Eşinize kızma sebepleriniz...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve PeSpEmBe tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : PeSpEmBe
  1. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar öncelikle merhaba.Ben forumda yeniyim ve hemen bi konu açıyım dedim.Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Benden başlayalım: Benim eşime kızma sebeplerimin başında,çabuk sinirlenmesi(beni kızdırır), ev işlerinde yardımcı olmaması, telefondaki ses tonunun normalle örtüşmemesi,vs vs...

2. 5 Aralık 2008
  3. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    hoş geldin canım aramıza
    valla herkesşin bi kusuru vardır ne kocalar var diyerek eşimin ufak tefek kusurlarını görmezden geliyorum
    yapığı iylikleri gözümün önüne getiririyorum kendimi yatıştırıyorum
    ama tabi insanlık hali bende bazen kızarım
    benimde eşim çabuk anlamadan sinirlenir ama düşünür haklı olduma karar verir
    ilk evlendimizde oda beni çok kızdırırdı ama zamanla hoşlanmadımı anladı ve vaz geçti
    ev işlerinde banada pek yardım etmez yani kendiliğinden ben söylerim tatlım şunu getirirmisin aşkım bunu yaprmısın... annesi öle alıştırmış kendilinden bişi yapmıyo herşey ayağına gelmiş..
    ağır kanlıdır biraz ama ben adam ediyom aşkımı uyuyo bana saolsun

4. 5 Aralık 2008
  5. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende eşimin küsmelerine sinir oluyorum.ben biraz naz yapayım,kapris yapayım diyorum ama nerdee.ömrüm gönül almakla geçiyor.kız doğmalıymış diyorum bazenhihoyyyt

6. 5 Aralık 2008
  7. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hoşbulduk b&m. Valla benim taktiğim de o.Kızdırdığı zaman aklıma hemen iyi taraflarını getirmeye çalışıyorum ama her zaman başarılı olamıyorum.Yine de neler neler duyuyoruz onları okuyunca afallıyorum ve bu sefer ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum,sonra kızınca yine başa dön,aynı hikaye.ben bunu bi yerden hatırlıyorum diyorum :)

8. 5 Aralık 2008
  9. EU3

EU3 Guest

esime en cok kizma sebebim cok az yemek yiyor .kilo takintisi var halbuki cok zayif.zorla yemek yediriyorum.laelaelaelaelae

10. 5 Aralık 2008
  11. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ah ahhh ahhh işte böle dünya kimi yesin der tıkar gırtlana
    bende yemsin diye uğraşıyom ama benim adam da yemek yattımmi alcek kucanda taşıcek beni nerdeyse sölemesi ayüp yemeklerimi çok beyeniyo cokacimcoook
    emeği kesiyom yedinden bişi anlamıyo kıyamıyom veriyom kilo alıyo nolcek sonumuz bilmiyom
    benden sonrada o doğurcak bitane 5 aylık şuan:CüvCüv:kaydirigubbakcemile3

12. 5 Aralık 2008
  13. EU3

EU3 Guest

kaydirigubbakcemile3

haklisiniz kimisine verir yemez kimiside tika tika yer ahhh ne olcak bu erkekler boyle cocuk gibiler bazen.ben diyorum zaten benim cocuk yapmama gerek yok kocaman bir bebeigim var zati benimkaydirigubbakcemile3 heryerde boyle hani benim yemekleri beyenmiyorda yemiyor diycem ama yok heryerde boyle ....

14. 5 Aralık 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    demin kızdırdı beni:nazar:
    portakal sıkacaktık birlikte,o yıkayıp kesecekti bende sıkacaktım.
    çekmeceden de alınsa bıçağın bir sudan geçirilmesini isterim her zaman.bunu bildiği halde geçirmedi.ben söylenince de bırakıp gitti..
    bende kendime sıktım bir güzel içtim..ama içime dert oldu..gidip sıkayım bari..
    işte gereksiz şeylerden kızıyorum..neyse..

16. 5 Aralık 2008
  17. AnaLucia

AnaLucia 31.10.2014 Ali Üye

Beğenildi:
    467
    Ödül Puanları:
    148
    ben evli değilim henz ama beni en çok erkeklerin eşlerini başkalarının yanında azarlamalarını kilosuyla falan dalga geçmelerine çok sinirlenirim.eşim bana böyle bişi yapsa çok üzülürüm

18. 5 Aralık 2008
  19. nev

nev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    Benim eşimin çok yemesine,tereyağı svmesine,arkadaşlarıyla buluştuğunda eve geç gelmesine,çok uyumasına kızıyorum,ama en çok bıraktığı sigaraya tekrar başlamasına sinir oluyorum