eşiniz sizin için hiç kadınsal bir ürün aldımı :) ?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve CHOSEN tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

17 Ocak 2008
    Konu Sahibi : CHOSEN
  1. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar.dün akşam eşimden ped istedim diye bana demediğini bırakmadı.
    adet düzensizliğim var ve ne zaman adet olacagımı kestiremiyorum.dün aniden adet oldum.eşimi aradım ve bana eve gelirken ped almasını istedim.telefonda bir sürü dırdır etti zaten en son alamam deyip kapattı.adamda haklı herhangi bişey al gel demiyorum kanatlı uzun olsun diyorum jeyyar .telefondan beri bi dövmediği kaldı.neyse biraz sonra eve geldi baktım elinde poşet.yüz göz asık al dedi bana uzattı.:dance: su rus bebklerini bilirmisiniz hani actıkca içinden bebk çıkar naniknanik adam pedi öyle bi sarıp sarmalamıskı acmanın imkanı yok.
    basladı yine bizimki.bidaha ben o markete gitmem adımımı atmam.bu ilk ve sondu.git kendi işini kendin yap.bulamadınmı bi bez parcası çatladınmı .... oooo daha neler neler.buda bana ders oldu.bi daha ondan bişey istemekmi ASLA.ya kızlar sizin eşiniz size hiç böyle istediğiniz zaman kadınsal ürünler almazmı.böyle söylenirmi hep.ne bilim bu ped olmazda agda olur yada cımbız gibi kadınlara özel ürünler almazlarmı? bi ped aldı diye bu kadar dırdır duymadım hayatımda :1no2:

2. 17 Ocak 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Benim eşimde ben almam derdi sanırım bana,hiç başımıza gelmedi ama..
    Bende onun prezarvatifini almam mesela.Niye alayımki?
    Her ürün kişiye özeldir diye düşünüyorum..
    a.s

4. 17 Ocak 2008
  5. SENACE

SENACE Guest

BENDE GENELDE YEDEKLi ÇALIŞIRIM :))
    ANiDEN GELSEDE BENİ ÖNÜMÜZDEKİ 2 AY İDARE EDECEK KADAR STOK VAR :))
    KALDI Kİ BENİM EŞİMDE GÜLE OYNAYA GİDİP ALMAZDI...

6. 17 Ocak 2008
  7. akasya26

akasya26 Guest

açık söylemek gerekirse, eşinin davranışına hiç anlam veremedim, ve biraz da kızdım.
    çok fazla abartmış diycem ama, normal birşey abartılamayacağı için de diyemiyorum.
    tamam. bakkaldan almak istemiyorsa, alışveriş merkezinden alsın. bunda utanılıp çekinilecek ne var?
    peki canım, sordun mu eşine, neden böylesine bir çekince içinde olduğunu....

8. 17 Ocak 2008
  9. lacrimosa

lacrimosa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    647
    Ödül Puanları:
    113
    aa bence eşin cok abartmış canım markette ped alan erkeklerle karsılaştıgım oldu anrmal utanılması gereken bi durum deil bence CADIARZU:1hug::enbuyukkk:

10. 17 Ocak 2008
  11. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    genelde alışveriş yaptığımda peti fazlaca alıp dolaba koyarım

ama ilk evlendiğimiz zamanlardı ilk markete beraber gittiğimizde ondan utanıp alamamıştım:eek: sonra hastalandım ama çokda sancım vardı çekine çekine söyledim gidip alırmısın diye.markete gitti aldı.ama utanmış garibim.(marketteki kız bana güldü dedi.yazık her markete gittiğimizde soruyordu kasadaki kız bana bakıp gülüyormu diye)

kendime özel şeyleri eşime aldırmam önceden gidip kendim alırım.

12. 17 Ocak 2008
  13. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de tedarikli olanlardanım. Ayrıca eşimden almasını da isteyemezdim. Eşim bile olsa böyle özel bişeyle yüzgöz olmasını istemem şahsen. Hadi diyelim ki ben istedim eşim aslaaaaa almaz.

14. 17 Ocak 2008
  15. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben doğum yaptığım zaman çocukla ilgilendiğim için dışarıya çıkamıyordum.bebek daha yeni doğan olduğu için yalnız bırakmak çok zor.o zaman hasta olmuştum.eşimden istedim gitti aldı geldi.ama bunu her zaman yapacağını sanmıyorum.mecbur kalmıştı anlıyacağınız.

16. 17 Ocak 2008
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Hastalıkla ne ilgisi var ki bunun anlayamadım!!!:1shok:
    Prezarvatif bir korunma yöntemidir ve çeşit çeşit markaları vardır bilmiyorum belki biliyorsunuzdur!
    :1closedeyes:

18. 17 Ocak 2008
  19. killbill

killbill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benim doğum kontrol hapımı her ay eşim alır.Geçen haftada epilasyon aleti istemiştim onuda almış.