eşiniz size berbat bir doğumgünü geçirtti ne yaparsınız?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kedici_kxixz tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kedici_kxixz
  1. kedici_kxixz

kedici_kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi bakalım sizler benim yerimde olsanız ne yaparsınız berbet bir doğumgünü yaşattı bana ve 3 gün oldu hala aynı berbatlıkla gidiyor bir özür bile yok:eek:klava:

2. 20 Nisan 2010
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bazı erkekler.bizler için önemli olan günleri önemsemiyor hatta çoğu hatırlamıyor bile.seninde eşin bu adamlardan biriyse doğumgününde seni üzmek ona çok ters gelmez.sıkıntını anlatamadığın için bilemedim valla benim eşim özel günlere önem veren bi erkek olduğu için böyle bi hataya düşmez de..

4. 20 Nisan 2010
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Özel günlere karşı bir insanım.Eğer berbatlık doğum gününüzü kutlamamaksa bence sorun olmazdı ama başka bir şey yaptıysa bilemem.
    Biraz açsanız konuyu daha iyi yorum yapabiliriz galiba.

6. 20 Nisan 2010
  7. kedici_kxixz

kedici_kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne mi yaptı anlatayım. eşimle zaten problemli bir evliliğimiz var çok büyük fırtınalar yaşadık bie süredir fırtınalar dindi ama hiçbirşey evlenmeden önceki kadar güzel değil. herneyse 18 nisan benim doğum günümdü o gün eşimin sertifika sınavı vardı. anlaşmamızda sınavdan sonra gezecektik güzelbir gün geçirecektik. herneyse sınav toplam1 saat ama 2 saat bekledim aramadım da hani sınavda rahatsız etmemeyim diye.sonra o aradı bizi başka bir yere götütrüyorlar sınav için sen kadıköye git dedi ben de sınavdan sonra yanına gelecem tamam dedim gittim kadıköye. bu arada saat 9 da eşimi kursa bıraktım. sonra saat 1 de aradı canım daha sınava girmedik birazdan girecez dedi bende kızdım ama neyse hadi ben gidiyorum anneanneme dedim en yakın onun evi.anneanneme gittim ve eşim geldiğinde saat:5 ti ve özür bile dilemedi.zorla hadi gidelim diye anneannemlerden akldırdım ama kavga ettik ve beni yolda terk etti minibüse binip gitti yüzünü bile görmek istemiyorum dedi. ve hala telafi etmedi aynı evde iki yabancı gibi konuşmadan bir araya gelmeden yaşıyoruz .

8. 20 Nisan 2010
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.112
    Ödül Puanları:
    463
    ee bunda özür dileyecek ne var ki? belli ki sınavı uzun sürmüş veya bir aksilik çıkmış. ben bunda sorun olacak bir durum göremedim.. kavga etmek yerine saat 5 den sonra kutlasaydınız doğum gününüzü keşke :nazar:

10. 20 Nisan 2010
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sınavı geç bitmiş ne var bunda sende gelince kavga etmeseydin ya. sonuçta gün bitmemiş daha ve gelmiş eşin seni çıkartmış. 5ten sonra kutlanmıyormu doğumgünü. valla bence yanlış yapan sensin adam zevkine gitmemiş ki sınav bu. benim eşimle ard arda günler mesela geçenkinde benim doğum günümde arkadaşlara gitmiştik gece geç geldik ne yapalım ertesi gün eşimin doğum gününü kutladık.

12. 20 Nisan 2010
  13. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    yani eşim keyfi saat 5 de geldi bana yalan söyledi mi demek istiyorsun anlamadım ki canımfisfisfisii eğer gerçekten geç sınava girdiyse sorun edilecek bir durum yok ortada bence.boşuna kavga edip canınızı sıkmışsınız

14. 20 Nisan 2010
  15. eceezgi

eceezgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.070
    Ödül Puanları:
    163
    eşinin elinde olan bir durumdan dolayı geç kalmamış ki bence sen fazla alınganlık göstermişsin

16. 20 Nisan 2010
  17. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    gelememesi elinde olmayan bi durum sonuçta
    tavır yapmanız yanlış,eşinizde tavır yaptığınız için kızmış olmalı
    ama eşinizinde sizi bırakıp gitmesi yanlış

18. 20 Nisan 2010
  19. eceezgi

eceezgi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.070
    Ödül Puanları:
    163
    benim eşimin de toplantısı vardı doğum gunumde işlerinden dolayı saat 9 da ancak eve geldi bu sorun değil