Eşiniz ve garanti belgesi...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve frezya58 tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : frezya58
  1. frezya58

frezya58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kişilik olarak çok iyi,
    ailesi değerli,
    değerlere önem veren,
    geçmişinde kadınlarla cinsel birlikteliği olmamış,
    size çok değer veren,bir dediğinizi iki etmeyen ,
    başka kadınların güzel oluşunun şakasını bile yapmayan biri ile evlisiniz ....ileride sizi aldatmayacağına garanti verebilir misiniz?yoksa insan işte erkek işte yapar mı dersiniz?CADIARZU

2. 30 Aralık 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.888
    Ödül Puanları:
    463
    yapsaydı bugüne kadar yapardı herhalde derim. tabi şeytan şaşırtmasın -tatlicadiarzu-

4. 30 Aralık 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sevgi ve saygı bitmediği sürece hiç bişi olmaz..

6. 30 Aralık 2009
  7. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    bu işler belli olmaz...kimi yapar yapar evlenince durulur..kimsii de arap atı gibi sonradan açılabilir...siz dikkat edin yine de...erkek dedin mi durup düşünmek lazım...

8. 30 Aralık 2009
  9. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    Insanoglu beserde, sasarda ... sanirim bu sozu duymussunuzdur .. hic bir insanin bizim bile asla garantimiz yoktur ..

amcam mukemmel bir insandi .. yengemle super bi evlilikleri vardi , cocukken hep onlarda kalirdim gencligimde hep onlar gibi bi cift olmayi hayal ederdim .. 3 kere tup bebekten sonra 1 ogullari oldu 16 sene cocuklari olmamisti 16 sene sonra 1 oglan ..
    amcam yengemi yere goge konduramazdi deli gibi asiktilar birbirlerine cocugu hic sorun etmezdi hatta cocuk konusunda yengemin kalbini biri kirsa amcam delirir o kisinin canini okurdu .. oyle dayanamazdi yengemin uzulmesine ...
    yengemde cok sabirli sessiz sakin sevecen bir insandir .. ogullari olduktan 2 sene sonra amcam isyerinden bi fransizla flort etmeye basladi ... sordugumuz zaman kendide bilmiyordu neden yaptigini asigim galiba diyordu .. kendi evime giremiyorum bunaliyorum bisey beni geri geri goturuyor diyordu .. hungur hungur agliyordu .. yengem bosanmak istedi halamla annem yardim ettiler yengem ayrildi amcamdan .. nafakasini aliyo .. arada amcam gidip cocugunu goruyo ... yengem hala amcami kotulemez .. cok iyiydi seytana uydu der .. aklini celdi o kadin der .. ama yinede kotulemez .. ben yengemle surekli gorusurum ama amcami 6 sene oldu galiba bi kere bile gormedim gormekde istemem ..

tabiki bu bir ornek biri ikisi yapiyo diye hepsi yapacak degil ... allah seytana uydurmasin ..

10. 30 Aralık 2009
  11. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    acaba amcan ,hazır gibi gözüksede ,çocuk olayına hazır değilmiydi..durmuş durmuş çocuk olmuşta o zaman mı azacağı tutmuş

12. 30 Aralık 2009
  13. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yarına çıkacağımızın garantisi yokken bunun nasıl garantisi olsun...
    insan beşer şaşar...
    benim eşim de öyle saydığınız gibi,güvenirim ama asla yapmaz diye bi iddiada bulunmam...
    zaman herşeyi gösterir bunu şimdi durup dururken düşünüp de kendimi yoramam...

14. 30 Aralık 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Allah şeytana uydurmasın ama kendi iradesi ve isteğiyle yapacağını hiç sanmam anca tuzağadüşerse belki derim.

16. 30 Aralık 2009
  17. yakaib

yakaib Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    113
    aynı özellikler benim eşimdede vardı halada aynı..yanımızdan çıplak bi kız geçse bile kafasını çevirip bakmaz,yolda ben ona derim aa kıza bak çok güzel diye,yine bakmaz....amaaa noldu bende aldatıldım

18. 30 Aralık 2009
  19. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.888
    Ödül Puanları:
    463
    ooo geçmiş olsun akannehir