eşinden ayrı hamilelik geçiren var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mavixsxxsxxsxxsxxsx tarafından 9 Şubat 2008 başlatılmıştır.

9 Şubat 2008
    Konu Sahibi : mavixsxxsxxsxxsxxsx
  1. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim eşim işi gereği devamlı şehir dışında tek başıma bir hamilelik geçiriyorum ve bu beni çok fazla etkiliyoo.aranızda benim gibi olan var mı.sadece tlf ve msn görüşebiliyoruzz..daha ultrason resimlerini bile görmedi bebeğim 12 hafta lık oldu...çok zor bi durum.2-3 haftada bir görüşebiliyoruzzz:KK43::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 9 Şubat 2008
  3. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ayyy Allah yardımcın olsun çok zor gerçi yanındayken de sıkıntıdan aşermelerden çok fazla istenmiyor sıkıntıya sokuyo seni ama yinede yanında olması en büyük zenginlik,,

bu arada 2-3 haftada görüşme ile iyi bebek yapabildin oturttur dizinin dibine kocanı

4. 9 Şubat 2008
  5. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim futbolcu canım nasıl oturtayımm:))

6. 9 Şubat 2008
  7. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy Allah yardımcın olsun
    Ben akşamı zor ediyorum gelsin canım sıkılıyo diye

8. 9 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Ay canim cok uzuldum gercekten cok gicik ve zor bir durum.Benim esim iste oldugu zaman bile ben hemen etkileniyorum aramasini sormasini istemiyorum eve gelene kadar kaldiki sen 2 haftada bir goruyormussun esini.Allah sabir versin canim boyle guzel bir donemde yaninda olmamasi cok kotu.Ne desemki simcik kaldim boyle kafamçokkarıştı

10. 3 Haziran 2008
  11. eda naz

eda naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    malesef benim eşimde hep şehir dışında.her aşamasını görmek istiyor bebeğin ama malesef henüz kalp atışını bile duyamadı.ne yapalım alışıcaz heralde.

12. 3 Haziran 2008
  13. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    ben aksama kadar zor beklıyorum yarım saat gecıkınce sınırlerım cıkıyor hemen elımde degıl onada kızıyorum..ama ne yapayım dayanamam heralde helekı hamıleyken hamılelıgı bırak gozumun onunde dızımın dıbınde olsun ısterım yoksa kafayı yerım kımbılır nerde ne yapıyor dıye.. vallahı Allah yardımcın olsun canım..herkes farklı tabı aynı olmuyor.. sıkma canını umarım hersey dıledıgın gıbı olur sevgıler..

14. 3 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

biz bu zamana kadar hep beraberdik hatta ilk bebeğimde hep yanımdaydı sadece son ayımda yok...eşim asker tunceli ye tayinimiz çıktı eğer terör bölgesi olursa yalnız gidecek bizi götüremeyecek o zaman da hamilaliğimin 5. ayından itibaren yalnız kalacağım sanırım...yani beşinci ayımdan itibaren olan kısımları göremeyecek böyle bir ihtimalimiz şimdilik var...hayırlısı olsun bakalım...

16. 3 Haziran 2008
  17. Legionella

Legionella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,
    bende aynı durumdayım.Eşimi en son 11 mayısta gördüm ve şu an 5 haftalık hamileyim. Sadece tlf görüşmesi canımı sıkıyor. Daha doktora bile gitmedim.Geçen gebeliğimde yalnız gitmiştim ve ordaki bayanlar eşleriyle gelince psikolojim bozulmuştu.Bu kez bekliyorum.En erken 12 haziranda en geç 15 haziranda yanımda olur diye umuyorum.

18. 3 Haziran 2008
  19. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bizde 6. aydan sonrasını sanırım ayrı geciricez..bizim tayinde istanbula cıktı..şimdilik planımız evi doğumdan yani ekimden sonra tasımak..eşim temmuz bası göreve baslıycak..sanırım eylül sonuna kadar bekar arkadasların evinde kalıcak.ççdoğumdan sonrada allh kısmet ederse evi tasıycaz??nasıl olucak bilmiyorum..bende gitsem iki haftada bir doktor yola izin verirmi??evide tasıyamayız doktorumu bırakamam..9 ay boyunca kontrol altında gecmesi gereken bir hamileliğim var..lütfen aklına fikir gelen yazsın bizde cok cıkmaktayız:KK43:(((