Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 15 Kasım 2006 başlatılmıştır.

15 Kasım 2006
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Hadi Kizlar Döktürün Bakalim.eşimde Sevmediğim Yönler Gezmeyi Sevmiyor Beni Cok Kiskaniyor Ve Pek Güzel Sözler Edemez Utanir Sevdiğim Özelliklerde Bana Iş Konusunda Yardim Eder Temizlik Yemek Falan Yapar Yani Ama Israr Yok Israrsiz Yapar Kisacasi Sevmedim Huylari Hariç Diğer Huylar Şimdilik Seviyorum.......iiiyii Iyiiii Yani Kocami Seviyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Şubat 2009
  2. 16 Kasım 2006
  3. cansev

cansev Guest

SEVMEDİĞİM HUYLARI: ufak tefek yalanlar,monotonlaşmış ilişkiyi farketmemekte kararlı hali,malbora takıntısı,aşırı sinema tuklusu,belgesel merakı,ve aile toplantılarından hoşlanmaması (kendi ailesiyle bile)
    SEVDİĞİM HUYLARI:Çocuğuna aşırı düşkün,cimri değil,laf dinler,gezmeyi ve tatili sever,özel zevklerine düşkündür,temizdir,çocuk ruhludur,sevdikleri için yapamayacağı fedakarlık yoktur,bulabildiği en ufak zamanı evde geçirmeyi sever.Yemez yedirir giymez giydirir.Sıkmaz beni öyle onu giyme buraya gitme diye saydıkça gördümki iyiymiş benim kocam beeeeeeee

GIRGIRINA, Ganajcikolat ve tbuse bunu beğendi.
  4. 16 Kasım 2006
  5. Krdi

Krdi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Sevmediğim huyları: Aşırı rahat, kaygısız, ailesine sülalesine zaman zaman kendi çekirdek ailesini unutacak kadar düşkünlüğü, herşeyi benim halletmemi beklemesi
    Sevdiğim yönleri: Güler yüzlü, bana güvenir, bişey üzerine çok fazla konuşmaz dır dır yapmaz yani, aldığıma verdiğime giydiğime gezdiğime karışmaz, onunla olan hayatımı etkilemeyecek her kararımda arkamdadır, çok sinirli olduğum zaman istediğim kadar bağırmama müsade eder.

Şimdi bu karneye bakarsak iyi be benim kocam. Seviyorum ben onu :içelim:

6. 16 Kasım 2006
  7. selda19

selda19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    En gıcık olduğum huyu sosyal olmaması en sevdiğim huyuda cimri olmaması ve
    ailesine (bana ve kızıma) düşkün olması.

8. 29 Kasım 2006
  9. cemrem

cemrem Guest

en sevmedigim huylari;evden ise isten eve olmasi (disari cikmamasi)..kiskancligi,sevgisini asiri belli etmesi,,ve benden de asiri ilgi beklemesi..
    en sevdigim huylari;cimri olamasi ve sakaci olmasi...
    ASKUMMMM BENUMMMMM

10. 2 Aralık 2006
  11. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kocalarınızda veya sevgililerinizde en sinir olduğunuz huylar nelerdir?:)))
    ben başlayayım meselaa....
    benim kocamın çenesi hiiççç durmaz:)))kaynanam yanında dut yemiş bülbül gibi kalır vallaa....bu niye burda,şu niye şurda,şurası şööle olsaymış,burası niye bööle.....ooyyyy hiç susmaz vallaa....:))birde aşırı derecede düzenlidir ki bu beni ilkinden daha çok uyuz eder...adam çoraplarını dahi ütüleyecek nerdeyse yaa...haa birde yatak odasındaki tv açıldımı mutlaka ya ntv ya cnn yada spor kanallarından biri açık olacak...bunada sinir oluyorumm....sooraaa....durun aklıma geldikçe yine yazarım...:)))
    hadi sizde yazın bakalım:)))

12. 3 Aralık 2006
  13. therita

therita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimki saf biraz sanki ya tam anlayamadımda

erkeklerede saflık hiç yakışmıyo:uhm:

cw.denis bunu beğendi.
  14. 4 Aralık 2006
  15. durusu

durusu Guest

rahatlığı ve tv izlerken tamamen odaklanması beni hasta ediyor ben konuşmak istiyorum ama okadar dikkatli izliyorki bende öyle kös kös ona bakıyorum.....

7esra4 bunu beğendi.
  16. 4 Aralık 2006
  17. Krdi

Krdi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Hangi birini söylesem mesela ilk akla gelenler;
    - Mutfağı tertemiz yaptıktan sonra tezgah üzerinde ya da ocakta çay kahve izlerine rastlamaktan
    - Her akşam eve girdiğimde 'odada olmaması gereken 7 nesneyi bulun' oyunu oynayıp yerli yerine koymaya çalışmaktan,
    - Rahatlığından (Kaçınızın eşi nöbetçi ezcane ararken şarkı söyleyebilir)
    - Dağınıklığından
    - Sürekli beni kızdıracak birşeyler bulmaya çalışmasından (Bundan büyük keyif alıyor)

daha sayim mi?

melnes bunu beğendi.
  18. 4 Aralık 2006
  19. eny

eny Guest

Klozetin kapağını indirmemesi, mutfakta olsa bile çağırıp çayını bana koydurması, şekerini bile ben karıştırıyorum, konuşurken bin tane cümle de kullansam tabii canım cümlesiyle cevaplaması başka bir kelime yok yani beni dinlemiyooo...Devamı gelecek..))

4753 bunu beğendi.