eşiniz alışveriş merkezlerine gitmeyi ve gezmeyi sever mi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve bistrogirl tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

8 Şubat 2008
    Konu Sahibi : bistrogirl
  1. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bayanlar erkekler doğaları gereği alışverişi ve gezmeyi pek sevmezler. Hele bazı erkekler haftasonu evden dışarı çıkmak istemezler. Ben çok şükür benim gibi gezmeyi seven biriyle evlendim Şeniz. Salı gününden sonra haftasonu için düşünüyoruz. Hatta ben bu haftasonu evimizde dinlenelim dediğimde cumartesi gezelim pazar dinleniriz diyor. Tatilleri evde geçirmekten hoşlanmayan bir eşim var. Alışverişleri (gıda,giyim) hep beraber yapıyoruz. Tüm günümüzü bir alışveriş merkezinde sinema, alışveriş,yemek vs. ile geçiriyoruz. Ben bu durumu çok seviyorum.:nazar::nazar::nazar:

Sizlerde durum nasıl?
    eşiniz gezmeyi ve alışverişi sever mi?

2. 8 Şubat 2008
  3. EU1

EU1 Guest

evde oturmayı da gezmeyide severiz.:içelim:
    yemek için yapılan alışverişlere beraber gittiğimizde sorun yaşamayız.:icecream:
    kıyafet için yapılan alışverişte benle gelmemeyi tercih eeder.:mymeka:

4. 8 Şubat 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    alış veriş merkzlerinde gezmeyi en çok kızım sever bizim evde.ben çok kalabalığı sevmediğim için gitmeyi pek istemem aslında eşimde benim gibidir ama bizi kırmaz ve götürür..benim eşim evcimendir evde bizimle vakit geçirmeyi daha çok sever ama küçük cadı bizim evde vakit geçirmemizi hiç istemez ve alış veriş merkezlerine atarız kendimizi...

6. 8 Şubat 2008
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benım esımde gezmeyı cok sever ozellıkle alısverıs yapmayı tabı herzaman degıl genelde maas alındıgı zaman cunku ay sonuna cepte bısey kalmadıgı ıcın evde oturmak zorunda kalıyoruz.:asigim:

8. 8 Şubat 2008
  9. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    benim eşim gezmeyi, alişveriş yapmayi en az benim kadar seviyor. Bazen ben sıkılıyorum o halen sıkılmamiş bile oluyor. Alişveriş merkezlerini özelikle çok seviyor. Orda ben mesela kıyafet felan bakarken oda teknolojik aletlerin satıldığı yerlere giriyor ve onu ordan kolundan çekip çıkarmasam saatlerce cıkmaz. Kendi şık giyinmeyi sevdiği için alişverişden asla bunalmaz. Sadece ben ne alacağıma karar veremediğim zamanlar kızıyor ya hiçbirini alma yada hepsini al çik diyor en sonunda. Kendisi çok çabuk karar verdiği için benim bu huyuma kiziyor biraz.

Evde oturmaktan hiç hoşlanmaz. Bazen derki hadi çikip bir kahve içip gelelim, bende derimki ya boşver ben şimdi yaparım evde oturalım, yok illaki çikcaz. Maksat gezmek olsun

10. 8 Şubat 2008
  11. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    alışverişide alışveriş merkezlerinide sevmez. gerçi burada şöle kocaman bildiğiniz gibi alışveriş merkezi yok.olsada seveceğini zannetmiyorum ama. bende gerçi sevmiyorum alışveriş merkezlerini, kalabalıklar beni çok sıkar. alışveriş yaparken rahat raht inceleyebilmeliyim herşeyi.hafta içi tercihimdir bu yüzden. anlayacağınız bizde alışveriş sorun değil, ikimizde sevmiyoruz. haftasonu açıkhavada dolaşmak tercihimizdir...

12. 8 Şubat 2008
  13. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    alışveriş yapmayıda gezmeyide sever.alışverişlerimiz çok güzel olur o bana beğenir ben ona bütün mağzaları benimle sıkılmadan gezer sağolsun.problem yok bu konuda.

14. 8 Şubat 2008
  15. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Eşim alışveriş merkezlerini de alışveriş yapmayı da çok sever.
    Beraber gezer dururuz saatlerce çok zevkli oluyoooor. tatlicadiarzu

16. 8 Şubat 2008
  17. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    hic sevmez istinyede oturuyoruz istinye park ayagimizin dibinde daha 2 kere gittik millet taaa nerelerden geliyo sklyo o tam bi deniz adami sahili sever disariyi sever kapali alanlari sevmez.....mecbur kalmadikca gitmiyoruz

18. 8 Şubat 2008
  19. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Nisanlim sevmiyorum diyor bakalim ne olacak. Gezmeyi sever ama alis veris:1no2: olsun gezmeyi sevsin alis veris bende pek sevmem aslinda:kahve: