Eşinin ailesi ile altlı üstlü oturmak...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve flamingo2754 tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : flamingo2754
  1. flamingo2754

flamingo2754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar eşinin ailesi ile altlı üstlü oturmak durumunda kalacağız sanırım evlenince.ne gibi sorunlar yaşanıyor. ne gibi çözümler olabilir.nasıl davranmak gerekir.neye dikkat etmek gerekit.başta tavrını koyarsın diyor herkes ama NASIL????

2. 14 Ağustos 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    birderdim var köşesine bir bak istersen epeyce sorun yaşayanlar var.
    bence yeme içme beraber olmaz ise çok da fazla sorun yaşanmaz hergün birbirnize gidip gelmeyi de abartmaz resmi ve saygılı olursanız sanırım birbirnizden çekinir ve sorun yaşamazsınız.

4. 14 Ağustos 2009
  5. ssolin

ssolin voice Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şu an o vaziyetteyim kimseye tavsiye etmiyorum bir yere çıkman bile göze batıyor misafiri gelse çıkmasan surat yapılıyor istediğin kadar mesafe koy yine olmuyo temizliğine koş gitmesen laf vurmalar insanın psikolojisi bozuluyor adeta o yüzden kimseye önermiyorum

6. 14 Ağustos 2009
  7. 35OZL35

35OZL35 Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108

tamamen katılıyorum

8. 15 Ağustos 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sakın oturma ben beraberim tecrübe konuşuyo.iki tarafta melek bile olsa olmaz:eek:lmaz:yasakkelime

10. 15 Ağustos 2009
  11. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bizde evlenince altlı üstlü oturmayı düşünüyoruz.
    Korktum şimdi :uhm:

12. 15 Ağustos 2009
  13. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    asla ben de tavsiye etmem melakede olsa ne olursa olsun şiddetle karşıyım bende beraber oturdum tecrübeliyim laf olsun diye yazmıyorum çünki baştan okadar iyi gözüküyorlarki annen gelse karışırlar ennene gitsen karışır yani konu koöşuyu şöyle bırak bence asla ve asla oturmayın arada mesafe biraz uzak olsun

14. 15 Ağustos 2009
  15. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    altlı üstlü oturuyorum zararını görmedim faydası çok oldu.
    iki tarafada bağlı bişey bu.
    markete vs giderken izin almıyorum ama haber veriorm istediği bişey varmı die ya da arkadaşımla buluşucaksam haber veriorm sonuçta biri gelip beni sorabilir haber veriorm diye eksilmiyorum.
    yemeği beraber yemiyoruzama işten geldiğimde bazen bir tasta yemeği alıp yukarı çıkartıorm eviizde yiyoruz ama haftada 2 falan beraber yemek yeriz o da beraber yiyelim diye değil denk geliyor öyle oluyor.kayınvalidem iyi bir insan olduğu için problem yaşamıyorum hiçbişeyime karışmaz.
    bazen beraber yürüyüşe çıkarız ya da haftasonu sabah ya o bana gelir yada ben ona giderim kahve içmeye.5 çayı yaparız kekle börekle..seviyeli bir sevgi saygı çerçevesinde ilişkimiz var.
    ama bizimki istisna sorun yaşayan da çok oluyor bizim gibi olanda..
    kayınvalidem sakin bi insan karşısındakini kırmaktan korkan bir insan keza ben de kavgacı bir insan değilimdir biriyle tartışıcam diye ödüm kopar.
    diyeceğim odur ki kendinize eşnize ve eşinizin ailesine güveniniz tamsa oturmamanız için bir sebep yok.
    ha tabi ben olsam kira vermiceksem otururum.yani özellikle gidip yakın ev tutmam kayınvalideme.ama bizim ev kendilerinin olduğu için altlı üstlü oturuyoruz.

16. 15 Ağustos 2009
  17. serenalar

serenalar Boy 1.57kilo 81.7 gncl 79.7 hdf 70 Üye

Beğenildi:
    2.486
    Ödül Puanları:
    163
    canım bızım gırışte kaynanam 1katta buyuk eltım 2katta ortancı eltım 3kattada ben oturuyorum sorun yok fazla gırıp çıkmıycaksın bana geleceklerse onceden haber verıp gelırlırler ben rahatım sorun bazen oluyor ama halledıyoruz aramızda konuşarak canım

18. 15 Ağustos 2009
  19. arazz

arazz halatım 25 boğum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende altlı üstlü oturuyorum ve tavsiye etmiyorum yasanan sorunlar malum... herzaman cıkarsın iyiyisin bi gün cıkmazsın kötüsün.her misafirde her buyuk temizlikte gitmek durumundasın...esinle bile rahat rahat tartısamıyosun duycaklar diye ....vs.vs.vs.zor bi durum canım insanına göre degisir ama bu dengeyi kurmak cok zor karsılıklı anlayıs lazım....