eşinize hayatınızı değiştirecek güzel haberi...

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve anemone tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : anemone
  1. anemone

anemone ALLAH ım sen koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    hayatınıza anlam katacak mutluluğunuza mutluluk katacak haberi siz aldınız: hamilesiniz

peki bu haberi eşinize nasıl verdiniz yada vereceksiniz ?

eminim herkezin güzel değişik bir fiikri vardır

paylaşırsanız sevinirim

not : bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum

2. 22 Haziran 2009
  3. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    canim benim öyle planlarim vardiki anlatamam ama saolsun annem müjdeyi benden önce vermisdi
    insallah ikincide süprizle karsilayacagim
    ben güzel bir aksam yemegi planliyodum
    ve bi paket hazirlamak istiyodum
    bi pembe bi mavi patikler ama ikisininde tekini koymak
    biberon emzik bez vs gibi
    ondan sonrada duygularimi anlatan bir mektup ve kocaman bir not baba olmaya ne dersin diye
    ha bide gebelik testimide icine koyup o notu ona ip yada kurdaleyyle bagliyarak koymak istiyodum

rabbim herkeze isteyenlere nasip etsin ve melek versin insallah

4. 22 Haziran 2009
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    benım adetım cok gecıkmıstı benım ıcımde hıc hamıle olacagım duygusu yoktu her karnım agrıdıgında kocama aha yarın hasta olurumm bak hamıle degılım dıyordum esımde bana ''YA KIZIMI RAHAT BIRAK HAMILESIN ISTE BEN ANLARIM ''' dıyordu sureklı dedıgıde cıktı hamıleydım cok sevınclıydı ama sevıncımız kursagımızda kaldı ve bebegım dustuuuuuu

6. 22 Haziran 2009
  7. anemone

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah 2. güzel haberi sen verirsin planladığın şekilde canım ALLAH meleğini sana bağışlasın darısı tüm isteyenlere olsun:Saruboceq:a.s.

8. 22 Haziran 2009
  9. anemone

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülme sakın eminim tekrar gelir melegin sana kısa zamanda yeterki sabırlı ol
    eşinin içine doğmuş demek birde kızımı demişya çok hoşuma gitti
    hadi bakalım inşallah sağlıklı sıhhatli eliayağı düzgün bebeğine kavuşursun :Saruboceq:a.s.

10. 22 Haziran 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım vardı bu konu daha öncede.benimde çok güzel bir planım vardı çok eğlenceli olacaktı ama biz doktora beraber gittik kist şüphesiyle ama kızım ben burdayım dedi ve babasına kendi söyledi

12. 22 Haziran 2009
  13. anemone

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel canım ya dayanamamış kızın kendisi müjdeyi vermek istemiş opuyorumnanaktan
    peki planın neydi nasıl verecektin müjdeyi paylaşırmısına.s.

14. 22 Haziran 2009
  15. gulsen_23

gulsen_23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ben hic birsey yapmadim walla sadece hamile oldugumdan suphelendigimi soyledim gidip birlikte test aldik ve positif cikti esim cok mutlu oldu direk annesiyle pasylasti ama yinede guzel bir andi

16. 25 Haziran 2009
  17. pancuben

pancuben Canımın canı Hilalim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Eşim genelde regli günlerimi bilir ve o yüzden de 2 gün gibi bir gecikme oluyor sadece bende...Ve müjdeli haberi vermem için 1 hafta geçmesi lazım bende:)) Eşimle beraber test yapmayı isterim Çünkü nasıl yapıldığını görmek istiyor...Müjdeli haberi beraber almak umuduyla sadece beklemedeyiz canım bunu sende biliyorsun...Stres yapmamak lazım ...Rabbim en güzel zamanı o bilir heyecana kapılıp üzülmek istemem ve kendime söz verdim 1 hafta geçmeden test yapmam ...İlk bebek düşündüğümüzde reglim 2 gün geçikti ve heyecanla gidip test aldım eşimi beklemeden o geldiğinde ağlıyordum ve beni bir daha böyle üzgün görmek istemedğini belirtti ve reglim gecikirse de 1 hafta başımda durup beraber bakıcaz:)))) en güzel süpriz ikimizinde aynı anda pozitifi görmek olacak:)))
    Şimdi doğal yolla deniyoruz temmuz ayında da olmazsa ağustosta aşılama olacak...Rabbim en güzek müjdeleri önce sana sonra bana versin tatlım ...Sende eşinle aynı zamanda yaşıyorsun olayları bence sizde ikiniz aynı anda bakın süpriz yapmana gerek yok bence canımm...Şuan sana melekler gibi bakıyor ve en güzel hediye böyle olsun canım...
    Ve tüm dileklerin gerçekleşmesi umuduyla seni çok seviyorum sen benden önce hakediyorsun bu mutluluğu ....
    Sevgilerimlea.s.:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile5

18. 25 Haziran 2009
  19. anemone

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşım ağlatacak mısın beni ne güzel yazmışsın canım inşallah o güzel duyguları beraber peş peşe yaşarız benim hakettiğim kadar sende hakediyorsun bu mutluluğu yaşamayı ben sadece 1 adım attım ve bekliyorum inşallah nazlı bebekler bekletmeden gelirler sana bana ve tüm isteyenlere hayırlısı olsun hepimiz için
    bende seni çook seviyorum opuyorumnanaktan iyiki varsın hayatımda ve hep olursun inşallah:Saruboceq::1hug:a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.