Eşiniz patronunuz olursa

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yagmurgul tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yagmurgul
  1. yagmurgul

yagmurgul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :uhm:ben evlendikten sonra uzunca bir süre evde oturdum.
    eşimle herşeye sıfırdan başladık. zor anlarında hep yanında oldum
    evliliğimizin bir döneminde iş yeri açtık .ben çocuklar nedeni ile çalışmamaya devam ettim.
    bir sebepte aynı yerde çalışmak sorun yaratır diye dişünmemdi.
    zamanla inişli çıkışlı dönemler geçirdik.hep arkasında durdum.
    iki yıldır bende katıldım .önceleri iyi idik.zamanla eşim kendini kocam değilde patronum
    gibi görmeye başladı.bir ara uyardım özür diledi.ama geçen gün birkonuyu görüşürken sende oranın bir personelisin gibi bişeyler söyledi. çok üzüldüm.o işin en zor anlarında ben yanındaydım şimdi neden böyle düşüne biliyor .içime sindiremiyorum.vakti gelince
    konuşucam.ne tarz önerileriniz olabilir bana inanın çok sıkılıp sitres oluyorum.
    :uhm: mafoldumben işi bırakmayıda asla düşünmüyorum.

2. 28 Ocak 2010
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aslında hep imrendigim bir şeydir ve hayalini kurduğum..ılerde esimin kendi is yeri olursa yanında çalısmayı çok isterim ama bu sanirim cok çok ince bir cigzi..annemde babamin yanında çalıştı bir süre ve aynı sorunları yaşadı,ayrıldı..eşinize bence aynen burada belirttiğiniz gibi durumu anlatın..orası bir is yeri..bu çizgiyi koruyun..ne siz o cizginin ötesine adım atın ne de esınız..çok güzel gibi gozuksede aslında çok zor aynı işyerinde çalışmak..oof babamla annem çok cekmislerdi..evden çıkınca patron personel eve girince karı koca olmak gerek..is yerindeki konumunuz nedir bilmiyorum ama annem müdür gibi bı şeydi mesela..babamin altındaydı yani..
    direk bu sekilde konusun esinizle..kırıldığınızı söyleyin..ve evle ısı birbirine karistirmamaya özen gösterin..

4. 28 Ocak 2010
  5. yagmurgul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tşklr. öncelikle işyerinde konumumu kendim belirledim.ama sanırım hata yaptım.
    tabii bi işçiden farkım olmasın dedim personele itici olmak istemedim.
    yedi yere dağılmış bi firma.ben birinin koordinatörüyüm. ama sabah 7.30 da ordayım.
    herkes gibi çalışıyorum. sevmem zaten assolistliği. tek sorun eşimin bana davranış şekli.
    herkes beni seviyor.itici olmak istemiyorum dedimya onlardan biriyim birlikteyken.
    ama bu havaya eşimde kaptırıyor kendini.:çok üzgünüm:

Son düzenleme: 28 Ocak 2010
  6. 28 Ocak 2010
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Hiç güzel birşey değil bence...
    ışte onu gör akşam onu gör yatınca onu gör...
    Tamam sevdiğiniz için evlendiniz ama 24 saat hep aynı insanı görmek çok da güzel birşey değil...
    :eek:lmaz:
    Kuzenim ve karısı aynı işyerinde çalışıyorlar. Onlar da bu durumdan şikayetçi... Artık dayanamıyoruz diyorlar farklı çevre farklı insanlar görmek istiyorlar yok yok...
    Bana göre kesinlikle farklı yerde çalışmalısınız bunun öneriyle filân geçiştirilebileceğini düşünmüyorum...

8. 28 Ocak 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynı annem gibi :) annemde patron eşi diye anılmak,ayrıcalıklı olmak istemediği için sizin gibi yapıyordu..ama iste babam da esınız gibi annemi personel olarak görmeye başladı..
    esinizi bilmiyorum ama babam is yerinde bambaşka bir insandır..babam değilde patronum olsa veya is yaptıgım biri kesinlikle nefret ederdim :) is yerine gittiğimde hep şaşırırım hala daha..bu benim babam mı diye..sanırım babam da böyle bir ego vardı veya yapması gereken bu olduğu için böyleydi..is yerinin kapısından çıktığı an babam olurdu..hangisi gercek bilmiyorum :) belki esınız de böyledir diye anlattım :) sanırım erkekler is yerinde,hele ki patronlarsa biraz farklı olabiliyorlar :)

10. 28 Ocak 2010
  11. yagmurgul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eşim tanınan biri başka işyeri şansım yok.
    tamda öyle işte farklı evde farklı. evde şeker işte biber. valla gerildim artık.
    çokta beraber değiliz işte o daha çok büroları dolaşıyor bize nadir geliyor. ama kafide oluyor.iki laf sokuyor yut yutabilirsen.:eek:klava:

12. 28 Ocak 2010
  13. yagmurgul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mafoldumben ya bana bi bilen bişeyler söylesin.
    vah tüh olmuyor sadece.ben eşime nasıl anlatsam derdimi
    konuşcam ama nediyeyim.bilmiyorumkismile

14. 28 Ocak 2010
  15. yagmurgul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sonu kavga olsun istemiyorum yani.
    yokmu güzellikle çözüm bulacak bikaç doğru yol.alsanaalsanasmile

16. 28 Ocak 2010
  17. turuncukelebek

turuncukelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    zor bir durum ama burda seni kurup kurup kocanın karşısına göndermeyelim yoktan yere patlama:roflol:çok vakit geçirme ama bence çünkü söylemedikçe içind ebüyüyor kafanda kuruyorsun en uygun zamanda sıkıntını güzel bir dille ifade et bence verdiği tepkiye göre davranışını değiştirirsina.s

18. 29 Ocak 2010
  19. yagmurgul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tşklr yardımın için canım. ben en azından sizler böylebir sıkıntının üstesinden nasıl gelirsiniz duyup fikir edinmek ve işime en çok geleni uygulamak istiyorum.akıl akıldan üstündür sonuçta.kaydirigubbakcemile5