Eşimle sorunlarımız hakkında ne yapmam gerekiyor?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lugluglulu tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : lugluglulu
  1. lugluglulu

lugluglulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar, ne yapacağımı bilemedim sizlere yazarsam bi öneri verirsiniz ve kendime gelirim dedim.Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin....Ben batılıyım eşim doğulu, ben duygusalım o hep mantıklı, ben hem haksızlık yapılan hemde susmak zorunda kalanım o ise her daim haklı.. 2 yıllık evliliğim büyük bir aşkla başladı. Evlendikten sonra eşimin öfkesini kontrol edemediğini, dışarda özellikle ailesinin yanındaKİ o suspus efendi başına vur ekmeğini al tarzındaki adamın bana gelince tam bir aslana dönüştüğünü, şiddet gösterip hala bişey olmamış gibi vicdanım rahat demesini, onun yüzünden işimi kaybetmeme rağmen hiç bir şeyi üzerine alınmamasını hep ailesinin önemli olduğunu yaşadım ama hep sabır ettim. Çocuğum yok.Ve artık bir panik atak hastasıyım.Dra gittik psikiyatrist tedavi olması gerektiğini söyledi ama kabul etmedi....En son pazar günü dışarı çıktık markette bana sebepsiz yere bağırarak konuştu. Eve gelince uyardım dikkat et lütfen olmuyor böyle dedim.Tamam haklısın dedi. Akşam tv izlerken yine bağırdı bi konu hakkında konuşurken ben de bişey demeden oda değiştirdim yanıma geldi öptü özür diledi, bir daha yapmıcam dedi..Ertesi sabah her zamanki gibi çalışmayan kardeşinin bank borcu ile ilgili bir tlf geldi kredi çekmek istediği bankadan. İşi ile ilgili bir krediyi kardeşinin protestolu senetlerinden dolayı çekemeyecekti. Kardeşini aradı canım cicimli konuştu o kadar kibardı ki. Senin yüzünden işim aksıyor bile diyemedi kendisinden 2 yaş küçük 2 çocuk sahibi işsiz, abisinin babasının sırtından geçinen kardeşine. Sonra ben gideceğimiz hastane (kan aldırmam gerekiyordu kontrol için) yolunu tarif ederken bana bağırdı sus artık dedi. İşte o saatten sonra konuşmadım onunla..Dün akşam eve geldi karılık yapmıyosun zaten dedi. Bende sen bana haksızlık yaptığını bile bile ne karılık istiyosun her şeyini çeken seni affeden ben ama hala bağrılan ben, kim sana kötülük ediyorsa git ona bağır dedim. Bugun hiç aramadı, eve gelmedi hala ve tlf nu kapalı. Şimdi siz olsanız ne yaparsınız hem suçluu hem güçlüü, ben ne yapmalıyım? Allah Aşkına bişey söyleyin. Herkese teşekkür ederim.

2. 29 Ekim 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu sorun sadece sende mi var sanıyosun..
    ben artık genelleme yapıyorum erkekler diyip geçiyorum yapıcak bişi kalmıyo geriye..
    kaç kere konuşmuşsun anlasaydı zaten anlardı!!!
    senin duygularını tamamen anlıyorum canım..ama artık dert etmiyorum ben..
    huzursuzluk çıkmasın diye görmezlikten geliyorum neden biliyomusun çünkü benim yaşadıklarımı sadece ben değil bi çok kişi yaşıyo mesela sen..o yüzden dedim ya erkekler diyip geçiyorum diye..
    sende pek takma ağrına gittiğinin farkındayım ama aldırış etmemeye özen göster..ben öle yapıyorum faydasınıda görüyorum emin ol...

4. 29 Ekim 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

erkekler yapar kadınlar dinler susar yok canım öyle

resti çek. gerekirse boşanmakla tehdit et. ya tedavi olur ya da ...kötükedihüso

bu dünyaya bir kere geliyorsun. ne diye elalemin oğlunun sinirini stresini çekeceksin ki:umursamaz:

insan gibi yaşamak ve muamele görmek senin de hakkın değil mi?

sakın susan olma,ezilirsin:eek:lmaz:

6. 29 Ekim 2010
  7. lugluglulu

lugluglulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kusura bakmayın kullanım hatası yaptım eşi ve ailesi ile sorunları olanlar kısmına da yazmışım. Ordan da görebilirsiniz. Olanları oraya yazacağım.

8. 29 Ekim 2010
  9. hece

hece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    78
    Hayatta en kötü şey "geç kalmak"tır arkadaşım.. Bundan bir 10 yıl sonra geriye dönüp de bugüne bakınca keşke dememek ve hayatını bir sabır taşı misali geçirmemek için kolay olanı seçme, gerekiyorsa yorul ama kendin için en doğru kararı ver..

10. 29 Ekim 2010
  11. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.