eşiniz sizden habersiz akşam yemeğine misafir getirse tepkiniz ne olur???

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve HeartLess tarafından 22 Ocak 2008 başlatılmıştır.

22 Ocak 2008
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    akşam işten geldiniz ya da ev hanımısınız ve yorgunsunuz bu akşamıda kendinize ayırmayı düşünüyorsunuz eşiniz eve geliyor ve yemeğe misafirimiz var diyor ne yaparsınız??ben çok sinirlenirim ama misafirin gelmsine değil bana sormadan habersizce davet etmesine...siz hiç yaşadınızmı ve gösterdiğiniz tepki ne oldu...buyrun.....:enbuyukkk:

2. 22 Ocak 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Gelen misafirin başımın üstünde yeri var ama belki o an hazır değilim, yiyecek yemek yok, üstüm başım müsait değil. Şahsen evde pek müsait kıyafetlerle gezmem. Eşim de bu huyumu bildiğinden kesinlikle haber verir,hanım üzerine bişey giy yemeğe misafir var diye. Ama buzlukta her zaman birşeyler vardır yarım saat içinde 2-3 çeşit çıkarırım.Yemek sorun değil de benim kılık kıyafet sorunum var.

4. 22 Ocak 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Ama kızmam herhalde. Zaten çok samimi olmadığım insanları öyle ulu orta çağırmaz benim kocam. Samimi olduğum insan da ev halimi bilen insandır. Kızıp sorun etmeye ne gerek var.

6. 22 Ocak 2008
  7. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    haber vermesini tercih ederim tabiki ama oyle gerekiyorsa tanri misafiridir derim misafir ne zaman hangi sartta gelirse gelsin basimin ustunde yeri vardir artik alllah ne verdiyse hep beraber yeriz fazlada buyutmem

8. 22 Ocak 2008
  9. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benimki bir hanıma sorayım öyle der geleceklere.
    Habersiz gelseler bile tamam itiraf edeyim biraz telaşlanırım ama alnımın akıylada çıkarım.:1rolleyes:
    Ama sonrada eşimi bu konuda kesin uyarırım.:icecream:

10. 22 Ocak 2008
  11. *Kus-Yuvasi*

*Kus-Yuvasi* SANA MUHTACIM ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben öyle seyleri hic dert etmem. Misafirin her zaman basimin üstünde yeri var.

Zaten esim habersizde getirmez, birlikte konusuruz veya beni arar ve bana haber verir. Sagolsun o konuda cok anlayisli.

12. 22 Ocak 2008
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bende çok telaşlanırım ama ondan önce akşam işte kafam çok yoruluyor bi akşam olsada ayaklarımı uzatıp dizilerimi seyretsem dediğim gün mutlaka bu başıma gelir allaha şükür ikramdan korkum yok ama evin dağınıklığı beni mahvediyor çünkü kızım çok dağınık ve ben her akşam işten gelince onun dağıttıklarını topluyorum peşinden de bu haberi duyunca gelde sinirlenme...

14. 22 Ocak 2008
  15. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haber verirse daha iyi olur misafir kısmetiyle gelir

16. 22 Ocak 2008
  17. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    öyle bişey hiç yapmadı yapmazda. Hafta içi zaten çalişma saatlerimiz belli olmadığından misafir çağirmayiz. Misafirleri haftasonuna sakliyoruz. İnsan daha güzel hazirlaniyor hem ev derli toplu oluyor.

18. 22 Ocak 2008
  19. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    VALLA çalışıyorum ben ama kocam hiç habersiz birini yemeğe çağırmaz daha doğrusu bizde o işlere hiç bakmaz hep ben çağırırım.......

ama habersiz h.içi heleki çağırırsa sinirlenirim çalışıyoruz şekerciğim sabah dağnık çıkabiliriz....yemeğimiz olmaz.......vs.vs..olmazzzzzzzzzzzzzzzzz:tomato: