eşiniz yalan söylerse

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar 6 aylık evliyim ve eşimi çok seviyorum fakat
    evlenmeden önce aramızda bi konu vardı ve bunu hiçkimseyle paylaşmamaya söz vermiştk ama o ablası gibi gördüğü bi akrabasına söylemiş ve ben 2 ay falan sonra nişanlıyken öğrendim. o anki duygularımı anlatamam eşime olan güvenim bi anda gitti ve ayrılmayı bile düşündüm.ama eşim beni çok seviyor.ben de onu ve evlendik şu anda da çoook mutluyum
    ama o olayı unutamıyorummm:kızgın:
    hep açıyorum bu konuyu ve ağlıyorm bağırıyorm onu da çok üzüyorm diyo ki bana güvenmen için ne yapabilirim hatasını kabul ediyo çok pişman ama ben unutamıyorm işte kendimi salak yerine konmuş hissediyorm:1no2:
    siz olsanız bu konuyu kapatırmıydınız ben her defasında bu olayı açıp bağırıp çağırmak istiyorm

2. 28 Ağustos 2008
  3. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    tam olarak mesele neydi :uhm: bu kadar güveninizi sarstığına göre önemli birşey

4. 28 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ya o sıralar birlikte olduğumuz onun ailesi tarafından bilinmemesi gerekiyodu ve o anlatmışşş ve ben saf gibi hay allahm ya çok kızıyorm hala

6. 28 Ağustos 2008
  7. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm herkees hata yapar bunu unuttma bıde uzerınden yıllar gecmıs gıtmıss neden takıyosun hala esın senı aldatmıyosa ewınde mutluysan daha ne ıstıoysun böle kucuk seylerle kafanı yorma mutlugunu zedeleme

8. 28 Ağustos 2008
  9. Mrs_Lovett

Mrs_Lovett ~ kesme şeker ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ama sanırım artık tüm ailesi biliyor evli olduğunuzu di mi :)

bence artık o olaya takılıp kalmak kendini yıpratmaktan başka bi işe yaramaz canım, kendinde diyorsun zaten üzülüyorum ağlıyorum bağırıyorum diye...
    Sonuçta sizi anlatmış, aşkınızı anlatmış o kişiye...ortada arkanızdan çevrilen bi dolap bi aldatmaca olmadıysa, kendinize ve eşinize bir iyilik yapıp unutun bence :KK66:

10. 28 Ağustos 2008
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    iyi de bu kadar büyütülecek bir mesele diil... ama birlikte oldugumuz derken ilişkideki beraberlik sanırım dimi bahsettiğin,buysa büyütüp te uzatmak anlamsız ...ama cinsel bir birlikteği kastedersniz aaa işte o zaman ''yuhhhhh'' derim...

12. 28 Ağustos 2008
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bukadar büyütüp evliliğinde huzursuzluk yaratma bence. boşver onları şimdi yalan söylemiyorsa evliliğin tadını çıkar. ne demişler hatasız kul olmaz

14. 28 Ağustos 2008
  15. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    bencede takılmanıza lüzum yok. evliliğin tadını çıkarın. geçmiş gitmiş bu konuyu sürekli yüzüne vurup huzurunuzu bozmayın derim :nazar:

16. 28 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

elifcim teşekkürler ama 6 ay oldu ve ben hala bu yalan konusunda yeni hatalarını arıyorm kuşkucu oldum çıktm bir de beni bukadar etkilemesinin nedeni 2.yalanı olması. ilk yalanı da benden önceki ilişkisini saklamıştı ve ben başkasından öğrenmiştim ve oanda birdaha aramızda yalan olmasın demiştm..
    şuan çok iyiyiz herşeyiyle harika ama bi unutabilsem

18. 28 Ağustos 2008
  19. esmerim88

esmerim88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    unut gitsin derim çünkü eşini sevdiğini mutlu olduğunuzu söylüyorsun neden hem kendini hemde eşini üzesinki ayrıca evliliğinizide sarsmış oluyorsun bu şekilde şunuda söyliyeyim unutamıyacağını biliyorum ama en azından aklına her gelişinde eşinin olumlu yönlerini düşün onun seni nekadar mutlu ettiğini düşün.ancak şöyle birşey var ben olsam seninle aynı tepkiyi verirdim ama bence bu doğru değil çünkü evliliği hafife alamayız.sana ömür boyu mutluluklar diliyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.