esinizi eski erkek arkadaslarinizla karsilastirirmisiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve isimsiz00 tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : isimsiz00
  1. isimsiz00

isimsiz00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu soruma gercekten icten cevap verin...
    esinizle kavga ettiniz yada begenmediginiz bir davranisi oldugunda onu eski sevgilinizle karsilastirirmisiniz aklinizdan onunla evlenseydim dermisiniz yada o böyle yapmazdi gibilerinden.gercekten merak ediyorum erkekler bizi aldatirken biz kadinlarda acaba onlari eski sevgililerimizle beyin altinda karsilastirmalar yaparak aldatiyor sayilirmiyiz????????

2. 20 Kasım 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kendimden yola cikarsam pek kiyaslamaya imkanim yok cünkü ben bir esimle beraber oldum onunlada evlendim, platonik birseyler yasadim daha önceden...ama bu kiyaslamak icin yetersiz sanirim...benneyaptımki

Lakin genel olarak ben hangi konuda olursa olsun kiyaslama yapmaya karsiyim....ahmet olsaydi böyle yapmazdi mehmet olsaydi beni daha cok severdi vs. vs. bence bunlar cok gereksiz ve yipratici seyler ...bos hayallere kapilmak gibi birsey...:kahve:

Belki ahmet olsaydi böyle yapmazdi ama daha kötüsünü yapardi, belki mehmet daha cok severdi ama baska kötü bir huyu olurdu!!! Kiyaslama yapmak yerine en güzeli elinde olanin kiymetini bilmek..:nazar:

4. 20 Kasım 2008
  5. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    itiraf etmek gerekirse,çok üzünce beni böyle düşüncelere kapılıyorum sonra kendime gelince ''napıyosun kızım sen ya diyorum ya o da sen onu üzdüğünde böyle düşünüyosa'' diyorum içim acıyo hatamın farkına varıyorum..
    ''bak eskisi senin yanında olmayı bile hakedememişken,seni evliliğe ikna edememişken o senin yanında'' diyorum kendime geliyorum...

6. 18 Aralık 2008
  7. Kelebek_00

Kelebek_00 seviyorum nan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kiyaslamis degilim bu gune kadar.

8. 18 Aralık 2008
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bazen kıyaslıyorum evet, bu da benim hatam, ama ben kıyaslarken yüzüne söylerim, içimden geçeni eşim bilir. onu çok sevdiğimi de bilir ama hatalarını açıklamanın başka yolunu bulamıyorum bazen.

10. 18 Aralık 2008
  11. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu zamana kadar kıyaslamadım kıyaslamamda çünkü benim eşim hepsinden üstün ve ben eşimi çok seviyorum.