eşinin morfoloji bozuklu %5 olupta hamile kalan varmı arkadaşlar

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve Aslan tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

16 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Aslan
  1. Aslan

Aslan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim eşimde morfoloji bozukluluğu var 2 düşük ve 1 kimyasal gebelik geçiridim benim gibi olupta sonradan bebeğini kucağına alan varmı doktorlar eşinden dolayı bebeğin gelişmeyip ölüyor dedi çok kafam karışık hep böylemi olacak ne olur yardım edin

2. 17 Haziran 2010
  3. Aslan

Aslan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kimse yokmu

4. 17 Haziran 2010
  5. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    canim genetik test yaptirmaniz gerekebilir
    hamilelikler normal yollami oldu tup bebeklemi?

6. 17 Haziran 2010
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bizimkisi %3 şu an hamileyim.herşey yolunda çok şükür.

8. 18 Haziran 2010
  9. Aslan

Aslan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    genetik test yaptırdık aklınıza gelen tüm testleri yaptırdık Allaha şükür hiçbişey çıkmadı hepsi normal yolla oldu

gözünaydın canım umut oldun bana

10. 25 Haziran 2010
  11. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hılalcım % 5 cok guzel bır morfolojı.bzım morfolojı % 1.buna bıle dr. % sıfırdan ıyıdır hatta cok cok ıyıdır dıyor.en azından elımızde 1 tane bıle olsa kalıtelı sperm var dıyor.zaten sınır % 4 .bılırsınkı krugerın kuraları katıdır.% 5 cok cok cok ıyı bır sonuc bence.

12. 26 Haziran 2010
  13. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sende biliyorsun bizimde morfolojimiz %3 le %2 arasında değişiyodu ama şu anda ben 2,5 aylık hamileyim çok şükür.hemde doğal yoldan.eşimin diğer değerleri normaldi tek sorun morfolojiydi zaten doktorlarda sonuçlarınız normal deyip duruyorlardı ama ben morfoloji yüzünden olmuyo diye düşünüyordum ama bebeğim zamanını bekliyomuş.burada gulem diye bir arkadaşımız vardı konu açmış belki okumuşsundur onlardada morfoloji düşüktü hatta sonra gulemdede sorunlar çıkmıştı ama şimdi oda hamileymiş çok şükür.ben hep morfolojinin en lanet sorun olduğunu düzelimiyeceğini düşünüp çok üzülüyodum ama herşey sabırla zamanla düzeliyor canım.allahım herkezin sabrının emeğinin karşılığını versin inşallah.

Son düzenleme: 26 Haziran 2010
  14. 27 Haziran 2010
  15. yagmurum2001

yagmurum2001 Rabbime hamd ve şükürler Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım meleğin o kadar oldumu çok mutlu oldum.Rabbimin izniyle kucağın dada görürsün inşallah.İkili tarama testlerini yaptınmı durumundan haberdar edersen sewinirim bayyy

16. 27 Haziran 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    rabbım bızımde kucagımızı doldursun ınşşşşşş

18. 29 Haziran 2010
  19. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım zaman çabuk geçiyor şu an 12.haftadayım.mide bulantıları ve aşırı uyku hali yüzünden annemdeyim genelde o yüzden giremiyorum sürekli kusura bakma lütfen.sizi unutmakla falan alakası yok hep dualarımdasınız.aldığım progesteron ilacı aşırı uyku yapıyo ne iş ne yemek yapabiliyorum annemde idare ediyorum yatmaya eve geliyoruz.ama geçecek inşallah 3 ay sonunda bitiririz demişti doktor umarım daha devam etmez gerçekten çok ağırlık yapıyo.temmuzun 8de ikili tarama testi için gidicem inşallah onuda hayırlısıyla bir sıkıntı olmadan atlatırız bazen hiç yapmasammı diye düşünüyorum ama sonrasında geri kalan aylarda sürekli kafamda kurarım diye de düşünüyorum.allah herşeyin hayırlısını versin canım arkadaşım.eimden duadan başka birşey gelmiyor malesef.seni çok öpüyorum rabbim hepimizin yüzüne gülsün.