esiniz yada sevgiliniz kiskancmi olmali genismi yada ikisinin nekar ortasi :)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve evlivecesur tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : evlivecesur
  1. evlivecesur

evlivecesur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    esimiz yada sevgilimiz nelerimize karismali yada karismamali örnegin mini etek giymeyi enggeleyen bir esinizmi olmasini yoksa mini eteginizi kendisi secip size hediye eden bir esinizinmi olmasini istersiniz bunun ikisinin ortasi nasil olur bilmiyorum ama :) ( size yorumlariniz sonunda basima gelen bir olayi yazacagim arkadaslar ozaman bu konuyu neden actimi anlayacaksiniz )

2. 10 Ağustos 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kıskanc olmalı bu sevginin belirtisidir ama dozunu bilmeli..bence ortamına gore mini etek giyilir buna karısmamazı gerekir tatilde veya bunları kaldıran yerlerde giyime karısmamalı..fazla kıskanc olması kadınların bazen hosuna gidiyor ama ilerde baskı artınca isyan ediyorlar

4. 10 Ağustos 2010
  5. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    bir adam bana bariz asılıyosa kıskanclık yapmasını anlarım ama yok sunu giyme buraya gitme dısarı çıkma hiç bir erkekle konusma gibi seylerin kıskanclık olduğunu düşünmüyorum.bence güvensizliktir ve kadının beynine güvenmemektir.bana sürekli kısıtlama getiriyosa demekki kendiside bi işler çeviriyoki benide öyle söylüyor derim.kişinin fikri neyse zikride odur yani.ya öyle örnekler görüyorumki kadını resmen kişiliksizlestiriyor kendi için neyin doğru neyin yanlıs olacağına karar veremez hale getiriyorlar.çok bunaltıcı ve adil değil.oysa kadını yüreklendirmeli erkek.okumaya çalısmaya kendini geiştirmesine yardımcı olmalı.çünkü inanıyorumki dünya kadın yüreğiyle ve kadın duyarlılııyla çok güzel olabilir.

6. 10 Ağustos 2010
  7. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    paranoyak bir kıskançlık istemem ama ille de kıskanacak beni..hatta bundan sonra haytıma biri girerse kıskanç mı değil mi özellikle bilmem lazımsempatiksalakcinni piskopat diyor kimi arkadaşlarım ama aşırı olmamak kaydıyla erkek kadınını sahiplenmeli yaa..tam tersini yaşadım ben iğrenç bi duygukaydirigubbakcemile..eteğin boyuna ,santimine karışmaktansa herşeyin yerli yerinde ve ölçülü olmasına dikkat eden ,olgun birisi olması önemli..

8. 10 Ağustos 2010
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımda bundan sonra kesinlikle kıskançlık istemiyorum
    çok çektim zamanında bundan sonra kıskanç adam yaklaşmasın benim yanıma

10. 11 Ağustos 2010
  11. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki esiniz size tam tersi mininin dekoltenin cokm yakistini soylese bunlari giymenizi istese hatta kendisi begense ozaman nedusunursunuz sizi sevmedini kiskanmadinimi ?mini yada dekolteden hoslanan erkek bunu esinin uzerinde gormek isteyen erkek genismi olur esine deger vermemis mi olur sizce ?

12. 11 Ağustos 2010
  13. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.467
    Ödül Puanları:
    238
    Ben mini giymesi dekolte giymesine karışmalarını anlıyorum da. Tutupta koskoca kadını yalnız başına şuraya gitme buraya gitme diye yöneten adamlar var ya onlara tahammül edemiyorum. Güpegündüz kadın yalnız başına tek vesaite bile binemiyor. Sanki dünyadaki tek kadın kendi eşleri...

Böylesi kıskançlıklara asla tahammül edemem. Bir de kadın ne adım atsa kendine sorulmasını isteyen erkeklerde tahammül sınırımda yer alamaz...

14. 11 Ağustos 2010
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kıskançlık ve giyim kuşamdan örnek verdiğiniz için o doğrultuda yorum yapacağım.Eşinin mini etek giymesine karışan erkek ya kendine güvenmiyordur,ya da kendi mini eteklilere baktığı için eşine de bakılacağını düşünüp hırsından çatlıyordur.sempatiksalakcinniAsla böyle bir erkeğe tahammül edemem.
    Kısıtlamak sevginin,aşkın göstergesi değil,bencilliğin göstergesidir.
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

16. 11 Ağustos 2010
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım eşiniz sizden dekolte giyinmenizi istiyor ; sadece kendisine de değil ayrıca... dışarda da öyle olmanızı istiyor... yanında güzel ve dikkat çekici bir bayanla görülmekten hoşlanıyordur diye düşünürüm... elbette dekoltenin de dozu olmalı... eşine değer vermediğini düşünmem ama insanların gözünde kendisinin ve yanındakinin nasıl göründüğüne fazlaca takmış olduğunu düşünürüm...

geniş olduğunu düşünebilmek için aşırıya kaçan dekolteyi uyarmaması ya da desteklemesi gerekir...

18. 12 Ağustos 2010
  19. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kismen dedigin dogru ama tam olarak öyle degil cnm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.