Eşiniz işten eve gelince akşam neler yapıyorsunuz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ayse38 tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ayse38
  1. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlae eşiniz akşam geldi işten yemeğide yediniz ee şimdi ne yapıyosunuz..eşiniz ayaklarını uzatıp tv ye mi bakar? yoksa kahveyemi ?arkadaşalrıylamı çıkar?sizinle konuşurmu yoksa tv ye dalarmı ??? yani kızlar demek istedğim şu nasıl vakit geçiriyorsunuz?iletişim bağı güçlümü?:içelim::içelim:

2. 11 Mayıs 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Akşam yemek yenir, sofrayı toplarım, mutfağı düzenlerim, çocukların derslerini yaptırırım, dersler bitince uyuma faslına geçerler, onların uyumasını sağladıktan sonra etrafıma bakarım eşimde yatmış uyumuş, çünkü saat en az 11,30 olmuştur. Haa bu arada eşim ne mi yapıyor? Valla bilmiyorum çünkü ben bunları yaparken eşimi gözüm görmüyor bile.

4. 11 Mayıs 2009
  5. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    eşim akşam 8 gibi gelir sonra yemek yeriz falan filan saat 9 olur. tabiki gelir gelmez tv yi açar. ama benimlede konuşur. yemekten sonra ya bebeğe bakar ya sofrayı toplayıp makineye dizer. sonra tv izleyerek biraz benle konuşur biraz bebişle ilgileir ama hep tv vardır. bebek uyur çay yada kahve içeriz bazen o bazende ben yaparım. sonrada gün biter. haa ara sıra tv ye dalar ben kendi kendime konuştuğumu farkederim kızarım ama adam çok yoruluyo zaten izlesin diyorum. zaten bende minik kuzumu akşamdan akşama gördüğüm için onla oyalanıyım diyene kadar gün bitmiş olur.

6. 11 Mayıs 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    hergün birbirinin aynı olmuyor.

bazen saatlerce muhabbet ederiz, bazen iki kelime konuşur ayrı tellerden çalarız.

birimiz tv seyrederken diğerimiz izlenenden sıkılır ya bilgisayara geçer ya da başka şeyle uğraşır.

ama çoğunlukla aynı odada olmaya çalışırız.
    sırt sırta da otursak farklı odada takılmayız.

hafta içi genellikle dışarı çıkmayız akşamları ama arada bir herkes kendi arkadaşlarıyla buluşur iş çıkışı.
    eşim 3 yılda toplasan 3 ya da 4 kere kahveye gitmiştir ancak.

8. 11 Mayıs 2009
  9. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ısten gelır gezmek ıstermısın der
    canım ısterse cıkarız yoksa yemegımızı yerız
    ben sofrayı toplarım eşim cay koyar
    sohbet ederız gunun nası gectı dıye sorarım uzun uzun anlatırkaydirigubbakcemile3
    nette briç oynar arkadasları ıle ben kk ya bakarım
    aralarda gene konusuruz
    yataga mutlaka beraber gireriz buna dıkkat ederizdelikafadulden

10. 11 Mayıs 2009
  11. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bizim klasik eve geldiğinde sofra hazırdır yemek yiyip hemen tv nn başına geçer bebeğim var 3 aylık onun mamasını yedirir uyutur ve ben yatalım artık dyene kadar tv izler hafta iç hiç dışarı çıkmıyoruz nedenini bir türlü anlayamasamda bebek olmadan öncede öyleydi.sadece perşemebe geceleri tv kumandası bana aittir.hafta sonu çalışımyorsa mutlaka dışarı çıkarız.ekeklerin şu tv olmasa nasıl olacaklarını çok merak ediyorum.bizi yabancılaştırıyor birbirimize.hiç konuşamıyoruz.ben eşimle oturup konuşmayı dertleşmeyi çok isterdim.bazen tv kırasım gelir.:KK43:

12. 11 Mayıs 2009
  13. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    akşam 8 de eve geliriz hemen yemeği hazırlarım o sırada koçişimm traş olur sonra yemek yeriz günümüzü bahsederizgamyoncuiremsu bulaşıklar makineye koyarken askımmm cayı koyar cayımızı içerizz tv seyrderek:içelim: küçüçük koltuğa sıymaya calışarak uzanırız:asigim: genellikle bir olmaya calışırız sonrada beraber yatağımıza geçer uyuruzkaydirigubbakcemile

hergün aynı düzennimiz vardır:dance:

14. 11 Mayıs 2009
  15. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    akşam beni alır ve ben hemen bi koklarım (askerden sonra kokusunu duyamıyacağım diye korkuyorum:çok üzgünüm: )eve gideriz
    yazın yemek yemeden önce marketten çikolata alıp yürüyüş yaparız ve ben bundan inanılmaz keyif alırımalkisalkisalkis
    yemek hazır değilse hazırlarızcokacimcoook, hazırsa yemeği yeriz ve masayı toplarız
    mutfaktan çıkarken çay koyarız
    dizimiz varsa dizi izleriz çayımızı yudumlarken
    dizi bitince benim1 saat olarak ayarladığım kitap okuma seansını ısrarlarına dayanamayıp yarım saate indirip kitabımızı okuruz hihoyyyt
    günün yorgunluğu ile kucağına yatarım ve genelde orda uyurum:asigim:

16. 11 Mayıs 2009
  17. SES2005

SES2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Akşam 6 da eve gelir.Yemek yer arada muhabbet ederiz.Yemek biter mutfağı derler toplarım.Eşim de tv kumandasını alır şöyle bir uzanır haberleri izler.Bazen kızımlada oynar.Eğer gidecek yerimiz yoksa meyve getiririm ardından çay getiririm içeriz..Sonra kızı uyuturum.Sonra da biz uyuruz.:nazar:

18. 11 Mayıs 2009
  19. NILUFERSAHH

NILUFERSAHH pıt kokunu özledim:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    saat yediye doğru ikimizde işten gelmiş oluruz,.ben hemencik pratik yemeklerimi hazırlarım,.güzelce yeriz,.eşimse yemeği yer yemez,dakka geçmez,direkt pc nin başına oturur,.bense yalnız başıma giderim oturma odasına tv izlerim,.kitap okurum,.saat 11 de pcnin başından eşim kalkar,,:mymeka::mymeka:eee tabiki bende o zamana kadar uyumuş olurum,.senağlamakafamçokkarıştı