eşiniz 10 günlük yurtdışına gitmek isterse

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve elsunn tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : elsunn
  1. elsunn

elsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim proje için ünüversiteyle yurtdışına gitcek ilk önce bana sordu gideyimmi diye bende hep böyle fırsatlar çıkıyodu hayır diyodum bu sefer git dedim çünkü sonra senin yüzünden gidemiyorum demesin diye.....şimdi gidecek ama benim içim içimi yiyor orda gezcek ya kızlarla takılırsa diye taaaa benden uzaklarda her fırsatta telle konuşamayızda uffffffff yaaaa siz olsanız napardınız?

2. 16 Ocak 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Gezmeye gitmiyor ki...Hadi gezmeye gitse ,sizi almasa anlarım da ,bu farklı bir durum.Yurtdışına gitmesi gerekmez ki ,kız mız için ...İçinizi rahat tutun,yapacak adam her yerde yapar.yerimseniben

4. 16 Ocak 2010
  5. rehnuma14

rehnuma14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eşine neden güvenmiyosun ki.ben evleneli nerdeyse birbuçuk yıl olacak.eşim evlendiğimizden beri en az on kez yurtdısına gitti iş dolayısıyla.o giderken hiç bu tarz seyler düşünmüyorum.

6. 16 Ocak 2010
  7. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.343
    Ödül Puanları:
    538
    Benim eşimde iş için sık sık yurt dışına gidiyo..Arkadaşın dediği gibi yapacak olan erkeğin yurt dışına çıkmasına gerek yok senin burnunun dibindede yapar isterse..Bunları düşünüp hayatı zehir etme kendine:teselli:

8. 17 Ocak 2010
  9. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kendi adıma,gezmek için gitmedikçe inan nefes alacak vakit bulamayabilir.
    çok yoğun geçiyor ve o yorgunlukla insanın birşey yapası gelmiyor.ki ben 2 hafta kaldım,kendi özel şeylerime vakit bulamadım.o hiç bulamaz.
    korkmana gerek yok yani

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ocak 2010
  10. 17 Ocak 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    iş içinse mecbur gidecek ..........

12. 17 Ocak 2010
  13. abroad

abroad ~Eksiklik kendi ozumde~ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Zaten alti ustu 10 gunmus,yillarca esinden ayri kalanlar var.Bence akliniza kotu seyler getirmeyin.
    Donup donup tekrar baktim ben mi yanlis okuyorum gercekten 10 gunu mu kafasina takiyor diye bilmiyorumkismile
    Ben olsam ,daha ilk sordugu zaman gitmesini isterdim.Siz daha oncesinde izin vermemissiniz sanirim

14. 17 Ocak 2010
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    burada aylarca evinden uzak insanlar 10 gun ne ki?icini rahat tut..yapmak istese gozunun onunde yapar yine de ruhun duymaz..bilmiyorumkismile

16. 17 Ocak 2010
  17. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynı şeyi eşiniz düşünürmüydü?

gidiyorum ama karım 10 gün yalnız kalacak.. aman allahım acaba ben yokum diye gezer tozarmı? eve geç gelirmi? kız arkadaşlarıyla orda burda takılırmı? diye..

cevabınız hayır ise ; siz eşinize tam bir güven vermişsiniz..

peki; eşiniz size tam güven vermedimi? yada kendi kıskançlığınız mı?

ayrıca bırakın telde konuşmayı her fırsatta.. biraz özlem olsun arada.. evinin, yuvasının sıcaklığını arasın.. adamı sakın sık boğaz etmeyin..tabiri caizse ipi bırakılmış gibi hissettirmeyin kendisini..

karşıdaki insana güvenin ama, asıl güveniniz kendinize olsun.. "ben yokken oralarda yapar mı" diye düşünmekten ziyade" ben yokken yaparsa sonuçlarınada katlanır" diye düşünün..

18. 17 Ocak 2010
  19. elsunn

elsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya doğru söylüyorsunuz aslında yapan burda da yapar ama ben ilk defa bu kadar ayrı kalcam bide her an konuşma imkanımızda olmayabilir telefonla zırt pırt..sonuçta çok yoğun olmayacak sadece orda okula bi proje sunacaklar geri kalan zamanlarda gezcekler ne bilim hani filmlerde oluyor ya akşam bara gidiyorlar eğlenmeye sonra kızlar takılıyor yani yabancı kızlar daha farklı daha rahatlar....ya aklını çelerlerse diye düşünüyorum güveniyorum ama aklıma bunlarda gelmiyor değil