eşiniz kıskandı mı sizi bebişinizden

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sel tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sel
  1. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    hiçi eşiniz çocuğunuz olduktan sonra sizi bebeğinizden kıskandı mı . yani artık benimle eskisi kadar ilgilenmiyosun beni ikinci plana attın diye yakındığı oldu mu? hep merak ederim. bide ben şimdi niişanlıyım oturup bu konu açıldığı zaman hayatında herkesten önce ben gelmeliyim lütfen bebeğimiz olunca bana olan ilgin azalmasın diyo da acaba bütün eşler böyle mi diye merak ettim?

2. 27 Nisan 2008
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ay bizim bebeğimiz yok olmayan bebeği bile kıskanıyor manyak.hep sorar onumu daha çok seversin benimi? :roflol:

4. 27 Nisan 2008
  5. sel

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    heh bende bunu soruyorumm iştee şutarafagitti demekki hepsi böle laelaelaelaelae

6. 27 Nisan 2008
  7. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bazen sen bebğimizi daha çok seveceksin deyip küsüyor :roflol:

8. 27 Nisan 2008
  9. sel

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    nee :1shok: bende sadece benimki böle sanıyodum. ama o öle yapınca benim çok gülesim geliyo. var ya başkasının kini duymak daha da komik miş. olmayan bi bebek için :roflol::roflol:

10. 27 Nisan 2008
  11. silayda

silayda Guest

bende senin gibi düsünüyordum, yegenlerimi severken çocugumuz olunca sen beni unutursun derdi hep.ama hiç öyle olmadi merak etmeyin kizlar, çunki çocugunuzun babasi sonuçta, sizin kadar onlarda çocuklari için deliriyorlar

12. 27 Nisan 2008
  13. linchen

linchen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana katiliyorum benim esimde oglum dogmadan diyodu ayni seyleri cocuk dogdu esim hastaneye geldi bebegi kucagina alip saatlerce bakti adam beni unuttu bu arada.

14. 20 Ağustos 2009
  15. siyahinci

siyahinci prens annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    BİZDE BİRAZ TERS BEN ÇOK SORARIM .AMA DÜN GECE GÖZÜMÜ AÇTIĞIMDA EŞİMİN KARNINMDAKİ OĞLUYLA KONUIŞMASINA ŞAHİT OLDUM. UYKUSU KAÇMIŞ OĞLUYLA DERTLEŞİYORMUŞ SEN YAT BEN OĞLUMLA KONUŞUYORUM DEDİ .BENDE KÜSTÜM DAHA DOĞMADAN BENİ UNUTTUN DİYE HATTA DEWAMLI SORARIM DOĞUMDAN ÇIKINCA BENİM SAĞLIĞIMIMI YOKSA ÇOCUĞUN SAĞLIĞINIMI MERAK EDECEN DİYE PSİKOLOJİM BOZULDU GALİBA İYİCE gamyoncuiremsu

16. 20 Ağustos 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kesinlikle Hayir.....:nazar:

Ne cocuk olmadan nede olduktan sonra böyle birsey duymadim görmedim esimden.

Tabikide dogumdan sonra ve bebegin ilk aylari eslere olan ilgi alaka azaliyor...lohusalik, uykusuzluk, evin isinemi yetiseyim cocugami derdi......bu gayet normal... bu konuda bana gereksiz kiskancliklar yapsaydi o stress o sinirle beynini patlatirdim onun....:kahve:

18. 20 Ağustos 2009
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    evlenip Allah nasip ederse cocuk dogurunca durum ne olacak bilmiyorum ama şu an bu ihtimal bile onu korkutuyor
    beni de korkutuyor tabi
    doğmamış bebek yüzünden birbirimizi kıskanıyoruz ne manyağız Allahım :roflol: