Eşiniz Size Süpriz yapar mı?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve MeLoDi tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : MeLoDi
  1. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Benim eşim süpriz yapmayı bir türlü beceremiyor. kaydirigubbakcemileÖzel bir gün olduğunda ondan hep süpriz beklerim ama çok nadir yapar. onu da önceden ben söylemişimdir 40 defa.mafoldumben
    mesela dün doğum günümdü. akşam biryere gideceğimizi söylemediğinden akşam eve geldiğinde hazırlanmamıştım. neyse hazılandım biraz geç çıktık. nereye götürceksin dedim. söyledi bende başka bir yer var oraya gidelim mi dedim sen bilirsin dedi.
    neyse onun söylediği yere gittik. hediyemi alamamış akşam müşterisi varmış.
    sabah bana bir kart almıştı kahvaltı hazırlayıp masaya bırakmış. ama kartı biliyorum.
    geçen gün agoraya gittik. toy's a girdik oyuncaklara bakıyordum ki bir kart gördüm kedi resmi var. aşkım çok beğendim dedim yerine koydum. ama öylesine söyledim ve başka tarafa gittim. orada 3-4 dk. oyalandım. aşkım kartı almış bende beğendiğim oyuncağı ona göstercektim. kasada durmuş kartı poşete koymuşlar. ne aldın dedim söylemem dedi. ama poşette zarf görünüyordu anladım tabi. :dilcikar:
    dün azcık kızdım bana hiç süpriz yapmayı beceremiyosun diye. :kızgın:

neyse tabi bu çok sorun olacak birşey değil. sadece merak ettim sevgiliniz nişanlınız size süpriz yapar mı?
    unutamadığınız süpriz nedir? süprizzzzz

2. 31 Temmuz 2009
  3. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yapar tabıkı evlı degılım ama nısanlım çıktgmz zamanlarda bana cok suprız yapmıstır
    hıc unutamadgm ıse askerdeydı donmesıne 15gun var dı aradı dedı bıletımı aldım 15gun snra yanndayım tamam askım senı cok ozledım dedım kapadık cok konusamıyoduk ertesı gun oldu saat sabahn 5i aradı benı cama cık bakalım orda hava nasıl nasıl gıyınım dedı ayy bı baktımkı camdan askım gelmıs hıc aklıma gelmezdı elım ayagım tıtredı cok korkmustu bana bısey oldu dıe ama çok mutlu olmustum ya sımdı aklıma geldıdde ayy ben askımı cok sevyrm
    daha cok var yazarım bıara

4. 31 Temmuz 2009
  5. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    evlenince eşşek öldü ortaklık bitti hesabı bişe yapmıyorr.. :gitme:
    o duyguları cımbızla alındı heraldeesenağlama:a015:

6. 31 Temmuz 2009
  7. lilalove

lilalove Guest

yapamıyor sürpriz çünkü sürpriz kokusu aldığım anda sürprizin ne olduğunu öğrenene kadar deli ediyorum .olay anınd a zaten bildiğim için sürprizi kalmıyor kaydirigubbakcemile

8. 31 Temmuz 2009
  9. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yapar aşkitom opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

10. 31 Temmuz 2009
  11. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bnde evli deilim ama gecen senelerde erkek arkadasım doum gnümde okula (o zmn lisedeydim tabe) cicek yollamıştı dersin ortasında nöbetci ögrenci kocaman bi demet kırmızı gülle sınıfa girince şok olmuştum..
    baska süprzleri de oldu tabe ama en cok beni şaşırtan bu olmuştu..

gerci ondan önceki sene doum gnmde isimsiz bi cicek daha gelmişti hala bilmiorum kmn yolladıgnı o zmn erkek ark. yoktu zaten...
    o yüzden sınftakiler yine mi yaa fln demişlerdi okulda baya ses getrmişti bu olay ehueheuhedelikafaduldendelikafadulden

12. 31 Temmuz 2009
  13. hayalsevgili

hayalsevgili :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimeşimin süpriz yapması için özel bi güne gerek yok her zamn yapar :)

14. 31 Temmuz 2009
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    En sevdigim hediyesi bana dogum gunum icin bilasik makinesi idi 2007 de , ama aslinda hediye almaz benim kocacigim, almazsada fark etmez, bizim iki onemli hediyemiz var, oglum ile kizim, tabi isterim cicek falan filan alip surprizler yapsin ama fark etmez yani, dogum gunun kutlu olsun bi tatli soz bir de opucuk benim icin yeter vallaha, yai onu herseyiyle seviyorum .

16. 31 Temmuz 2009
  17. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Bir benimki yapmıyo desenize

CADIARZU

18. 31 Temmuz 2009
  19. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ay benim kocam özel günlerde para verir ,git kendine bişey al der :roflol:

aslında işime geliyor,abidik gubidik bişeydense böylesi daha güzel ...bazen çiçek almak ister yolda filan

engellerim ,ayy aşkım 10 tl verilirmi bi güle sen ver onu bana ben onla yarım kilo kıyma alırım derim

kaydirigubbakcemile3 tutumluyumdur azıcık ..

mesela şöyle süprizler hoşuma gider ,hadi hanım kalk şuraya gidelim ,arar hazırlan bilmem nereye

gidelim tarzında şeyleri daha çok severim ,göbeği dışarda kesilmiş biri olarak zemuszemus

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.