eşinizi mutlu etmenin yolları mutlaka okuyun yorumlarınızı bekliyorum:)

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve XOXzgxuxrCe tarafından 25 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

?

eşinizi mutlu ettiğinizden emin misiniz?

Anketin kapanma tarihi 3 Eylül 2007.
 1. kesinlikle

  42,2%
 2. o öyle söylüyor

  24,4%
 3. zaman zaman

  15,6%
 4. hayır emin değilim

  17,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 1. XOXzgxuxrCe

  XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

  Katılım:
  20 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.875
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  106
  Erkekler ne ister?(alıntıdır) Şeniz

  Evli olan ancak eşini tam anlamıyla mutlu edemeyen bayanlara müjde. Vereceğimiz öğütleri uygularsanız, hem siz hem de eşiniz mutluluğu yakalayacaksınız....

  Uzmanlar, erkeği mutlu etmenin çok zor bir olay gibi gözükmesine rağmen, aslında çok kolay olduğunu belirtiyor. Yapılan araştırmalara göre, erkeklerin eşlerinden istediği bazı şeyler var. Nedir bu istekler? Kadınlar eşlerini mutlu etmek için gerçekten çaba harcıyor mu? ABD başta olmak üzere birçok ülkede yapılan araştırmalar sonucunda, eşlerini mutlu etmek isteyen bayanlara yardımcı olacak sonuçlara ulaşıldı. İşte size tavsiyeler:

  Şikayet etmeyin: Eşinize, ikide bir kayınvalidenizi şikyet etmeyin. İleride kendinizin de kayınvalide olacağınızı hiç unutmayın.

  Örnek verirken dikkat: Falancanın kocası şöyle yapıyor, böyle yapıyor diyerek; başka erkekleri eşinize örnek göstermeyin. O erkeklerle evli olan kadınların da farklı dertleri olduğunu bir düşünün.

  Sorunları yerinde ve zamanında söyleyin: Kocanız eve geldiği anda; Musluk su damlatıyor, "Şu dolabın kapağını bir türlü tamir etmedin" tarzında sorunları söylemeyin.

  Hediyeyle dost olmayın: Her doğum gününüzde, evlenme yıldönümünüzde, anneler gününde, sevgililer gününde, yılbaşında; eşinizden illa ki bir hediye beklemeyin.

  Sigara küllerini gözardı edin: Eşinize sürekli; "Sigaranın külüne dikkat et". " Onu şuraya koyma". "Bunu şuraya atma" demeyin.

  Sabırlı olun: Bir isteğinizi 10 defa tekrar tekrar söyleyip, eşinizi bıktırmayın. Sabırlı olmak için çaba harcayın.

  Eşinizi sıkmayın: Eşinizi iş yerinden sürekli telefonla arayıp, rahatsız etmeyin.

  Fazla kıskanmayın: Kocanızı iş arkadaşlarından kıskanmayın. Eğer bu tavır içinde olursanız, ilişkiniz çok kötüye gider gerçeğini unutmayın. Eşinizi; izlediği dizilerdeki güzel bayanlardan, okuduğu gazetedeki yarı çıplak bayan fotoğraflarından kıskanmayın.

  Ceplerini karıştırmayın: Eşinizin ceplerini karıştırmayın, gömlek yakalarında ruj izi aramaktan vazgeçin.

  TV zevkine karışmayın: Eşiniz TV'de maç izlerken, "Ben illa ki başka bir programı izleyeceğim" diye tutturmayın. Olayı abartıp kavga çıkartmayın.

  Sürpriz yapın: Zaman zaman eşinize sürprizler hazırlayın. Bu konuda biraz kafa yorun.

  Yardımcı olun: Eşinizin çayına şeker atıp öyle verin. Bir şeker atmakla ölecek değilsiniz ya! Unutmayın, çok küçük ayrıntılar, bazen çok önemli olabilir.

  Hemen tepki göstermeyin: Halıya kül döken eşinizi görmezden gelin. Halı eşinizden daha kıymetli değil. Bunu unutmayın.

  Eşyaların yeriyle oynamayın: Evdeki eşyaların yerini ikide bir değiştirip, eşinizi şaşırtmayın.

  Onu sıkboğaz etmeyin: Eşinizle birlikte gittiğiniz bir yerde, eşinizin başka kadınlara bakıp bakmadığını kontrol etmeyin.

  Alışverişe çıkarken: Eşinizle alışverişe çıktığınızda, onu saatlerce dolaştırıp, canından bezdirmeyin. Alacağınıza kısa sürede karar vermeye çalışın. Yazlık alıyormuş gibi, saatlerce eşinizi dolaşmayın.

  'Seni seviyorum' deyin: Abartmadan, yeri geldiğinde kocanıza, "Seni seviyorum" deyin.

  Surat asmayın: Yeni bir giysi giydiğinizde, saçınızı kestirdiğinizde veya boyattığınızda eşiniz sizdeki değişikliği farketmiyorsa, bunu anormal bir sorun haline getirmeyin.

  Gazete okurken konuşmayın: Eşiniz kahvaltıda, yemekte gazete okuyor; sizinle iki laf etmiyor diye kızmayın. Gazetenin bir sayfasını isteyin ve hemen siz de okumaya başlayın. Böylece, eşinizin dinlemediği bir konuşma yapmamış olursunuz.

  Bütçe açığına dikkat edin: Bütçenizin kaldırmayacağı harcamalara girmeyin. Çünkü bu davranış biçimi size kavga olarak geri dönebilir. Sonuçta siz çok daha fazla üzülebilirsiniz.

  Bedenini bilin: Eşinizin kaç numara ayakkabı giydiğini, giysilerinin kaç beden olduğunu mutlaka öğrenin. Bir gün lazım olabilir.

  Her zaman gülmesini beklemeyin: Eşinizden her gün, her zaman size ilgi göstermesini; daima gülümsemesini, hayatınızın her zaman mükemmel olacağı düşüncesini atın..

  Onu saygıyla dinleyin: Gittiğiniz misafirlikte, ya da size birileri geldiğinde, eşiniz konuşurken; ağzından lafı almayın. Herkesle birlikte siz de eşinizi saygıyla dinleyin.

  Mesajlarını gizlice okumayın: Eşinizin cebine gelen mesajları gizlice okumak hatasına düşmeyin. Eşinize güvendiğinizi bilmesini sağlayın.

  Siz hamle yapın: Herhangi bir nedenden dolayı eşinizle küstüğünüzde, barışmak için ilk hareketi eşinizden beklemeyin. Barışma hareketini siz başlatın. Ne kaybedersiniz ki?

  Kahvaltı hazırlayın: Eşiniz sabahleyin saat kaçta evden çıkarsa çıksın, mutlaka kendisine kahvaltı hazırlamaya çalışın. Onu güler yüzle uğurlamaya özen gösterin.
   
 2. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 3. qwert

  qwert Popüler Üye Üye

  Katılım:
  28 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.177
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  148
  e hiç bişey yapmıyalım o zaman
   
 4. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 5. nurbeyza

  nurbeyza Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  229
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  kesinlikle katılıyorum.. a.s
   
 6. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 7. julied

  julied Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Şubat 2007
  Mesajlar:
  61
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  76
  evet yazılanlar doğru olabilir ama herşey karşılıklıdır bence. Onlarında biraz biz kadınları mutlu etmek için çabalamaları gerekmezmi?
   
 8. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 9. burbuk

  burbuk Popüler Üye Üye

  Katılım:
  25 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.843
  Beğenildi:
  1.682
  Ödül Puanları:
  163
  bunca yıl ben uğratım birazda o uğraşsın artık yeter diyorum ve mutlu etmeye uğraşmıyorum, ne bu yaaaa hep kadınlarmı özveride bulunacak dimi
   
 10. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 11. XOXzgxuxrCe

  XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

  Katılım:
  20 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.875
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  106
  evet arkadaşlar malesef mükemmel kadınların değeri bilinmiyor.ben ev işi kolay kolay yapmam.sabahları gergin olduğum için eşim beni uyandırmaz.ancak arasıra ben uyanır kahvaltısını hazırlar güler yüzle öperek yolcu ederim.akşamları yemeği hazır olur ama genelde tek çeşit yemek yaparım.tatlı sözler sevgi cümleleri kalkıp öpmeler bebek gibi sevmeler ve hoşgeldin canııım diyip öperek karşılamalarımın dışında haaa birde ortalığı rahatça dağıtabilme lüksünü de tanıdıktan sonra bu adam benimle çok mutlu.yani mükemmel olmayın.güler yüzlü ve ilgili olun.ve asla annesi gibi davranmayın.
   
 12. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 13. next

  next Aktif Üye Üye

  Katılım:
  21 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  30
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  olduuuuuuuuuuuuuuuuuu.... gozleeeeeeeerriiiiiiiiimmm dooooooollllduuuuuuuuu...yasakkelime
   
 14. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 15. Laale

  Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

  Katılım:
  13 Nisan 2007
  Mesajlar:
  19.359
  Beğenildi:
  21.608
  Ödül Puanları:
  363
  Ben zaman zaman'ı işaretledim. Bazen öyle bir kızdırırım ki feleğini şaşırır. Her zaman herşeyin güllük gülüstanlık olmasını bekleyemem ve bunun için de o kadar çaba harcayamam. İsterim ki; gözyaşlarıma dayanamasın, beni yeniden kazanmak için kendiyle savaşsın, gönlümü alsın...

  Allahıma şükürler olsun ki bu konuda şanslıyım. Kocam kendini nasıl affetireceğini bilir. Beni fazla uğraştırmaz,üzmez...
   
 16. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 17. EU2

  EU2 Guest

  bakın bu hoşuma gitti. mantıklıda geldi. erkeklerin en çok sıkıldığı şey dırdır gibime geliyor. çenemizi azcıııkkk tutarsak işte o zaman süper olacak :Roflol:
   
 18. 25 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
 19. NEFERTARi

  NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

  Katılım:
  9 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  704
  Beğenildi:
  155
  Ödül Puanları:
  113
  Bu araştırmayı yapanların içinde tek bir kadın varsa ne oliyim:Roflol::Roflol::Roflol: