eşinize hamile olduğunuzu nasıl sölediniz veye nasıl sölersiniz?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve barcli tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : barcli
  1. barcli

barcli ELVİN'İM ABLA OLUYOR Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben inş bir gün hamile kalırım da bu mutlu haberi veririm eşime. hamişler sizler nasıl sölediniz anne adaylarıda sizlerin de aklınızda şöle sölerim dediğiniz bi fikriniz var mı??

ben güzel bi yemek hazırlayıp bir tabak daha koyacağım eşim tabi bu tabak kime diyecek bende misafirimiz var aramızda ama 9 ay sonra gelecek diyeceğim şimdilik aklıma bu geldi sizlerde paylaşrısanız sevinirim değişik olsun istedim şimdiden tşkler :KK46:

2. 15 Nisan 2008
  3. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende senin gibi bi süpriz yapmak istiyorum eşime tabi ilerde bi gün hamiş olrsam. ama o zaman sevinçten ve heyecandan dayanamayıp yumurtlarım hemen uzak yakın kim warsa sölerim 1 saat içinde duymayan kalmaz herlade:dance:

4. 15 Nisan 2008
  5. barcli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende baştan senin gibi düşünüyodum dayanamayıp sölerim diyodum ama böle özel bi günü süpriz yaparak değerlendirmek geldi bi anda aklıma çünkü eşim bana herşeyi hemen sölemez süpriz yaparak söler mutlu şeyleri bende ondan böle yapayım diyorum inş hamiş oluruz da bağıra bağıra söleriz kız

6. 15 Nisan 2008
  7. barcli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olsun cnm oda güzel en güzel haberi eşinizle beraber almışsınız allah bağışlasın

8. 15 Nisan 2008
  9. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben biraz alışveriiş hastasıyım diyebilirim. eşime hayatım biraz pahalıya mal olacak ama sonunda çok mutlu edcek bişey var dedim. Onun ilk aklına gelen eve pahalı ev eşyası falan aldığımı düşünmek oldu başladı . almam valla nerden aldıysan geri iade et sen etmezsen ben ederim demeye .....ben o anda koptum zaten.:roflol:
    iade kabül etmeyo bu şirket dedim nasıl olur 15 gün müsaadesi var diye boyna söyleniyo bizimkisi. dedim bu benim rahmimi mahkemeye vermeden .söyleyim .dedim .Velhasıl HAMİLEYİİİİMMM !!!!!!! Diye bağırdım. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

10. 15 Nisan 2008
  11. barcli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzelmiş canım allaah bağışlasın ii eşinin kalbine inmemiş valla :))))

12. 15 Nisan 2008
  13. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

çok değişik bir duygu öncelikle RABBİM olmayan herkese hayırlısı ile versin.ben dört yıllık evliyim
    2 yıl istedik olmadı şu anda hamileyim.eşimle birlikte ögrendik tel açtım gelirken test almış geldi yaptım bagırarak banyodan çıktım sarıldık,ağlaştık yani süpriz yapmayı falan bekleyemezdim,iki yıl beklemiştim zaten.sonrada telefeonlara müjde vermeye başladık....

14. 15 Nisan 2008
  15. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha bugün aklımdan geçiyordu böyle bir konu açmak benden uzun yaşıycan sen çok yaşa emi ama ben 3 sendir bekliyorum eşim adetlerimin çeterisini tutuyor nerdeyse ama yinede bu haberi en özel ve en güzel şekiide vermek iştiyorum genede bir hamiş olabilsem içimde tutabilirmiyim bende bilmiyorum çünkü gerçekten çok bunaldık ikimizde
    bu habere gerçekten çok ihtiyacımız var bugün drumu aradım adet gecikmem için o bile soruyor hayırlı haberin varmı diye drum bile bekliyor yani 3 senede arkadaş olduk nerdeyse çünkü

16. 15 Nisan 2008
  17. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arda hamiş değilim test yaptırdım 41.günde adetim başladı sanırım az önce çok az pembelerim gelmeye başladı

18. 15 Nisan 2008
  19. barcli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hakkında hayırlsı olsun cnm adet olursan eğer sakın üzülme elbet bir gün hamiş olacağız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.