eşinize,sewgilinize yaptığınız en güzel şaka hangisiydi ve tavrı nasıl oldu?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Asortie tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

28 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Asortie
  1. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar eşinize veya sewgilinize yaptığınız en komik şaka hangisiydi anlatır mısınız? mesela ben eşim yemek yiyeceği zaman tadına bakmadan tuz atar(bu huyuna gıcık olurum tabi) bende bir kere tuzu doldurdum yemeğine geç geldiği için tek başına yemişti o gün o da tuzu attı attı yedi ve geri çıkardı jeyyarçok gülmüştük arkadaşları da vardı :roflol:şimdi tadına bakmadan tuz atmaz oldu aşkım:nazar: hemde öğretici bir şaka oldu bu huyundan da kurtuldu:roflol:ay hala gülüyorum o yüzünün haline:roflol:sizinde var mı böyle maceralarınız:roflol:

2. 28 Şubat 2008
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    önceki evim büyüktü ve kızımda küçük..eşimle kızım mutfakta yemek yiyolardı ben onlardan önce kalktım muzurluk yapıcam ya yatak odasına gittim ve gardorobun içine saklandım uzun bir müddet anlamadılar ortalıktan yok olduğumu..sonra kızım anne diye seslendi baktılar ses yok ama ben için için gülmeye başladım sonra eşim seslendi yine ses yok..bu kez ciddi ciddi aramaya başladılar evde yokum,telefonla komşularımı aradılar orada da yok en son yatak odasının balkonuna çıkıp (9.katta oturuyordum)aşağı bakarken ben koptum ama nasıl gülüyorum anlatamam gelip kapıyı açtılar kızım beni görünce ağlamaya başladı eşimde kızdı sonra da sarıldı ve birdaha böyle şakalar yapma yüreğim ağzıma geldi dedi ama ben arada yine yapıyorum ama şimdiki evim küçük olduğu için hemen buluyorlar yani artık yemiyorlar...

4. 28 Şubat 2008
  5. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    yataga gitmek uzere esime iyi geceler dedim ve gittim
    aklima seytan girdiya
    esim tv seyrediyodu duvarlarin arkasindan gizli gizli dolanarak esimin tam arkasindaki sandalyeye ciktim ordan yuksek sesle pooooooh diye bagirarak onune atladim
    esimin aldigi karete pozisyonu ve bagirisi hic aklimdan cikmiyo
    cok korktu
    ama ben onu birden bagirip korkutmaktan cok zevk aliyorum
    aman napim oda erkek deilmi korkmasin.......

6. 28 Şubat 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    ayy bir tane daha geldi aklıma..eşim oturma odasında bir güzel uzanıp tv seyrediyordu ama öyle heyecanlı birşeyler seyrediyorki sesi mutfağa geliyordu..odaya gittim ona çaktırmadan tv nin ikinci kumandasını aldım ve mutfağa gidiyormuş gibi yaptım..odanın kapısının oraya gizlenip tv nin kanallarını değiştiriyorum ama ne yapacağını şaşırıyor kendi kendine allah allah ne oluyor deyip kanalı dğiştirmeye çalışıyor..ben bir taraftan sesini kısıp birden sonuna kadar açıyorum ama gülmektende duramıyorum ve zaten fazlada dayanamadım ve kahkahayı bastım ..allahım dedi ya nereden aklına geliyor bu muzurluklar deyip benimle beraber gülmeye başladı...valla hala gülüyorum çok komikti...

8. 28 Şubat 2008
  9. emel_ce

emel_ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ozaman birde bu şakayı deneyin inanın karşınızdakiler görülmeye değer oluyor.jeyyar
    öncelikle eşinize çay koyacağınızı söyleyin .ama koymayın eşinizide mutfağa yaklaştırmamaya dikkat edin. bir müddet sonra bardaklarınızı boş olarak odaya getirin.çaydanlığın üst kısmına azıcık su koyun tabi. ve alın elinize girin odaya artık nasıl yaparsınız bilmiyorum ama çaydanlıkları üzerine fırlatın sıcak çay olduğunu düşünüp acayip korkuyorlar... ve sizede doya doya gülmek kalşıyor.
    ben nişanlıma yaptığımda yanıcağını düşünürek ayakta resmen dans etmişti.

bir arkadaşımda koluna su gelince yandım yandım die odada koşuşturmaya başlamıştı halbuki su soğuktu:roflol::roflol:
    akşam hemen deneyin ve bizimle paylaşın:teytey:

10. 28 Şubat 2008
  11. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    261
    Ödül Puanları:
    153
    ay buna çok güldüm yaa:roflol:

evlendiğimizde deneyeyim bunu:roflol:

12. 28 Şubat 2008
  13. Bicapple

Bicapple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok hayince planlarr ama çokta komıkk:roflol:korkutulan şakalrı pek seferimmm evlenınce kesın denerımm şuan o anki yüz hali aklıma geliodaaa:roflol::roflol::roflol:

14. 28 Şubat 2008
  15. pınarrrr

pınarrrr Guest

ay harika yaaa karate pozisyonu haa gözümün önüne geldi birden pozisyon hiyaaaa diye bi ses iki el havada bi bacak tekme atacak kıvama gelmiş:roflol: allah allah niye benim aklıma gelmiyo böyle şeyler yaa ne komik hatunlarsınız ben odunmuyum neyim ayol aaa

16. 28 Şubat 2008
  17. pınarrrr

pınarrrr Guest

valla güzel haa deneyecem ben bunu ama sonunda ıslanmak var be şimdi yaz günü yapsak daha iyi olacak galiba sonra koltuk kanepe ne varsa ıslatmayalım şimdi kış günüde zor kurur oturulmazda üstünee

18. 28 Şubat 2008
  19. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadslar süpersiniz ama caydanlığı kesin yapıcam anlatırım:)))))))))))))9999999