Eşini Playstation ile paylaşanlar kulübü!

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve asibuz tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : asibuz
  1. asibuz

asibuz Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar eşim playstation ile yıllardır oynar ama bu 3. çıkan alet ömrümü yedi neredeyse boş zamanlarının hepsini onunla geçiriyor başından alamıyorum sabahladığı günler oluyor.İçinizde bu dertten muzdarip kişiler varsa paylaşalım dertleşelim.

2. 29 Mayıs 2009
  3. shining

shining Hoş Geldin Bebeğim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bende eşimi oyunun basından zor kaldırıyorum,,cumartesi gecesi paso oyun oynuyor :KK43:

4. 3 Haziran 2009
  5. ASXIX

ASXIX Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide ps 3 ü aldı oyunlarıyla çok mutlu benim işlerim varken oynare genelde bazen abartıyo ama neyse diyip geçiyorumkaydirigubbakcemile3

6. 8 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

kizlar aynen benimkide oyle ama ben iyi parliyorum arada giriyor evde her tur oyun var ama
    nette mac yapmaktan bikmiyor bir turlu baskalriyla birde kavga ediyor deli yafu benim kocisde

8. 8 Haziran 2009
  9. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kizlar benimkide önceden öyleydi ama simdi yola getirdim:eek:klava:
    darisi sizinde basiniza

10. 20 Haziran 2009
  11. sebnem42

sebnem42 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimde nişanlım tam bir hastası
    evlenene kadar biraz doysa bari:))))

12. 9 Temmuz 2009
  13. bonbo

bonbo Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yazık oynasınlar. bi şey demeyin. ben bile bayan halimle fanatiğiyim. geceleri rüyalarıma giriyor oyunlar. gerçekten bambaşka bi dünya ps. bağımlılık gibi bi şey. ben de çok abartıyorum aslında. bırakmaya çalışıyorum ama olmuyor. bırakmamı sağlamaya çalışan kişiler de bana itici gelmeye başlıyor. hani sigara içen insanlar nefret eder ya dırdır konuşanlardan. heh aynen öyle oluyorum. allah'tan erkek arkadaşım da benim gibi evlenirsek sabaha kadar ps başında oynar dururuz artık. ben de bi de psp var. otobüs, kafe, sahil... sınır tanımıyorum. durumum kötü.

14. 11 Eylül 2009
  15. asibuz

asibuz Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ay yok zaten geçemediği yerde araştırıp hatta şansa geçme kadarına gidiyorum ama yinede bazen benden çok seviyor şu mereti demekten de alamıyorum kendimi.

16. 11 Şubat 2010
  17. Kelebek034

Kelebek034 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim eşimde ps3 bağımlısı işten eve gelir gelmez utanmasa ilk ps3'üne sarılıp onu öpecek :1shok: diceksinizki baştan bilmiyormuydun hayır bu derece olduğunu bilmiyordum çünkü henüz ps3 çıkmamıştı kendiside ps2 den bıkmıştı o yüzden tüm vaktini benimle geçiriyordu nişanlıyken.Ama evlendikten 3 ay sonra kumamı kendi ellerimle evimize getirdim :çok üzgünüm: o günden sonrada bir daha hiç birşey eskisi gibi olmadı gecenin 2'lerine 3'lerine kadar sürekli pes denen o gıcık futbol oyununu oynuyor. Kalan vakitlerdede msn'de üye olduğu sitedeki arkadaşlarıyla muhabbet edip gülüp eğleniyor üstelik birde o maç yaparken evde çıt çıkmamasını istiyor neymiş konsantrasyonu bozuluyomuş görende beyin cerrahıda ameliyata giriyo zanneder kaydirigubbakcemile3 tamam arada bir stres atmak için oyun oynanır ama bu oyun merakı kişinin kendinin ve onunla beraber yaşayanların yaşam kalitesini düşürüyosa bu işte bi gariplik var demektir bence yasakkelime Anlayacağınız normal evli çiftler gibi oturup muhabbet edip bişiler paylaşamaz olduk artık "Ya BEN ya PS3" deme noktasına geldim.Bir eve 2 aşk çok :eek:klava: Ben evlendikten sonra tek başıma yaşıcaksam neden evlendim ki haksızmıyım :dilcikar: bütün ps3 mağduru arkadaşlarımı buraya bekliyorum ortak bir çözüm bulup bize yapılan bu eziyetlere son vermek için :teytey:

18. 22 Şubat 2010
  19. raz

raz Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba ben ps3 hakkında konu bile açmıştım benim kocamda bağımlı
    bağımlı diyorum çünkü vazgeçemiyor ama bunun bir çözümü yok sanırım.birde bazı oyunlar onlian internettten oynanıyor oyun hiç bitmiyor artık
    ve ayrıca oyunlarıda pahalı buna rahmen vazgeçilmez kılan ne acaba bu ps3ü