Eşinizin ailenizle ilişkileri nasıldır?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve hayat79 tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hayat79
  1. hayat79

hayat79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benzer bir başlık varmı bilemiyorum, ama hep kaynanalarla ilişkiler irdelenmiş. bende eşinizin sizin ailenizle arası nasıl merak ediyorum. benim eşim annemle ve babamla pek yakın ilişki kuramadı ama kendi ailesiyle yakın olmak istiyor.sizde durumlar nasıl?

2. 1 Ekim 2008
  3. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim eşim değilll amaa sevgilim ailemle o kadar iyi ki bana kızar hatta onlara iyi davran diye anneme felan bi sarılır kendi annesi gibi bana der hatta onlara karşı gelme ben canımı veririm felan der inşallah evlendiğimizdede böyle gider

4. 1 Ekim 2008
  5. EU3

EU3 Guest

eşim benim ailemle çok iyi anlaşır ,bende onun ailesiyle iyi anlaşıyorum...bencede aile olmuş insanların iyi anlaşması gerekiyor dimi

6. 1 Ekim 2008
  7. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende i,nşallah senin gibi bi aile kurarım canım sana özendim kaydirigubbakcemile5

8. 1 Ekim 2008
  9. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimde ailemle çok samimi değildir.her zaman çok saygılıdır ama kendi ailesinin yanındaki gibi rahatta değildir bende onun ailesinin yanında kasarım biraz kendimi.ama saygıda kusur etmeyiz ikimizde

10. 1 Ekim 2008
  11. EU3

EU3 Guest

inşallah canım,zamanla olur benim bir tek o konuda sorunum yok,başkada ne ararsan oluyor arada bir...erkekler genlede kendi ailesinin yanında olmak istiyor,nedendir bilmiyorum sanki hanımı alınca ailesini afedersin öldürüyorlar ya sinir oluyorum seninde inşallah böyle olur...Allahım güzel kalbine göre versin

12. 1 Ekim 2008
  13. BEBS

BEBS Guest

eşimle birçok sorun yaşadık fakat ailelerimiz çoğunu bilmez.o yüzden damatlarını çok severler.oda onları hem sever hemde sayar.bu konuda hiçbir sıkıntım yok.gamyoncuiremsu