Eşiniz kayınvalidenizin yanında şımarırmı

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve parxixl tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : parxixl
  1. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merak ediyorum eşiniz kayınvalidenizin yanında küçük bir çocuğa dönüşüyormu:KK46:.Benimki maalesef 4 yaşına geri dönüyor bana karşı davranışları anormal değişiyor daha tahamülsüz ve her söylediğimi bağırarak cevap veriyor:bbo:.Ve ne yazıkki kayınvalidemde o na sus diyeceği yerde koruma gibi arkasına dikilip:eek:klava: ister haklı olsun ister haksız yangına körükle gidiyor.İnanın bazen söyleyecek söz dahi bulamıyorum onlara :1no2:

2. 5 Haziran 2008
  3. beatiful kiz

beatiful kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canım bunu benzer bişeyde dün akşam benim başıma geldi
    benim kocamda annesinin yanında bana bebek gibi şımarır tamam iyi hoş
    bazende bişey getir derim yada bişey yap derim eşim agresif cevap verir hemen benim kaynanada ona ne söliyosun ki sen kalk o bilmez falan diyip hemen laf sölemeye hazır mış gibi karış aramızdaki diyolağa
    dün akşam böle bişey yaşandı hala aklıma geldikçe sinirleniyorum valla

4. 5 Haziran 2008
  5. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    bizimkinde şımarıklık degilde entersasan bişey oluyo sanlki böyle evin patronu durumları ,enteresan bi mutluluk,bi havalar .......
    bende onların yanında hiç bişey demiyom bişey istersede duymamazlıga vuruyorum. sonra kalkıp kendi alıyo...gerçi kaynanamda sağolsun bişey istese oğlunda ister artık beni yormamak istemesindenmi ,oğlunun elinden içmek istemesindenmi bilmem...............
    sonra misafirler gidince ceza olarak eşimin heryerini cimcikliyorum......:p

6. 5 Haziran 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    onu ben yapıyorum da eşim yapmıyor maalesef..yapsınlar ya her insanın içinde bir çocuk vardır oda ya annesine yada eşine yapacak yazık başka kime yapacak..ama biz bayanlar annemize,babamıza,ablamıza,eşimize ben bazen kızıma bile çocukluk yapıyorum..arada hoş oluyor bunlar..tabi sürekli çekilmez olurdu herhalde...

8. 5 Haziran 2008
  9. beatiful kiz

beatiful kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa tabiki güzel güzel bebek gibi tatlı şımarıklığını yapsın o benimde hoşuma gidiyo ama
    bazende bişey istediğimde yada dediğimde aman öfff neyyy gibi tavırla sanki cvp vermesi kaynanamın yanında olmuyor aslında ben eşimede burda bişey demiyorum çünkü bana kalsa ben güzel dillilikle getirtcem genede ama
    kayınvalidemin hemen araya girip karışması laf sölemesi asıl benim sinirimi bozan

10. 5 Haziran 2008
  11. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım hiç yapmıyoo zaten yaparsa hele hele başkasının yanında biraz sesini yükseltirse alır cavabını oturur.
    ben gelemem böyle şeylere.
    30 yaşına geldi ne şımarıklığıymış... bana şımarsın dimi ama

12. 5 Haziran 2008
  13. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Yapmaz ama yapsa da sorun olmaz benim için
    Eşim kendini bilir her zaman,
    Beni rencide temediği müddetçe istediği kadar şımarabilir anneciğine..

14. 5 Haziran 2008
  15. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    :KK66: Arkadaşlar konu süper..Benim eşim de şımarıyor sanki ama çok tatlı oluyor:KK66:)) O hallerini seviyorum..Ben hiç bir zaman rencide etmiyor bilakis el üstünde tütüyor..hıı eğer k.walidemin yanında şımarıklığın dozunu kaçırır da abuk subuk konuşur,beni zor durumda bırakır,gücendirirse naparım bilemiyoum..Dominantlık devreye girer,,Oklavalaaar da kafaya:p

16. 5 Haziran 2008
  17. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide çok gergin olur ..sanki bi hata yapıcam ona annesine bi kusur saygısızlık yapacam diye bana direksiyon muamelesi yapar ...:kızgın:.bide hep onlara karşı problemim olsa bile hiç belli etmeyecek hep sırıtacakmışım ..sırnaşık şey

18. 5 Haziran 2008
  19. petrik

petrik hoşgeldin dünyama :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eşim annesinin yanında şımarıklık yapmaz bana yapar küçük oğlum o benim çok şirin :)