Eşimle tartıştık oğlumu da aldı gitti :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ebru26 tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ebru26
  1. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar moralim çok bozuk ben 7 yıllık evliyim 6 yasında bir oğlum var eşimle anlasamıyorum deliler gibi severek evlendik...normalde benim uykum çok ağır sabahları kahvaltıya kaldıramıyorum ilk 4yıl düzenli kaldırıyordum ama sürekli bi kahvaltı hazırlayamıyorsun diyordu bugünde kalktım kahvaltı hazırladım sabah kalkmıs sen bilmiyormuusn ben kahvaltı yapamıyorum ekmek kızartsaydın dedi bi sinirlendim aramızda tartısma çıktı dünde halamın kızının düğüünü vardı kartta erkek tarafı için saat 13,30 da otobüs kalkacaktır nikahta 3 de yazıyormus ama benım aklımda hep nikah 13,30 diye kalmıs neyse kaynanamıda aldık gittik bide demesinlermi nikah saat 3 de eşim delirdi işte beni erkenden buraya diktinde bi karı okuyamıyorsunda annesine anlatıyo ana oğul üstüme geldiler günümü mafettiler nikahta resim çekilcez aşkım gel resim çekilelim diyorum benden kaçıyor yok pahalıymıs ya 1 kere olucak bu ve bütün sülale çekildi bende gencim bende istemezmiyim bu kadar anlayıssın işte kolundan tuttum zorla çekeren resim çekildim bu sabahta ipler kopdu baya tartıstık dedimki aksam eve gelme oğlumda uyuyordu gitti oğlumuda yataktan kaldırdı hadi gidiorız dedi çoçuğun kıyafetlerini kendi kıyafetlerini aldı gitti dahada hiç aramadı ben bu adamla napıcam ya....
    elle ele tutusup gezmek istiyorum bana şakalar yapsın istiyorumilgi istiyorum bindefada konustum hep aynı dün abe kaynana naptın bize parçasını çalıyordum eşime oynuyordum bilgisayara bi yumruk attı kapat şu müziği diye bende komple kapadım yattım neymiş komsu duycakmıs laf olurmus ya ne alaka ben biraz gülüşüpeğlenmek isitiyordum oysa :KK43::2:

2. 16 Haziran 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Aa,be kaynana şarkısı mı ? O neymiş?Tam da şarkısını bulmuşsunuz.ıyice çıldırmış.Bence çok üstüne gitmeyin.ınat yapıyor.Kaçın,kovalasın...sempatiksalakcinni Siz kovalamayı bırakın...

4. 16 Haziran 2010
  5. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canim yaa :KK43: neden izin verdin oglunuda almasina???? Kiyafetlerini topladi diyorsun, sen ne yaptin o toparlanirken? Keske cocgunu birakmasaydin:KK43:( Bence simdi sen hakli olsanda ona dogru adim atmak zorundasin, cocugun icin. Arani düzeltmeye calis, adam cok bulunur ama COCUK :KK43:((
    Hem bu konu evi terketmeye neden degil ya baska birsey oldumu?

6. 16 Haziran 2010
  7. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ne demek çocuğu da aldı gitti
    hey yarabbim ya
    daha neler okuyacazakannehir

8. 16 Haziran 2010
  9. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cocugumu alip gitti :S
    normalde bunu kadinlar yapar, annesinin evine giderken..

10. 16 Haziran 2010
  11. yusufun_annesi

yusufun_annesi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah 6 yaşındaki oğlunuzu alıp gitti.
    Şuan saat gece yarısı hala aramamış.
    Eee heralde siz ulaşmaya çalıştınız ama ulaşamadınız..
    (Sonuçta muhtemelen kendi annesindedirler ama oğlunuz olması gereken yerde kendi annesinin yanında değil)

Neyse,sebeb her neyse gitmesi için çocukla gitmesini engelleyebilirdiniz.
    Sanırım sizin ''aaa be kaynana'' şarkısında eğlenmek istemenizden daha önemli bir sorun var şuan.
    O da ;
    Ayrılmak isteyen adam çeker gider,hem çocuğu hem eşyalarını aldıysa telaşınız başka yönde olmalı.

12. 16 Haziran 2010
  13. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    308
    uyuyan çocuğuda mı alıp gitti. bence o size önceden doluymuş, en son şarkıda bahanesi olmuş, o sinirliyken siz gülüp eğlenince iyice sinirlenmiş gibi geldi.herşeyi anladım da çocuğu niye aldı onu anlayamadım, bi de ne amaçla gitti acaba...

Son düzenleme: 16 Haziran 2010
  14. 16 Haziran 2010
  15. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    anladığım kadarıyla eşinizde size karşı bayağı dolu ...
    onunda size kızgınlıkları var bence...
    biraz rahat ve vurdumduymaz tavırlarınız mı var acaba ?
    eşinizi bu kızdrıyor olabilir....
    despot ve otoriter bir adam gibi algıladım eşinizi,
    sanki siz eşinize kıyasla, daha farklısınız..
    ikinizin tutum ve anlayışları farklılık gösteriyor ki ,7 yıllık bir evlilikte bu farklı anlayışlar ,her ikinizin fedakarlıkları ve çabaları ile yol almalı ve birbirinize bu doğrultu da yaklaşabilmeliydiniz. bu süre içinde...

16. 16 Haziran 2010
  17. karciceqim

karciceqim enesim qül kokuslum benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence olay sadece bunlar deqil altında yatan önemli problemler war...ama anlamadıqım sen neden çocuqunu bırakırsın qötürmesine izin werirsin..we qayet rahat bu saat oldu haber yok diyosun bence sorunn sadece eşinde deqil aynaya bak birazda derim....

18. 16 Haziran 2010
  19. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    size ben derdimi anlattim benim üstüme geliyorsunuz ben burda bi yandan ağlıyorum bir yandanda yaazıyorum bilmeden etmeden benim üstüme gelenleri allah aynı acıyı yasatsın evet bu saat oldu arayamadım çünkü telefon kapalı niyemi parasını yatıramadık

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.