eşinizi nasıl cevirirsiniz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve shannon tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaynanam ve görümcemle cok kötü kavga ettik 100 de 100 ben haklıyım bana cok kötü hakaretlerde bulundular sonra direk esime anlatmıslar esim yorumsuz kalıyıor banada inanmıyor ortada yani onu nasıl cevirebilirim nasıl haklı olduguma ikna edebilirim yada benim arkamda olmasını nasıl saglayabilirim su anda bana soguk davranıyor ama yinede konusuyor nasıl onu eski haline getirebilirim yardım edim lütfen fikirlerinize ihtiyacım var

2. 8 Şubat 2009
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    walla ben onca hakaret duysam onlardan
    hiiiçççççç eşimi ikna etmeye falan çalışmaz çeker giderdim
    onlar sonra beni iknaya çalışsın

4. 8 Şubat 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sana karsi yorumsuz kalmasi bir derece normal, annesini ve kardesini korumak amacli susmayi tercih ediyor...:nazar: Hakli olup olmaman önemli degil....

Fakat onlarin yaninda yorumsuz kaldigni bilemessin...sen olmadigin zaman onlara gereken cevaplari veriyordur belki....:kahve:

Bence hic ikna etmeye falan calisma...sen kendini 100 yüz hakli gördükten sonra o bulsun bulmasin ne yazar:kahve:

6. 8 Şubat 2009
  7. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sen haklılığına inanıyorsan, bırak keyfi bilir

8. 8 Şubat 2009
  9. kSo

kSo Guest

valla canım bana eşimin ailesi hakaret edecek haklı olacağım birde üstüne eşim yüz yapacak hiç üstüne düşmem o bana ilgi göstermeli onun ailesi haksız yere beni üzdüğü için boşver susuyorsa sende sus birşey derse anlat çok üstüne düşüp şımartma

10. 8 Şubat 2009
  11. BAYAN MERAK

BAYAN MERAK 76 dan 60 a uzun yolculuk Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle Allah yardımcın olsunnn
    eşinin üstüne çok düşme arkadaşım yani benimle konuş gibilerinden falan o zaten kendisi
    normal davranmaya başlayacaktır zmanla düşersen senin haklı olduguna inanmayabilir
    birde kaynananla olsun görümcenle olsun aranda geçenleri onlar eşine anlatmadan sen evinde onlardan önce eşine enletki ilk olayı sende duysun ve onlar kafasını karıştırmadan sen anlatmış olursun
    birde eşinin yanında kaynanandan ve görümcenden fzala şikayetçi olma altdan al sanki birazcıkta onlar haklıymış gibi alttan alttan işle kocanı kocan sana belli etmez ama sonradanda kardeşine ve annesine muhakkak hesap sorar
    yani siyasetçi ol siyeset yap 100 yüz sen haklıolsan bile alttan alttan ben böyle dedim annen şunu dedidi canımı çok sıktı ama bi bildigi vardırda söylemiştir de hem kaynananın sana söyledigi lafları söyle hemde alttan al zamanla kocan çok fazla onlara inanmayacaktır ve senin olmadıgım yerlerde onlara kızacaktırrr

12. 8 Şubat 2009
  13. Elis

Elis Guest

benim basima boyle bise gelse,bi kere oldugu gibi herseyi anlatirdim,inanip inanmamak ona kalmis,hic bidaha kendimi yoramam,keyfi bilir,kimee inanirsa inansin,ben kendimi biliyorum ya,zaman her seyin ilacidir,anlar hakliyi,haksizi kuzu kuzu gelir yanina ,merak etme........

14. 8 Şubat 2009
  15. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    haklıyım diyorsun bırak o zaman eşinin üstüne gitme.o senin moralini düzeltmeye çalışsın.aradan biraz zaman geçsin uygun zamanlarda neler yaşadığını anlatırsın haklılığını dile getirirsin.sıcağı sıcağına üstüne gitme.

16. 8 Şubat 2009
  17. suvesabun

suvesabun Rabbim yolundan ayırma! Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    yüzleştir diyeceğim ama onlarla da yüz yüze gelmeyi istemezsin heralde.. ama bence inandırmanın en etkili yolu yüzleşmek... şu da var eşinin üzerine fazla gitme bence.. çünkü bir yanda eşi bir yanda da annesi ve kardeşi.. onun için de kolay olmasa gerek... zamanla o da anlayacaktır kimin haklı olduğunu... kolaylıklar diliyorum...

18. 8 Şubat 2009
  19. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bir efor sarfetme,senin karekterini biliyorsa sana hak verecektir.
    eşinin ailesinin yanında seni koruduğunada inana bence,aksi halde seni ezer geçerlerdi.