eşinde azosperm olanlar bu küre bakın

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Bazı erkeklerin testislerinde sperm üretimi yoktur.Buna azosperm denilir.Fakat bu kişilerin kök hücreleri bir miktar sperm üretebilmektedir.

Bu kişiler nohut kürünü uyguladıklarında başarı oranı %35-40 oranında artmaktadır.

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun azosperme karşı nohut kürü :

Yarım litre su kaynatıldıktan sonra içine 6-7 kaşık nohut atılarak 10 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bırakılır. elde edilen suyun yarısı sabah kahvaltısından sonra,diğer yarısı da öğlen yemeğinden önce içilmelidir.

Bu küre en az 2 ay devam edilmelidir.Başarı oranı %35-40 olmaktadır.

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu bu kürün başarı oranını arttırmak için üzerinde çalışmalarına devam ettiğini açıkladı.UMARIM YARARINI GÖRÜRSÜNÜZ.

2. 2 Kasım 2008
  3. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler mehril uygulamyı düşünüyorum ama eşimde azosperm yok sadece sayıda düşüklük var onada iyi gelir dimi

4. 2 Kasım 2008
  5. EU3

EU3 Guest

bilemiyorum canım ben netteki yazıyı aynen kopyaladım bizde sorun bende o yüzden ben eşime hiç yapmadım açıkcası ama denemende fayda var bence

6. 2 Kasım 2008
  7. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    saol canım inşallah seninde en kısa zamanda sorunun hallolur ve bebeğinize kavuşursunuz deniycem canım saollll