eşini annesınden kıskanan varmı?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Pelin tarafından 21 Kasım 2007 başlatılmıştır.

21 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Pelin
  1. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir erkeğin annesıne çok duskun alması ıyımıdır?

2. 21 Kasım 2007
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    iyimidir bilemicem, ama ben anneme cok duskunumdur mesela, onunda olmasinda bir sakinca yoktur, yeterki annesi ile kendisinin arasinda olan bi sevgi olsun bu sadece, øyle annesi istiyor diye banada yansiyacak seyler olmasin yeter

4. 21 Kasım 2007
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ben hiç kıskanmam sorun yok benim için.ailesine düşkün insandan zarar gelmez.

6. 21 Kasım 2007
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bunu erkek olarak almamak lazım.her insan (çoğunlukla) annesine ,ailesine düşkündür.ben anneme ne kadar düşkünsem onunda olması doğaldır.o konuda kıskanmak hiç aklıma gelmedi,gelmezde.anne olan bunu daha iyi anlar yani ben anlıyorum..

8. 21 Kasım 2007
  9. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım sana katılıyorum zaten ben suan nısanlıyım duğunumde mayısta mesala bır duğune gıdıcez annesının takılarını o takıyor ınanaın çok kıskan biri değilim ama o benım eşim herseyımı paylasırım esımı palaşamam çok zoruma gıttı çok sevıyorum nısanlımı çok ıyı anlasıyoruz oda benı cok sevıyor ama annesı yuzunden çok kızıyorum:kızgın:annesının azına çok bakıyor kaynanam benı cok sevıyor bende onu ama benım kızımda gelinimde herseyım oğlum dedı orda kıskanmaya basladım yoksa sorunum yoktu napıcam ben ya nısanlıyım daha asla ayrılamam cok sevıyouz düğünümede az var bırbırlerıne duskunluğu bıze zarar verırmı ayrıca altlı ustlu oturucam:KK43:Kötü Kazen

10. 21 Kasım 2007
  11. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Ana Kuzusu Bir Erkek Asla Bana Göre Değil.benim Eşim Annesine Hiç Düşkün Değil.en çok Bana Düşkün O Yüzden Benim Problemim Yok.

12. 22 Kasım 2007
  13. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.172
    Ödül Puanları:
    188
    kadın yada erkek her insanın ailesine düşkün olması gayet normal...
    ama mühim olan annenin artık onun bir karısı olduğunu bilerek hareket etmesidir...
    bir şey anlatayım.. eşim bir gün Ankaraya gidecekken uçakta bomba ihbarı yapılmış
    bir sürü sorun odlu ben tabi merektan çatlıyorum.. sağasalim gitti akşam dönücek
    ben gözüm kulağım kapıda onu bekliyorum.. bu arada kayınvalidemlerdeyiz..
    herkes orada ve biz yeni evliydik.. benim kucağımda bi akraabanın bebği vardı..
    kapı çaldı ben gidene kadar hemen kapıyı açmışlar... eşimin sesini duyan annesi
    ahh çocuğum gel bakıym çok özledi m seni gel bi öpiym diye içeriden seslendi..
    ben bu arada kapının arkasında kaldım.. eşim beni görmeden annesinin yanına gitti
    ve ogün bugündür kıskanırım.. ni tekim oda oğlunu kıskanır...
    bu arada Ankaraya sabah gidip akşam döndü.. ve her akşam oğlunu görür...
    Bir erkek herne olursa olsun annesi ve karısı arasında ki mesefeyi iyi ayarlamalı..
    ve önceliklerini bilmeli... şimdi söyleyin haklımıyım haksız mı?

14. 22 Kasım 2007
  15. serena-

serena- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende anneyimsengözlerimebaksanab annesinden asla kiskanmama.s ama annesi benden kiskanirmi onuda bilemem.:sm_confused:

16. 22 Kasım 2007
  17. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cok haklısın canım beımkıde öle bu sehıt olaylarında felan ağlıyordu en son ben oğlumusz naparım felan uzuluyordu mahvolurum felan dıyor benm yanımda akrabalarının yanında evet haklı tabı ama bana sordunmu ben nasıl yasarım onsuz..benım oğlumda kızımda gelinimde oğlum demek ne demek yaa:KK43:polis olucakmıs dusun oğlundan ayrılamadığı ıcın polis bıle olamamıs benide cok sevıyor kayınvalidem ama ben suan nısanlıyım duğunemede az var annem kesınlıkle onaylamıyor evliliğimi ama sevdiğim iiçin karısmıyorlar cok sevıyorum nısanlımı ben ama annesını:KK43: nişanlımda annesıne çok duskun anlatılmaz derecede kocasıyla kucuk oğlu ılgılenmıyor herseye benımkı kosuyor kaynana gelin rakipmiş derler ama ben onla bu rakipe girmicem susucam hergun bır ınsan hasta olurmu arkadaslar yaa oğlumu ben paylasırım dıyor kadınlar kocalarını kıskanır dıyende kendısı ama benm yanımda oğlunu sevmekler oğlu onun takılarını takmaklar haksızmıyım ya kocamı paylaşamıyorum ıstee:KK43:

18. 22 Kasım 2007
  19. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.172
    Ödül Puanları:
    188
    sanki inadına yapar gibi... diğer oğlunun üstüne bu kadar düşmez ama
    benimkinin dibinden ayrılamz..