eşinde inversiyon olup tüp bebebk yaptıracak arkadaşlar buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve semalbayrak tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : semalbayrak
  1. semalbayrak

semalbayrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar tüp bebek yaptıracağız fakat eşimin karyotipinde 9. kromozom inversiyonu bulundu.pgd yaptıracağız.bu durumda olan var mı yardım edin.

2. 5 Kasım 2009
  3. NURYUS01

NURYUS01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    Bende sizinle aynı durumdayım, Kafayı yiyicem genetik doktorlarına danışıyoruz.Bazı doktorlar9.kromozom önemli değil tüp bebeğe gerek yok diyor bazısı direk tüp bebek diyor.Ben 3 düşük yaptım.Umarım en kısa sürede okursunuz ve görüşebiliriz.

4. 10 Şubat 2015
  5. syd713

syd713 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar aradan yıllar geçmş inşallah anne baba olabilmişinizdir. bizdede aynı sıkıntı var bizde malesef ki hem bende hem eşimde aynı problem var .neler yaptınız bebek sahibi olabildiniz mi cevap verirseniz çok sevinirim

6. 10 Şubat 2015
  7. syd713

syd713 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar aradan yıllar geçmş inşallah anne baba olabilmişinizdir. bizdede aynı sıkıntı var bizde malesef ki hem bende hem eşimde aynı problem var .neler yaptınız bebek sahibi olabildiniz mi cevap verirseniz çok sevinirim

8. 10 Şubat 2015
  9. syd713

syd713 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1