Esiniz/sevgiliniz ilgisiz davrandiginda, siz napiyorsunuz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Sensible tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Bebisler, biz bayanlar hep ilgisizlikten yakiniriz. Isteriz ki canimlar, cicimler, ballar, güller, seni seviyorumlar hergün basimizda ucussun:) :eek:
    Belki bu kadar abartili degil, ama itiraf edelim ki ilgiyi severiz..opuyorumnanaktan

Pekiiiii...kaydirigubbakcemile2 Ya esiniz veya sevgiliniz size karsi ilgisiz davraniyorsa, siz naparsiniz? Daha mi ilgili olur, yoksa ilginizi bir süreligine minimumami indirirsiniz:umursamaz:

2. 26 Ekim 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Sürekli ilgi sürekli ilgi zaten insanı boğar be bacım..
    ılişki az rahatlamalı,az kendi haline bırakılmalı..
    Yoksa yakasından tutulup çekiştirildiğinde yıpranma ihtimali çok daha yüksek..
    Bizde dinginlik dönemi girdiğinde ikimizde sakin oluyoruz..Bazen kavga edebiliyoruz..
    Sürekli bu döngü devam ediyor işte..
    Hayatın ve sevginin getirileri bunlar.

4. 26 Ekim 2009
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    eşim sağolsun ilgilisiz bırakmaz...
    ama bazen çok yoğun çalıştığı dönemlerde yorgunluktan hali olmaz garibimin,bende ,yapım gereği,öyle erkek kısmına çok ilgi alaka gösteremem,erkeğin ilgisine alışkınım ,dolayısıyla zaten o özler,ilgilenir,sokulur..:kedi:

6. 26 Ekim 2009
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Valla onu kızdırmadığım sürece,işte yoğun olmadığı sürece ve kahvede olmadığı sürece hep ilgilidir ne yalan söyleyim... :)
    Kızdırdığım zaman küser bana ilgi göstermez hiç..O zaman bende çekerim kendimi...
    işte ve kahvede olduğu zamanda doğal olarak pek ilgi gösteremiyor bana muhabbtten ve iş yoğunluğundan o zamanda ben ona biraz naz yaparım hemen güzel şeyler yazar yada ben ona yazarım zaten devamı gelir:)
    Ama ben ilgi manyağı biriyim ya biraz az ilgi göstersin yanımdayken hemen sen benimle ilgilenmiyorsun deyip küçük çocuklar gibi sırnaşırım. Aynı şekilde o da öyle yapar.:)

8. 26 Ekim 2009
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok fazla üstüne gitmem,normal davranmaya devam ederim veya tartarım ilgisizliğin sebebi bana kızmış olması mı diye..mesela tlfnda konuşurken okuz gibi konuştuysa kapatmadan önce ver bakalım bı öpücük derim verirse tamaaaaam problem ben değilim bı süre kendi haline bırakırım aramam sormam snr kendi düzelmiş bı sekilde arar :)))) o yüzden ilk önce ilgisizliğin sebebini çözmeye çalışırım duruma göre davranirim :)

10. 26 Ekim 2009
  11. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimki sürekli ilgilidir..akşamları seslenir mutfaktaysam el diye,yanıma gelir öper ben onu öperim..ilgilenmezse bilirim ki çok çok yorgun....kızmam..zaten dinlenince sokulur yanıma yine koca bebekim..

12. 26 Ekim 2009
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Önce sorarım birşey mi oldu canını sıkan ya da benim bir davranışıma mı bozuldun derim...
    Eğer devam ederse uzun müddette, kendi haline bırakırım...
    :1ninca:
    O durumu kemale erince bana döner ne olsa... Sebepli ya da sebepsiz...

14. 26 Ekim 2009
  15. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    önce bende onun gibi biraz ilgisiz davranırım .. baktım bu ilgisizlik uzun sürüo konuşurum noldu bişey mi var ben mi bilmeden bişey yaptım die zaten sonra herşey eski haline döner..:teselli:

16. 26 Ekim 2009
  17. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    trip yaparım benle niye ilgilenmiyosun diye soru yağmuruna tutarım
    o da çok yoğunum ya da yorgunum der genelde o zaman da olabilir ben de yorgunum yoğunum ama seni ihmal etmiyorum derim
    o da peki dikkat ederim artık der belli bi süre dikkat eder sonra yine eskiye döner
    bu kısır döngü böyle devam eder kaydirigubbakcemile2

18. 26 Ekim 2009
  19. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç öyle hareketler yapmaz benim kocam,ama bir şeye sinirlendiğimde genelde sorduğu sorulara cevap vermem hiç :) O da bu duruma mağruz kalmamak çünkü bensiz o hiç birşey,bu yuzden böyle şeyler yapmaz hiç bana :)