinir olduğumla kalıyorumm.psikolojim bozuldu iyice.ağzı küfür dolu,doluya boşa küfür ediyor...inan yanına yaklaşmak istemiyorum...hakaret ediyor,neymiş sinirle yapmış ve söylemiş bizim sinirimiz yok sanki...sonra hiçbişey olmamış gibi davranıyor bende deli oluyorum..yaptığını telafi etmek yok..ilk zamnlar çicek alıp sözde gönlimü alacak...artık o da sökmez bana bıktım yaaaa...yap ondan sonra herşey normalmiş gibi davranıyo ve benden bişey bekliyorrr...kadınlık yapmam gibi...

18. 9 Aralık 2009
  19. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    sadece eşinize üzüldüm
    yardımcı olunn eşinize:)