Eşinize şefkatli olun

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve snmglr tarafından 2 Aralık 2006 başlatılmıştır.

2 Aralık 2006
    Konu Sahibi : snmglr
  1. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    EŞİNİZE NEDEN BİRAZ ŞEFKATLİ OLMAYI DENEMİYORSUNUZ?

· Eşiniz eve geldiğinde bir yorgunluk kahvesi yapıverin (Eşim eve geldiğinde şahsen evin işleriyle okadar uğraşmış olupta yorgun düşüyorum ki,ben ah bir kahve yapanım olsada içsem diyorum)
    · Ona seksi/sevimli/yumuşak/zeki göründüğünü söyleyin (Ona seksi/sevimli/yumuşak ve zeki göründüğümü söyliyim söylemesine de ya şımarır kendini birşey sanarda bana boynuzu takarsa)
    · Eşiniz için çiçek ekin ve ona verin (Ektiğim çiçeklerin hepsi susuzluktan kurudular,unutuyorum sulamayı)
    · Hergün onu sıkıca,içtenlikle kucaklayın (o zamanda "sen gene benden bişey istiyosun" diyo ya)
    · Arada bir başbaşa kalabilmek için çocuklara bakacak birini bulun (Şimdilik ben bakmak zorundayım,çünkü hamileyim)
    · Anılarınızı tazelemek için vakit ayırın,onunla birlikte eski fotoğraflara bakın,birlikte geçirdiğiniz güzel anıları hatırlayın (Her fotoğrafta "ogün giydiğin etek çok kısaydı" yada "beni elim senin omuzundayken sen niye bana sarılmamıştın" diye tartışma çıkıyo"
    · Eşinize uzun bir masaj yapmayı önerin (Ara sıra yaparım ama bugün yapsam yarın yine istiyo)
    · Elini çok sık tutun (Boyu biraz uzun olduğu için sanki babam beni gezmeye çıkarmış da gezdiriyor diye hissediyorum kendimi)
    · Televizyon izlerken ona sokulun (Bir koltuğa ikimiz sığmıyoruz ki)
    · Birlikte uzun yürüyüşlere çıkın (Zaten işten yorgun argın geliyo,ne cesaretle yürüyüşe çıkalım diyebilirim ki)
    · Ona "seni seviyorum" deyin. (İşte yapabildiğim ve onunda söylediği zaman çok hoşuma giden bir söz)

2. 2 Aralık 2006
  3. tamara197

tamara197 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok guldurdun benı ya.....ama yazdıklarına katılıyorum canım...

4. 2 Aralık 2006
  5. roxett

roxett Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Elini çok sık tutun (Boyu biraz uzun olduğu için sanki babam beni gezmeye çıkarmış da gezdiriyor diye hissediyorum kendimi)
    tam beni anlatıyo...:sm_confused:

6. 2 Aralık 2006
  7. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148

8. 2 Aralık 2006
  9. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Kadinlar şimartilmayi Daha Fazla Hak Ediyor Bence,dünyanin En Ağir Işciliğini Bizler Yapiyoruz,gündüz Işte Akşam Evde çalişip Ayni Anda çocuk Doğurup Bakip Büyütüyoruz,evin Tüm Sorumluluğu çocuklarin Sorumluluğu Hangini Sayiyim ömür Yetmez Sayfa Yetmez,kendimizi şimartalim Biraz

10. 12 Aralık 2006
  11. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    hııı şımartırlar senede bır sozumuzu dınlerler onuda yapmazlar

12. 12 Aralık 2006
  13. EU3

EU3 Guest

aa bunlarin cogunu yapiyorum yinede yaranamiyorum canim erkek milletine fazla yüz vermicen aslina yüz verirsin astarinida istiyorlar :=))

14. 28 Ekim 2008
  15. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy bayıldım ben bu yazılanlara :)))))) süper demek uzun boylu olunca baba gibi oluyor haaa zuhahahahh.

16. 29 Ekim 2008
  17. birzamanlar

birzamanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anası değilim ne şefkatte bulunacam koca adama,ben bayanım o nazlasın beni.masaj yapcakmışım o bana yapsın gün akşama kadar canım çıkmış çocuklarla işlerle,yemeğide yapmışım,hadi türk kahvesi yapmasada,çayıda o yapsın,yok ya başka hatunlara gitmesinler diye tepemizemi çıkarcaz,giden gider kalan sağlar bizimdir.

18. 29 Ekim 2008
  19. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

süperr bi yazıı,ama ben burdakilerin çoğunu yapıyorum.eşimi mutlu etmek hoşuma gidiyor...ama o da aynı şekilde beni mutlu etmeyi severŞeniz ayy bi aşık gördüm kendimi:asigim: