Esiniz doguma/dogumhaneye sizinle birlikte girdi mi?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve hoscakal tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : hoscakal
  1. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba hanimlar..! Ben bekarim ve gecen günlerde aklima takilan birseyi sormak istiyorum...! :smiley-cool:

Kisacasi soruyorum: Esiniz normal dogum esnasinda (sezeryan demiyorum) sizinle birlikte dogumhaneye girdimi? Girmediyse, sebebi neydi? Girdiyse, nasil algiladi?

Sadece türk erkeginin bu konudaki konumunu merak ediyorum..şakkıdı

Dogum yapan tüm bayanlarin bidiklarini ALLAH sahiplerine bagislasin..:ecrin_bebek: :nazar:

TSK!! a.s.

2. 13 Şubat 2009
  3. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben sezeryan oldum,esım gırmedı ama normal dogumda ypsaydım gırmesını ıstemezdım.erkeklerın o goruntuyu gordukten sonra eslerıne karsı cıns olarak yaklasamayacaklarını dusunuyorum gercı bu benım nacızane fıkrım.esını dogumda yanında ısteyen bayanların dusuncesıne saygı duyuyorum ama ben ıstemezdım

4. 1 Mayıs 2009
  5. Renniem

Renniem Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk başta eşimin o halimi görünce benden soğuyacağını düşünüp gelmesini istememiştim fakat gün yaklaştıkça desteğe ihtiyacım olduğunu yalnız yapamayacağımı anladım...
    eşim doğumda yanımdaydı hatta dr karnıma desteği hemşirenin değil eşimin yapmasını istedi. çok güzel ve özel bi tecrübe oldu bizim için kızımızı beraber kucağımıza aldık. bana yardım etmektende çok gurur duyuyor kendisi buda benim hoşuma gidiyor ebesi sensin diye gülüşüyoruz :)))...

ayrıca cinsel hayatımız hiçmi hiç etkilenmedi.:)

6. 7 Mayıs 2009
  7. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    girmeyi çok istedi eşim ama ben istemedim beni o halde görmesi...

8. 7 Mayıs 2009
  9. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    benim esim girdi doguma hemde kendi istegiyle gerci bende cok istiyodum zaten
    cokda destegini gördüm allah razi olsun herseyime katlandi ve nasil birlikde bebek sahibi olmak istediysek dünyaya gelirkende birlikde karsiladik melegimizi
    zaten o olmasaydi dogum yapamazdim
    iyiki vardi yanimda ve iyiki destegini eksik etmedi benden allah razi olsun ondan

10. 8 Mayıs 2009
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim girmedi isterdim ben girmesini ama o beni o halde görmeye dayanamıcanı söyledi.dayanamam cok üzüülürüm dedi :KK43:

12. 8 Mayıs 2009
  13. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Bende internetten okumştum.. Doğuma giren eşler eşlerinden cinsel anlamda soğuyabiliyorlarmış...