eşiniz veya arkadaşınız sizden bir şey saklasa ne yapardınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve joyist tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : joyist
  1. joyist

joyist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlarım, siz eşinize veya sevgilinize sizinle ilgili her şeyi anlatırken, o sizden saklasa ve bunu sonradan duysanız ne hissedersiniz? özellikle de sizin için önemli bir konuda saklasa ayrılığın eşiğine gelir misiniz? örnek verirsem eğer; ( bu konu sizin için önemli) siz sigara içmiyor diye biliyorsunuz ama o sizden saklı ara ara sigara içiyormuş bunu öğrendiğinizde ne hissedersiniz? bu basit bir örnekti...

2. 21 Eylül 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Adamın neyi sakladığına bağlı..
    Sonuçta ben de ona tüm hayatımı dakika dakika anlatmam ki..:ecrin_bebek:

4. 21 Eylül 2009
  5. joyist

joyist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dakika dakika anlatsın demiyorum sizin için önemli konuyu ( önemli olduğunu bildiği halde) saklamışsa ne düşünürsünüz diyorum

6. 21 Eylül 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    1-Benim için önemli olduğunu bile bile anlatmıyorsa dürüstlüğünden şüphelenirim..
    2-Güvenim sarsılır..
    3-İlişkimiz kötü bir döneme girer...
    :nazar:

8. 21 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

hiçbir şey gizli kalmaz elbet ortaya çıkar özelliklede benim hassas olduğum bir konuda benden saklıyorsa acaba ben onun benden saklaması için çok mu tepki gösterdim de adam da benimle kötü olmamak için benden kaynaklımı sakladı
    yoksa kişiliği herşeyi saklayıp sinsice birşeyleri yapmaya elverişlimi diye önce bunu çözerim bütün kareleri bir araya getirdiğimde
    onu alırım karşıma en ince en nazik ses tonumla kısa ve net cümlelerle uzun olmamak kaydıyla "benden bunu sakladın bunuda ..kendimce düşündüm bundan dolayı , üzüldüm , kırıldım bir daha benden bişey saklamamanı rica ediyorum biz karı kocayız (yada birşeyleri paylaşan iki sevgiliyiz) eğer sen benden saklarsan ve bunlar ortaya çıkarsa sana güvenimi tamamen yitireceğimi bilmeni isterim...eğer bir daha olursa benim tarafımdan senden saklanacak şeyleri tasavvur bile edemezsin başkasından duymanın ne demek olduğunu çook güzel öğretirim...derimmm.
    anlar bu konuşmadan anlamazsa sevgiliysem
    senle geçen olayda konuştum anlamadım sanırım şaka falanmı sanmıştın ah canımmm hadi bakalım sen kendi yoluna ben kendi yoluma beni arama olurmu hadi güle güle derim...
    asla aramam...
    eğer eşimse her anım ondan gizli birşeyler yapıyor ve açıklama yapmıyormuşum gibi bir hisle yaşatıp psikolojisin zevkle bozmakla geçer günlerim emin olun ona dersini verene kadar zevkle yaparım bunu...örneğin bilg.imde bişey yazarken sanki bilmemesi gereken bişey varmış gibi bilg.'i tersine çevirerek yazarım:)))))

10. 21 Eylül 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bir ilişki içindeee bşylerin gizlenmesi vee ilişkinin arkasından konuşulmasına dayanamıyorum..meselaaa erkek kendi arkadaşlarının yanında benim eşim şöyledir böyledr cimridir pintidir falan diye anlattılmasından hoşlanmıyoum..bide gizli işlerin yapılmasından...

12. 21 Eylül 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    beni kandırmaya hakkı yok:bbo:

bi daha olmaması için ayrılırım

14. 21 Eylül 2009
  15. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çiftler arasında güven çok önemli güveni sarsacak boyutta olursa yürümez hiçbirşey

16. 21 Eylül 2009
  17. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ne tepki vereceğinizi bilmediğinden, ya da duyduğunuzda hoşlanmayacağınız birşey olduğu için saklamış olabilir...
    Ben de bu gibi bir durumda kırılırdım, belki bir süre konuşmazdım.

18. 21 Eylül 2009
  19. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    en önem verdiğim konudur bu...ben nasıl birşey saklamıyorsam söyleneck şeyleri söylüyorsam
    karşımdan da bu dürüstlüğü beklerim...bir başkasından duymak beni çıldırtır...ve ne olursa olsun..aradan zaman geçsede unutmam.:umursamaz: