Eşimle sürekli münakaşa etmekten bıktım, akıl verin lutfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve arwen85 tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    13aylik evliyim ve 3 aylık oğlum var ama ne hamilelik ne dogum sonrası rahat ettim.o kadar bencil ve ben merkezci bir esim varki.evliliğimizin basından beri herseye karışması herseye laf söylemesi beni tüketti.bende ne zaman bana bağırsa susup bekleyip kavganın sonunda boşanmak istediğimi anlasamadigimi söylerdim.evliliğimizin beşinci ayından beri sürekli asalamalar psikolojik ve fiziksel saldırılara ağır hakaretlere maruz kaldım.ne anneliğim kaldı ne kadınlığım her şeyime laf soyluyo küfür ediyo biraz yorulsam uykusuz kalsam sen annemisin ki diyo sürekli psikolojik baskı yanında da şiddet.asla hatasını kabul etmiyor herseyi o biliyor en bilgili o en dogruyu bilen o.dediğini yapmadığım zaman inat ası oluyorum.bıktım senden hayatımı mahvettin diyo.artık çıkar yol bulamadım bir akıl verin deliricem yoksa.sürekli bana bir güvensizliği var sanki onu aldaticakmisim gibi bir izlenim birakiyo.bekarligimi özlediğimi dusunuyo evlilik sana zor geldi sen gençliğini yasamak istiyorsun tabi gencsin güzelsin hayatın kaydı dımı diyo.artık takatim kalmadı evde sürekli gergin ne zaman neye karışacak neye kuzudan diye bekliyorum.oğlum biraz ağlasa hemen kiziyo yeri geliyor vuruyo.ne olur bir akıl verin ne yapmalıyım artık dayanamıyorum hiç nefret ediyorum ondan.bosanamam çalışmıyorum okuyorum edebiyat öğretmenliği ikinci siniftayim. Ekonomik gücüm yok ne olur bir akıl verin

2. 7 Kasım 2010
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.003
    Ödül Puanları:
    163
    Ekonomik gucunuz yoksa aileniz Size destek olmazmi
    hepsini gectim isin icinde siddet var hemde cocugunuza bile
    bunu kendinize de cocugunuzada yapmayin
    bu hakaretlere ve siddete neden ses cikarmiyorsunuz ayrica neden hemen cocuk yaptiniz aceleniz neydi

4. 7 Kasım 2010
  5. asraasra

asraasra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eee arkadaşım bu şekilde sen ve oğlun nasıl yaşayacaksın ?nasıl sağlıklı bir çocuk büyüteceksin?sen bu adamla zorlamı evlendi,ha evlendin bide okulun bitmeden neden çocuk yaptın?ailenle görüşüyorsan ailene herşeyi anlat sana destek çıksınlar bu şekilde evlilik yürümez..bide sanırım eşin senden yaşça büyük kaç yaşında kendine güvenmediği için sana güvenmiyor

6. 7 Kasım 2010
  7. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bak cok uzuldumm.. sinirlerin geriliyor kendi kendini yiyorsundur. evli diilim ama sonucta bayanim/ anlatigina gore pekte mutlu syilmazsin/ uyum sagla desem o zaman yipranir kendin olmaktan cikarsin. birde okuyorsun . ya azcik ayri kalin ikinizin kafasida bir dinlensin ozleyin birbirinizi. bosanmak zordur ama mutsuzlukla yasamak ondn daha zordur. hm calismiorsun ama cocugun oldugu icin nafakada vermek zorunda. illa para vermicek die bakma hem paradan onemlisi senin durumun sagligin ......

8. 7 Kasım 2010
  9. patiska

patiska Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    87
    Ödül Puanları:
    108
    ah be canım, vallahi söyleye söyleye hepimizin dilinde tüy bitti. evliliğin ilk ayından , üstelikte hala öğrenciyken çocuk niye.
    evet olan olmuş artık ama en azından bunu okuyanlar için söylemiş olalım...
    söylediklerin bana pek bekle zaman geçince düzelir denecek şeyler gibi gelmedi ama bu da bi ihtimal tabi..
    ailen ayrılırsan desteklemez mi? çalışmıyorum demişsin ama bi kaç sene sonra hayırlısıyla okulun bitince işini de alırsın eline, sonra sen destek olursun ailene.
    e zaten ayrılırsan iyi kötü bi nafaka da verecek eşin..

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  10. 7 Kasım 2010
  11. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    14.373
    Ödül Puanları:
    388
    şimdi olmasa bile,dayanabildiğiniz kadar dayanıcak ama pes ediceksinizdir sonunda..
    böyle bir insanla yaşlanıcanızı hayal edebiliyo musun??
    böyle ömür geçer mi,diken üstünde hep tedirgin..
    şiddet uygulayan biri,3 aylık bebeğe bile!
    Allah yardım etsin size inşallah arkadaşım,güçlü olun..
    ya rest çekin son şans verin,ya.................................

12. 7 Kasım 2010
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    3 aylık çocuğunuza el kaldıran adamla nasıl hala aynı evde kalabiliyorsunuz merak ettim?
    Herşeyi geçiyorum bakın ama sizinçocuğunuza el bile kaldıran adamı kapının önüne koymanız lazım kusura bakmayın.
    Böyle bir şey olabilir mi?Kim ki o benim çocuğuma vuracak bağıracak.
    Benim eşim kızıma hık dese gözlerinin içine bakıyorum anında onu ben taşıdım 9 ay kimse bağıramaz bırakın vurmayı.
    Kendinizi toparlayın hemen bırakın adam olacak o hayvanı.

14. 7 Kasım 2010
  15. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadasım durumuna cok uzuldum bu evlılıklerın ılk yıllarını ıyı gecıren vrmıdır acaba gercekten varsa kultluyorum allah daım etsın
    yalnız canım benım madem ılk 5 aydan sonr kotu gıttı hersey ne dıye bebek dusundun kı madem hamılesın sabret bıraz
    duzelır umarım bu adamlar sırf egolarını tatmın etmeye calısıyo galıba hep ben bılırım hep benım dedıgım dogru falan
    evlenene kadar gostermıyolar o öcu hallerını ımzayı atınca bıtıyo ıs
    ama sen sabret bak bebek olunca duzelır hersey farklı bı boyut gelır hayatınıza umarım...

16. 7 Kasım 2010
  17. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır yanlış anlaşıldım oğlumuza vurmuyo bana vuruyo oğlumuz ağlayincaa ona vurmuyoo ona vuramaz zatennnnnnn 12yAs var aramızda yas farkı belli oluyor ama

18. 7 Kasım 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Evliliğinizin elle tutulur bir tarafı kalmamış ki.
    Çocuğuna bile böyle saldıracak birinden ne beklenir ki.
    Eşinizin ciddi psikolojik sıkıntıları var belli ki.
    Kendinize de ,evladınıza da yazık etmeyin.