Esinize nasil asik oldunuz?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve Hifsiye tarafından 24 Haziran 2007 başlatılmıştır.

?

Esinize nasil asik oldunuz?

1. Ilk Bakisda

Oylanma: 24
    32,4%
  2. Onu tanidikca kisiliginden etkilendiniz

Oylanma: 42
    56,8%
  3. Ask degil sevgi baglilik hissediyorum

Oylanma: 8
    10,8%
    24 Haziran 2007
    Konu Sahibi : Hifsiye
  1. Hifsiye

Hifsiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet herkesin bir hikayesi vardir sanirim,Esinize ilk bakisda mi asik oldunuz yoksa onunla tanisip anlastik sonra mi ondan etkilendiniz?Yoksa ask degil de sadece sevgi mi?
    mesela ben onutanidik sonra ondan etkilendim :asigim:.Ya siz?

2. 24 Haziran 2007
  3. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim de zamanla oldu o bana önceden platonik aşk duyuyodu ama bana anlatamıyodu bi türlü sonra cesaret etti söyledi aşkını ama ben hiçbişey hissetmiyodum ama zamanla ilgisinden hoşlanmaya başladım ve teklifini kabul etmeye karar verdim..çıkmaya başladığımzda da başlarda hoşlanma dışında bişey hissetmiyodum ama zamanla çok fena aşık oldum onu tanıdıkça şimdi o benim en değerlim bunca yıldır :asigim:

4. 24 Haziran 2007
  5. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ilk goruste asik oldum ve o benim dedim :)) muhaha
    evet ilk bakista ve onu hala deliler gibi seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

6. 24 Haziran 2007
  7. devammm

devammm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    Benim çok Ilginçti.ilk Görüşte Bişi Hissetmemiştim Gibi Gelmişti Bana :) Ama Meğerse çok şey Hissetmişim :) Sonraki Gün Yemeğe Gittik Vede Bana Teklif Ettiğinde Hemen Kabul Etmiştim :) Demek Ki Ilk Görüşte Aşik Olmuşum Ben Aşkima :) Iyikide Olmuşum Ben Onu çok Seviyorummmmmmmmm

8. 14 Ağustos 2007
  9. melekem79

melekem79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk görüşmeye başladığımızda aklımdan bile geçmiyodu evlenmek aşık olmak telefonla görüştük aylarca şehir dışındaydı konuştukça hoşlanmaya aşık olmaya başladım.yeri geldimi onu sanki içime sokasım geliyo çok seviyorum deliler gibide aşığım her gün daha çok büyüyo sevgimiz

10. 5 Kasım 2007
  11. gemxixnxix

gemxixnxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o bana ılk goruste asık olmus ama benım basta dıkkatımı cekmemıstı sonrakı gunlerde nedense pek sık karsılasır ! olduk sonra bende asık oldum

12. 5 Kasım 2007
  13. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla o zaman tanımıyordum cafedeyken bi baktım yüzsüz gibi sıcak çikolata almış yanıma oturdu bunu sana getirdim dedi ozaman aşık olmuştum yüzsüzlüğüne:asigim::asigim::asigim:

14. 5 Kasım 2007
  15. anne-10

anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk bakışta vuruldum eşime halada deliler gibi seviyorum

16. 5 Kasım 2007
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende zamanla taniyarak asik oldum, O teklif ettiginde dusunecem demistim 6ay surdu dusunmem, ama deydi :) cok seviyorum onu

18. 8 Kasım 2007
  19. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizim babalarımız aynı köyden ben birgün köye düğüne gitmiştim eşimi gördüm oda beni gördü birbirimizle fazla ilgilenmemiştik tabi aradan zaman geçti köyde yine düğün var ben gittim bi baktım eşim yine orda neyse yine bişey olmadı belki güleceksiniz ama aradan baya bi zaman geçti köyde düğün var ben yine gittim aa bide baktım eşim yine orda e oda beni farketti sanırım biz teyzemin kızıyla eve giderken arkamızdan geldi ve tanışmak istediğini söyledi ben çok şaşırdım ama etkilenmiştim ondan neyse telefonlarımızı aldık balıkesirde görüşmeye devam ettik görüştükçe birbirimizi çok sevdik bağlandık birbirimize soruyoduk aynı köylüyüz ama birbirimizi bu zamana kadar hiç görmemişiz diye neyse eşimle tanıştığımızda ben 15 o 18 yaşındaydı askere gitti bekledim onu ve askerden geldikten 6 ay sonra evlendik iyikide eşimle evlanmişim çoook mutluyum onu çok seviyorum.:asigim:
    biraz fazla uzun olmuş galiba...:1rolleyes: