eşiniz ailesine kırılsa ??

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve zeytingxoxzlxux tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

3 Haziran 2008
    Konu Sahibi : zeytingxoxzlxux
  1. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Selam hanımlar size bir sorum var , eşiniz annesiyle ve dolayısıyla ailesiyle tartışmışsa ve küsse araya girip arabuluculuk yaparmısınız ? :sm_confused:

2. 3 Haziran 2008
  3. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben olsam karışmam
    eşim küstü diye onlara küsmen sorarım ederim ama
    aralarınıda düzeltneye çalışmam
    yarın onlar iyi olur ben kötü gelin olurum.

4. 3 Haziran 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Hayır ben yapmam..
    Evliliğimin ilk acemilik ve aptallık döneminde yapmaya çalıştım,başımda patlamayan kabak kalmadı..:tomato:
    Sonra öğrendim ki; ne iyi yorum ne de kötü yorum yapılmaz aileler için..CADIARZU
    Herkes kendi anasından babasından sorumludur.
    Ben de karışmıyayım,bana da lütfen karışmasınlar..:smiley-cool:

6. 3 Haziran 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    aslında tartıştıkları konuya bağlı..her konu için aracı olunmaz..çok şükür bizde büyüklere küsülmez dolayısıyla böyle olaylar yaşamadık ama eğer olursa kesinlikle aracı olurum..bir evladın annesine yada annenin çocuğuna küsmesine tahammül edemem...

8. 3 Haziran 2008
  9. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    dediğin gibi en iyimi karışmamak:1closedeyes:

10. 3 Haziran 2008
  11. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bencede bulasmaya hiç gerek yok herkes kendi sorununu kendi halletsin sonra arada kalan siz olursunuz

12. 3 Haziran 2008
  13. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Eşimin ailesi ile olan ilişkilerine pek karışmam. Ama hatası olduğu noktada eşime hatalı olduğunu söylerim. Onun dışında iki taraf arasında arabuluculuk yapmam.
    Zaten gerek de yok. En iyi onlar bilirler birbirlerini.Ben ailemle tartışsam eşimin karışmasını istemezdim.Arkadaş değil ki aileden bahsediyoruz. Açıkcası haddime düşmez diye düşünürdüm...

14. 3 Haziran 2008
  15. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benim de açıkçası arayıp sormak içimden gelmiyor ama bu şekilde olmasına da gönlüm razı olmuyor çok iyi olduklarından değil sadece ilerde o üzülecek diye , eşim haklıydı fakat ağzından yanlış sözcükler çıkmış ben yoktum kendi aralarında tartışmışlar .Fakat eşimin kardeşleri de yoktu eşim kardeşini aramış 10 yaş küçük olanı abi nasıl böyle davarnırsın diye azarlamış eşimi. Şimdi bende korkuyorum ya ararsam bana da böyle bir laf ederse artık dilimi tuatamam diye .Ama sanırım karışmamak en iyisi .

16. 3 Haziran 2008
  17. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arabuluculuk yapmam. şuanda benim eşimde babası ile neredeyse bir sene oldu konuşmuyor ve hatta cuma günü düğün vardı orada bile hoşgeldin demedi onunla artık işim olmaz ne ölüsü ile nede dirisi ile diyor. bende saçmalama o hatalıda olsa hatasız da olsa baban ama beni dinlemiyor. eşim yerden göğe kadar haklı ama büyüğü yinede. karışmam ben aralarına ben elkızıyım. düğünde neden elini öptün diye çok kızdı bana ama ben el kızıyım onun hatasını görmez evladı ben öyle değilim.

18. 3 Haziran 2008
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.667
    Ödül Puanları:
    163
    Zamanında ben yaptım ve sonucunda eşimle aram bozuldu boşanmaya kadar gitti. Hatta büyük bir süpermarketin göbeğinde eşimin bağırmalarına bile maruz kaldım hala o markete gidemem utancımdan. Her şeye rağmen "onlar senin ailen, bir gün benden ayrılırsın ama onlardan ayrılamazsın" dedim. Kayınvalidemede "O senin çocuğun atsan atamazsan satsan satamazsın, ona bir şey olsa benden önce senin yüreğin yanar. Ben onu boşarım ama sen boşayamazsın. Siz ailesiniz birbirimize kenetlenmemiz gerekirken şu yaptığınıza bakın" dedim. Sonuçta benim yaklaşık 8 ayım zehir oldu. Çok ağladım ama eşimin ailesinden kopmasına gönlüm razı olmadı. Şimdi her şey duruldu ve aradaki tüm kırgınlıkları bitirdik. İnşallah bir daha böyle bir şey olmaz diyorum.
    Eğer gene böyle bir durum olursa seve seve gene araya girerim.