esiniz yada sevgilinizden gelen haksiz bir tokat........

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Emine tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Emine
  1. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sizin hakli oldugunuz bir konuda esiniz yada sevgilinizden gelen bir tokat..........

evet yanlis anlamadiniz,
    haksiz bir tokat,
    esinizin yada sevgilinizin böyle birseyi yapacagini hic ummadiginiz bir durum...

ne yapardiniz?

bundan sonra ona nasil davranirdiniz?

ona olan sevginiz´de azalma olurmu acaba?

benim kalbimde bir sizi olusurdu (belkide vardir da)

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

2. 18 Nisan 2008
  3. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Çok gurur kırıcı bir olay :sm_confused: Kendini affetirebilirse ne ala, yoksa soğurdum. Üstelik bir daha yapmayacağından da emin olmalıyım affedebilmem için.
    Ben nasıl tokat atmıyorsam, karşımdakininde atmaması gerekir. :sm_confused:
    Haklısı haksızı yok bu işin.Tokat atmaması gerekir. :sm_confused:

4. 18 Nisan 2008
  5. BenBihter

BenBihter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Tokat atma kelimesi bile çok aşağılayıcı ya..ne demek tokat atmak? ne hakla?

Allah korusun :1no2: Öyle birşey olacağını sanmıyorum hiç hata kaza olursada çok kötü olur gerçekten..ama ben onu çok çok sevdiğim için affederdim..Tabi özgürce ninemin dediği gibi birdaha yapmayacağını bilmek şartıyla:1closedeyes: Yoksa bende girişirim allamatatlicadiarzu

6. 18 Nisan 2008
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    öncelikle bakış açısında bir hata var.. tokat ve bence dayaktır bu hatta belki kola bacağa vurulan on darbeden daha da acıdır.. bunu haklı kılabilcek bir sebep yok.. haklı ifadenizi beyninizden silerseniz daha kolay olacaktır bazı konuları anlamak..

evlideğilim ama başlıkta sevginiz ifadesinide kullanmışsınız ondan iştirak ettim.. ve oturup düşündüm çoğukez sinirden delirttiğim erkek arkadaşım neden bana hiç vurmadı,neden büyük kavgalar yapsak da hiç bu boyuta gelmedik..iişkide affedilemeycek telafisi mümkün olmaan veya izleri yitirilemeyen iki konu var bence dayak ve ihanet.. bunlardan bir olursa ben giderim.. yok olurum buhar olurum..

bu ülkede eğitim seviyesi ne olursa olsun kadınların %50'si dayak yiyor..böyle bir ülkede yaşıyoruz.. konuyu açarken bile klask kocandır,ara ara herkeste olur huzur bozmaya gerke yok türünden saçmalıkları okuyacağımı düşünürken çok mutlu oldum ..zira hala bu mantıkta olup da dayak yemeyi gerçekten bu sebeple hakeden kadınlar var..onların ağlamaya bile hakları yok..

size tavsiem sindirmeyin,bu olayı 'aman bir tokattı' diyerek kapatmayın.. o tokat döner gelir başka türlü patlar yüzünüzde.. o zaman sindirmek daha ağır olur.. karısına ona arkadşlık yapan kadına,yatağını paylaştığı kadınına vurup sonra ona tekrar dokunan adamın psikolojisi normal olamaz.. oturun konuşun böyle bir şeyi kaldırmadığınızı,ondan soğuduğunuzu ve elbette kendi yöntemleriniz..

böyle aşşalık bir durumu bir daha kendinize yaşatmayın..namusuyla edebiyle yaşayan bir kadın olarak bunu eşinize sorun 'neden bana vurdun '?????

8. 18 Nisan 2008
  9. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ne vurması tokatı şiddetle birşeyler cözen adamla işim olmaz benim için biter
    kendime bunu yaşatmaz bir tokatın devamı gelir izin verirsem

10. 18 Nisan 2008
  11. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ben ömrüm boyunca unutamam o tokadı heralde. herşeyden önce kalbimi paramparça eder ve asla ama asla tamiri olamaz. zaten yengec burcuyum,en olmadık bir anda dahi aklıma gelir durur ve ağlarım da için için. Rabbim böyle bir şey yaşatmasın. şiddet olayına hiç değinmiyorum bile....

12. 18 Nisan 2008
  13. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Haklı ya da haksız yapılmaması gereken bir hareket bu. Ömrüm boyunca unutamam bende. Sevgi azalır mı azalmaz mı bu konuda büyük konuşmak istemiyorum.Sarsılacağı kesinde.
    Allah kimseye yaşatmasın...

14. 18 Nisan 2008
  15. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    attıgı o tokat kendısıne yumruk olarak gerı doner tatlicadiarzu:roflol:

16. 18 Nisan 2008
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bence haklı tokat yoktur ki haksız tokat olsun... ve hiçkimse tokatı da dayağı da haketmez ve kimsenin tokat atma lüksü de yoktur..çok şükür ben tokat yemedim onun için ne hissederdim bilemiyorum ama aciz ve güçsüz insan işi tokat atmak...

18. 18 Nisan 2008
  19. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlara katılıyorum tokatın haklı tarafı yok
    ay o an sinirden neyaptığımı bilmedim falan
    yok canım iradeli olsunKötü Kazen
    işyerinde çevremizde neler yaşıyoz
    iyi çok sinirlendiğimiz tekme tokat girelim ozaman.

saygımızı kaybetmiş oluruz diye düşünüyorumm.