esınız sızın aılenıze nsıl davranıyor

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ebru1982 tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ebru1982
  1. ebru1982

ebru1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merak ettım esınızın aılenıze nasıl davrandıgını....benım esım annemlere nıye gelmıyosunuz dıye hep kızar..ıkı gun gıtmesek annemlere esım hadı gıdelım der..hafta sonları hep annemgılle plan yapar..her pazarı annemlerle gecırırız (GERCI ANNEMDE ESIME HEP YARDIMCI OLDU DESTEK OLU KENDI ANNESININ YAPMADIGINI YAPTI)kayınvalıdeme o kkadar sık gıtmeyız esımde sık sık gıdelım demez...BEn bu konuda cok sanlıyım ya sız????

2. 21 Temmuz 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.545
    Ödül Puanları:
    363
    Kocamın ailemle bir sorunu yok..
    Saygısını,sevgisini eksik etmez o kadar!yerimseniben
    Ama öyle;"Hadi annenlere gidelim,annenler bize gelsin" demez..:sm_confused:
    Adam zaten eve gecenin bir vakti geliyor,annemler gelse de göremez ki!!fisfisfis

4. 21 Temmuz 2008
  5. seroj

seroj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ebrucum benim gibi birini buldum sonunda bu konuda aynıyız.. genelde çevremdeki arkadaşlarımın tanıdıklarımın durumları bu şekilde olmadığı için ben de pek anlatmıyorum onlara. ama senle aynıyız eşim ben gidelim demeden hadi gidelim der evlerde yakın bi gün gitmesek öbür gün gideriz kesin, hafta sonları hepberaber gezeriz çoğuzaman eşim ister bunu ben onu sıkmıyım diye söylemem ama o benden çok hevesli ailemi çok seviyo iyi vakit geçiriyo, kayınvalidemlere sık sık gitmeyiz eşim öle çok istemez onuda ben zorlarım hadi özledik gidelim diye, ama bizimkiler kadar vakit geçirmeyiz geçenlerde 1 hafta tatile gittik bizimkilerle eşim hepberaber gidelim dedi benimde canıma minnet çok eğlendik:):)

6. 21 Temmuz 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    son derece saygılı ve nazik davranır, o konuda hakkını hiç inkar etmem ama tabi karşılıklı oluyor biraz da bunlar.

8. 21 Temmuz 2008
  9. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    sadece sevgi saygısını eksik etmez.
    gidilecek zamanlarda ya ben gidelim derim yada o

10. 21 Temmuz 2008
  11. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar..
    Konu daha önce de açlmıştı diye hatırlıyorum sanki CADIARZU
    Ama ben yine de yazayım;EŞİM aileme çok iyi davranır;ailem de onu el üstünde tutarlar..Zaten damadını sevmeyen kayınvalide;kayınpeder azdır herhalde :eek:
    Özellikle annemle eşim anne-oğuldan öteler neredeyse maşaallah.:nazar Biz uzak olduğumuz için ailelerimize;sık sık gidemiyoruz ama sık sık ararız -ayrım yapmaksızın- ben de kayınvalidemi çok seviyorum;kayınpederim de keza beni için değerlidir..
    Türkiyedeyken dengeyi sağlamaya çalışıyoruz;biraz onlarda kalıyoruz biraz bizde..(kayınvalidem gerçi hep onla kalayım istiyor;gidince bir sarılır bana öper koklar artık ordan ayrılana kadar bırakmaz yapışırız :roflol:) özlem var çünkü işin içinde..Uzak olmak daha avantajlı demek ki :icecream: Özel günlerde hediyeler yollarız çeşitli sürprizler yaparız ailelerimize;çok sevinirler...Ama şu var;eşim benim aime çok düşkün ve sanırım birazcık önde tutuyor..:kahve: (böyle tatlı bir yarış var aramızda a.s.ı) Ben de buna şükran olarak;kendi ailesiyle daha çok ilgileniyorum zaman zaman..(anne ve babam da bana bun öğretti;eşimin ailesine her zaman saygı duymamı;arayıp sormamı;muhabbeti;bağı kopartmamamı..) Ben eşimi çk seviyorum onu doğuran anneyi yetiştiren baba nasıl sevmem;nasıl kıymet vermem onlara..Eşim de aynen böyle düşünüyor.
    Allah herkesin yuvasına saadet-i dareyn versin..
    Onun rızası gözetilerek yaşanırsa herşey çokdaha güzel ve lezzetli olur zatenn.
    Sevgiler..

12. 21 Temmuz 2008
  13. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim ailem gibi bir aileye kötü davranmak onun yanlışı olur...
    ama yanlış yapmadı şimdiye kadar çok şükür...
    iyidirler yılda en çok iki kez gördükleri için birbirlerin...
    sorun yok...

14. 21 Temmuz 2008
  15. ebru1982

ebru1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim gercekten dogru herkese anlatilmiyo nispet yapmis gibi...bu hafta sonu bi programimiz yoktu sim annemleri aramis napiyoruz bugun diye ...cok sansliyiz gercekten

16. 21 Temmuz 2008
  17. ebru1982

ebru1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Konu daha once acildiysa ozur diliyorum kizlar baktim goremedim ben

18. 21 Temmuz 2008
  19. s.i.n.e.m

s.i.n.e.m yakışıklı oğlum büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde aileme karşı çok saygılıdır el üstünde tutar onları (kendi ailesinden daha çok sever) Anadolu yakasında olduğumuz ve ailem Avrupa yakasında olduğu için pek görüşemeyiz telefonla sadece ama mutlaka hafta sonları ailem gelir bizi görmeye (Arabaları var) o zaman da ne yedirip içireceğini şaşırır bizde çok sık olmasa da gideriz şimdi yeğenlerimi tatile götürecek Bende eşimin ailesine karşı böyle olmaya çalışıyorum :)