Eşiniz nasıl bir baba??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nasirem tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nasirem
  1. nasirem

nasirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    eş olmak farklı anne baba olmak çok farklı. sizce eşiniz nasıl bi baba?? buyrunnnnnnnnn

2. 6 Haziran 2010
  3. rotin78

rotin78 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çocuklarıyla yakından ilgilenen süpeeeeeeeer bi baba.

4. 6 Haziran 2010
  5. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.139
    Ödül Puanları:
    163
    Kendini sadece oyundan sorumlu memur gibi görmeyip, uykusundan, mamasına, altını değiştirmeden, banyosuna kadar herşeyi ile yakından ilgilenen ve her seferinde bana "bu meleğin gelmesine vesile olduğun için sana teşekkür ederim" diyen bir baba.. Allah başımızdan eksik etmesin...

6. 6 Haziran 2010
  7. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çocuğuyla çok çok ilgilenen,oyunlar oynayan,öpücüklere boğan şevkatli,sıcacık bi baba...Keşke benimlede o kadar ilgilenseydi...mafoldumben

8. 6 Haziran 2010
  9. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    oğlunu çok çok seven ama huysuzluklarından çok çabuk sıkılan bi babakaydirigubbakcemile3

10. 7 Haziran 2010
  11. vefasiz

vefasiz zalim dünya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    oğlumu benden hatta kendisinden çok oğlunu seven bi baba. şuan bir geceliğine şehir dışına çıktı onsuz ilk kez bi gece geçiriyoruz ayrılırken benim sadece yanağıma bi öpücük kondu ama oğlumu sanki askere gidiyomuş gibi saatlerce kokladı öptü
    bitek altını açamaz onun dışında yemeğini o yedirir o gezdirir kıyafetlerini bile o alır belki çok iyi bir eş olmayabilir ama eşsiz bir baba

12. 7 Haziran 2010
  13. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğlumu sonsuz güvenle teslim edebileceğim tek kişidir eşim ...

oğluna çok düşkün, herşeyiyle yakından ilgilenen... ben yokken oğlumuzun herşeyiyle ilgilenen bir baba...

oğlum da babasına çok düşkün ve hayran... aralarındaki oluşan bağ için her zaman şükrediyorum ... nazar değmesin !

14. 7 Haziran 2010
  15. devran_26

devran_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok iyi bir babadır kızıyla olan aşkı ben bazen kuma gibi kalsamda kızıyla oynar ilgilenir çevremizde kimi kendini bilmez okadar ilgilenme çok şımartıyon size ne dicem bir gün ben baba sevgisinden ziyade şiddetle büyüyen biir çocuk olarak ona çok teşekkür ediyorum bana iyi bir eş kızıma süper bir baba olduğun için :1hug::1hug:

bu arada iyi babalar anneleri biraz ihmalmi ediyor ne benimkide öyle kızını gördümü beni unutuyor :umursamaz:

16. 7 Haziran 2010
  17. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu konuda çok şanslıyım eşim hem çok iyi bir baba hemde çok iyi bir eş oğlumuzun üstüne titrer çok ilgili bir babadır heşeyi ilee ilgilenir gözünden bile sakınır benden çok oğlumuzla ilgilenir

18. 7 Haziran 2010
  19. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok merhametli bir babadır. yaz günü çocuk üşüyecek diye korkup uzun kollularla gezdirir, geceleri oğlum uyandığında benden önce eşim koşar odasına. uyutmaya çalışır. uyutamazsa beni çağırır, banyodan sonra oğlumuzu kremler, giydirir, kaka yaptığında bile altını değiştirir, oğluna hiç kıyamaz, herzaman öper koklar, geceleri koyun koyuna uyurlar... bazen diyorum ki acaba ben mi annesiyim eşim mi...