Eşiniz fiziki görümünüz konusunda ne düşünüyor ve bunu size nasıl ifade ediyor?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ipekyol51 tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ipekyol51
  1. ipekyol51

ipekyol51 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar ,bir konu hakkında fikirlerinizi ve tecrübelerinizi rica ediyorum.Eşiniz fiziki görünümünüz konusunda ne düşünüyor ve bunu size nasıl ifade ediyor?Beklentilerinizi rahatça dile getirebiliyormusunuz karşılıklı olarak?:uhm:
    Herkes bakımlı bir eş ister,bu bay bayan farketmez.Ama sizce bunu ifade tarzı nasıl olmalı.Mesela eşiniz (belki özel olacak ama) güzelliğinizi veya fiziki beğenisini nasıl dile getiriyor?CADIARZU

2. 11 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    "100 kilo olsanda severim seni aşkım ama olma yaaa" diyo:dilcikar:

4. 11 Kasım 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben evli değilim ama sevgilimin benm fiziki görüntümden dolayı birlikte olmadığını biliyorum. biraz fazlam var evet." ben seni her halinle seviyorum" diyor ama bu cümlenin altında "biraz kilo versen hiç fena olmaz hani" cümlesi de yatıyor. kilolu olunca ne giyilen yakışıyor ne de güzel görünüyor insan..bu şahsi fikrim,yanlış algılanmasın .ben kendime yakıştıramıyorum.. evlenince bakımlı olmaya özen gösteririm.bakımsız olup ,kendini salan bayanların evlilikleri çokta güzel gitmiyor görüyoruz ki..

benim onda sevmediğim bişi olursa çok rahatça olmasa da yeri geldiğinde hemen söyleyiveriyorum.. örneğin traş şekli,saç şekli,giyim tarzı.. genel olarak konuşuyorum erkeklere şunlar şunlar çok yakışıyo bence fln diye..

6. 11 Kasım 2009
  7. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    hep uğraştı hala uğraşır ve böyle tombik olmaya devam edersem uğraşmmaktanda usanmayacak kocacım :))) eminim eeee bebiş doğurduk zamanı var biraz kilo vermenin

8. 12 Kasım 2009
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşim bana '' hayran '' desem yalan olmaz.opuyorumnanaktan Bende eleştirilecek bir yön yokmuş,öyle diyor.:eek: Bu konulara ne o ,ne de ben takılmayız. Kendisi de hem düzgün bir fiziğe,hem de yüze sahip,ama yine de kıskanır beni.Dikkat çekici olduğumu söyler.Çuval bile giysen dikkar çekersin sen,der...opuyorumnanaktan
    Fiziksel özelliklere takılan biri değilim.Elim ,kolum sağlam,sağlığım iyi ,sevdiklerim hayatta şükür ki...Kimseyi de bana dil uzatmadıkça eleştirmem.:roflol:Herkesin içi temiz olmuyor ne yazık ki...kaydirigubbakcemile3

10. 12 Kasım 2009
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    genelde begenir sadece biraz daha kilo alsan canım diyor ama bu halimide seviyor

12. 12 Kasım 2009
  13. Hoya

Hoya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hamileyim
    eşim bana tontoloş diyor ve hep gülüyor bana..
    Şeniz

14. 12 Kasım 2009
  15. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Eşim değil sevgilim..
    Bu arada aklıma birşey geldi anlatayım:)
    Daha küçükken oturdukları yerde karşı komşuları çok şişman bi kadınmış...
    O da onunla hep dalga geçermiş...Şişkoo, ayı diyee seslenirmiş...
    Tabi küçükken yaptığı bi davranışmış kızdırırmış o kadını öyle...
    Sonra gel zaman git zaman büyümüş bizim ki ve kadın da ona demiş ki, ben evlendiğimde çok zayıftım incecik birşeydim daha sonra kilo aldım çocuk olunca daha da aldım sen benle küçükken hep dalga geçtin ama allah sana öyle bir sevgili öyle bir eş versin ki çok güzel olsun zayıfta olsun ama evlendikten sonra benim gibi olsun demiş ona öyle ah etmiş bi nevi:KK43: Bizim ki de bana ne zaman görse o kadını bak ... abla bana böyle böyle demişti der..
    Bende ona aşkitom ne biçim şeysin sen git kadından her gördüğünde özür dile bak olan bana olucak sonra ya bende çok şişman olursam ya sonra beni beğenmezsen derim oda saçmalama aşkım ben seni şişman olsanda beğenirim N.... abla şişman oldu diye eşi onu bırakmışmı ki ben seni bırakayım der ben seni her halinle seviyorum der:) Bi de bazen ben derim aşkım ya kotlarım olmuyor eşorfmanım olmuyor zayıflamışım yine derim evet canım zayıfladın biraz kilo almalısın der:)
    Bu arada benim sevgilim çok zayıftı önceden sonradan acayip kilo aldı :) Sanırım N... ablanın bedduası sevgilimin üzerinde tuttu:)))

16. 12 Kasım 2009
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    6 aylık evliyim.. çok güzelsin diyor sıksık... onun dışında 46 kiloyum. göbek yaptığımı ve yağlanıcağımı da söylüyor:)
    ama kendisi 90 kilo ve kocaman bir göbüşü var:))) sanırım bu yüzden:)

18. 12 Kasım 2009
  19. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ben şişkoyum ama eşim bana bayılıyorkaydirigubbakcemile3