Eşimle sorunlarım var. Bana da bir akıl veren olur mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve freelife tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : freelife
  1. freelife

freelife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba arkadaşlar

ben 3,5 yıllık evliyim ve 21 aylık bi kızım var. eşimle severek evlendik doğum yapana kadar harika bi ilişkimiz vardı ama nolduysa doğum yaptım herşey tersine döndü...benden uzaklaştı bir anda...kızımla eviyle inanılmaz ilgili bir insan ..hiç dışarı hayatı yoktur evden işe işten eve kalan bütün zamanlarını evde geçirir ama bana karşı sanki bi arkadaş gibi ...aşk heyecan göremiyorum artık ve bu ilgisizliği ister istemez sorun oluyor benim açımdan. kadın ruh hali iştee sebebsiz kavgalar ..defalarca konuştum haklısın özen göstereceğim diyor ama yine aynı..maalesef aramızdaki cinsellikte bitmek üzere...(( (bu arada doğum sonrası hiç bırakmadım kendimi ve doğum yapar yapmaz eski kiloma döndüm))) konuşuyorum anlatıyorum neden böle diye iş çocuk stres gibi nedenlerin arkasına sığınıyor.. beni sevdiğini dile getiriyor ama ben o sevgiyi artık hissedemiyorum...benim için sevgi bi dokunuş bi bakış benim ihtiyaçlarımı karşılaması değil... bana kötü davranan bi insanda değil ama üzülüyorum işte yaaa ilgi bekliyorum ilgii..ne yapmalı kk nın akıllı hatunları bana bi akıl..çok yıpratıyorum kendimii

2. 7 Şubat 2009
  3. sEvGi_

sEvGi_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ablacım ben bekarım bu işlerden anlamam ama böyle sorunlar varken yani aranızda soğukluk varken senin şuan aranızdaki bu soğukluğu aşman adına eşinin yanında olman daha doğru olmaz mıydı? yanlış anlama bu negatif bir eleştiri değil... ama gerçekten merak ediyorum ben....
    Umarım hakkınızda hayırlısı olur... stresli bir dönemdedir belki eşiniz.. bende çok ilgi isterim ama erkeklerin genelinin doğasında yok bence ilgi gösterme kabiliyeti.. üzülmeyin lütfen mutlaka o da sizin üzülmenizi istemiyordur.. bu durumun çözümü biraz zaman ve eşinizin üstüne gitmemek sanırım.. o malum konudada bence siz ısrarcı ve teşvik edici olmalısınız:) umarım her şey güzel olurr:):)

4. 7 Şubat 2009
  5. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Psikolojik olabilir bazı erkeklerin eşinin doğumundan sonra çocuğumun annesi yaklaşamam dokunamam sendromu yaşadıklarını biliyorum ama napılır bi uzmana danışmak lazım..Birde Doğum yaparken yanınızda mıydı ? Bu bazı erkekleri cinsellikten soğutabiliyor..
    Üzme kendini, belki gerçekten sana söylemediği büyük bi sorunu vardır bu nedenle kafası dolu olabilir..

6. 7 Şubat 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence stilinizi değiştirin.

saç rengi makyaj giyim falan..

seksi kıyafetler giyip biraz deneyin. herşeye ayrı bir özen gösterin.

size kolay gelsin.

8. 7 Şubat 2009
  9. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cnm evlilik danışmanından yardım almayı deneseniz

10. 7 Şubat 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Her ne kadarda sen simdi desenki, ben dogumdan sonra hic degismedim ayniyim vs. vs. bunun öyle olmadigni biliyorsun arkadasim...sadece fiziksel olarak degil piskolojik acindan bakarsak acayip bir degism yasiyoruz bana göre:nazar:

Bir Kadin Anne olduktan sonra Kocasi ikinci plana geciyor helede ilk zamanlar!! Istesende istemesende iliskine ve esine her zaman vakit ayiramiyorsun, eski ilgin alakan olmuyor kocana, sahsi görüsüm..!!:kahve:
    Bunu eslerimizde hissediyor ve bir zaman sonra bizi Kadin olarak degil sadece cocuklarinin Annesi gibi görmeye basliyor...esinle konusstugunda gerekce olarak cocugun stressi demis, yani bir bakima dogru söylüyor aslinda....:nazar:

Tabikide yine esinle ilgileniyor sevgini gösteriyorsundur, esinde seni seviyor zaten söyledigi gibi, lakin simdi ikinizin sevgisini bölen biri var, Kiziniz.a.s...esin belkide eskiden sana verdigi sevgiyi ilgiyi simdi kizina verdigi icin, sanada ilgi sevgi göstermeye ihtiyac duymuyor....:nazar:

Takma bu kadar bence ecer bu durum canim, cocugnuz cok kücük henüz...:teselli:

12. 7 Şubat 2009
  13. bir_umut

bir_umut Guest

Sevgi ve ilgi farklı şeyler biraz. Bazı erkeklerde ilgi biraz kaybetme korkusuna odaklanmıştır. Yani karşısındakini kaybetmekten korktuğu sürece ilgisini hep üzreinde tutar. Ne zaman ki artık kaybetmeyeceğinden emin olur o vakit ilgisi azalır göremezsiniz. Sevgi değişmez, sever anlar, görür, hissedersiniz. Ama ilgi başka şey. Anlatmaya çalıştığınız şeyi çok iyi anlıyorum. Ama bazı erkeklerde bu var. Çocuk sahibi olduktan sonra eşini artık çocuğunun annesi olarak görüp, ilişkideki heyecanı öldürebiliyorlar. Yani artık bir rahatlama oluyor belki de. Eşiniz sizi seviyor eminim ama bu boşvermişlik te doğru değil. Bunun ne sizinle ne de doğan çocuğunuzla ilgisi yok. Tamamen eşinizin evlilik ve çocuk sahibi olma konularına bakış açısıyla alakalı bu. Kendinizde eksiklik aramayın öyle bir şey değil bu. Konuştuğunuz halde değişmiyorsa böyle kabul edeceksiniz korkarım ki. Zira en canlı örneği benim. Evini ihmal etmez, sever ama yıllardır iki arkadaş hatta cinselliği de saymazsak kardeş gibiyiz. Zamanla ilgi eksikliği cinselliği de öldürüyor kadın açısından. Dikkatli olun ve siz kafanıza takmayın böyle kabul edin. Değişip çaba gösterirse gösterir, emek vermezse zaten yapacak bir şey yok. Zorla ilgi çekemeyiz. Tamamiyle kişilik yapısıyla alakalı. Size naçizane önerim bir evlilik danışmanından yardım almanız geç olmadan. Mutlu yarınlar dilerim canım.

14. 7 Şubat 2009
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    tabir biraz denyoca olacak emmee diyecegim odur ki; gösterip vermiycen :CüvCüv:
    tarzını değiştir, kılıgına kıyafetine cok daha fazla dikkat et
    giy babydolleri salın evin içinde sositososito
    daha dişi ol, daha alımlı, daha bakımlı ama yüz verme ona sırnaşma
    bi süre sonra aklına gelecektir erkek oldugu merak etme sen :smiley-cool:

16. 7 Şubat 2009
  17. bir_umut

bir_umut Guest

Erkek olduklarını değil, eşinin kadın olduğunu unutuyorlar gurbaacım :)

18. 7 Şubat 2009
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    tamam işte itinayla hatırlatılır diyicek hatun da sositososito

ben hep ne derim
    bizim kadınlarımızın en büyük yanlışıdır eve coluga cocuga adamak kendilerini...
    yahu bırakın haftada 1 temizlik yapin, cocuk aglasın azicik ölmez, her gün yemek yapmak zorunda da değilsiniz, cikin disarda yiyin arada batmazsınız korkmayın :nazar:
    atmayın asla hiçbişi için kendinizi ikinci plana :smiley-cool:
    bugun o ağlamasın diye kocanızı ihmal edip üzüntülere gark oldugunuz evladınız yarın el kızı/el oglu için sizinle iplerini koparıyor naber kaydirigubbakcemile2
    hiç mi ders almıyoruz yahu şurda açılan konulardan mirmirmirmir