Eşinizin Ailesi Yaninda Bacak üstüste Atip Otururmusunuz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Nexsxe tarafından 25 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : Nexsxe
  1. Nexsxe

Nexsxe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu konuda göüşlerinizi merak ediyorum.şahsen kendi fikrim bence saygısızlık.asla büyüklerimin yanında böyle oturamam.ama bieltim var bacak üstüne atıp oturu saygısızca.nedense eşimin ailesi onu daha çok sever. bu devirde saygısız mı olmak mı lazım yoksa.kendi fikrim......sırnaşık şey

2. 25 Ağustos 2007
  3. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bacak bacak üstüne atınca saygısızlıkmı oluyorki?evde oturuyorsak çok dikkat ederim ve bacak bacak üstüne atmam....ama işyerindeyse daha derli toplu oturmak için atarım......bununlada saygının alakası olduğunu sanmıyorum....

4. 25 Ağustos 2007
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saygısızlıkla ne alakası var ben de anlamış değilim ama yaşlılar saygısızlık olarak nitelendiriyo mesela dedem yanında bacak bacak üstüne atsam beni uyarır hemen :)

6. 25 Ağustos 2007
  7. Nexsxe

Nexsxe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Büyükler Saygisizlik Olarak Nitelendiriyosa öyledir.günümüzde Her şey çok Değişti Millet Sokaklarda Sevişiyo.önceden Varmiymiş.büyüklere Göre Sordum Ssoruyu Iyiy Okuyun.normal Arkadaşlarin Yaninda Sormadimya.

8. 25 Ağustos 2007
  9. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sorduğun soruyu okuyup anlayabilecek kapasitedeyiz zaten.....bende cvp verdim...bence saygısızlık değildir...gerinip yatmaktan bahsediyosan ayrı..ama bacak bacak üstüne atıp oturmak çoğu zaman daha derli toplu görünüyor...he sen yapıyomusun dersen hayır..okadar samimi değilim....milletin sokakta seviştiği bir devirde yaşamkla bunun bir alakası yok ayrıca...saygısızlık yada başka bişey büyüklere göre değil insanın aldığı terbiyeyle alakalı olduğu için herkesinde saygı gösterme şekli ayrı oluyor....bence bunda bir sakınca yok..arada o samimiyet varsa sorun değil...

10. 25 Ağustos 2007
  11. Nexsxe

Nexsxe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın bende farklı düşünmüyorum zaten.ama yaşadığımçevrede bu bacak olayı böyle tepki görüyo.sizin yaşadığınız ortamlar daha farklı olabilir.herkes aynı değilya.ne kadar terbiyeli olursan ol bazı çevrelerde bacak olayında adamı daha tanımadan terbiyesiz damgasını basıyolar.

12. 25 Ağustos 2007
  13. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    her yaptığımız şey için kim ne der diye düşünüp yaşarsak çok zor olur...ben çevremde buna saygısızlık diyecek birini tanımıyorum..ama mutlaka vardır dediğin gibi....ama onlara gelene kadar nelerimiz var dikkat etmemiz gereken...büyüklerin yanında gerinip oturmak hiç hoş olmuyor sadece...

14. 25 Ağustos 2007
  15. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    eşimin babası öldü.onun yanında atamazdım ama kaynanamın yanında atıyorumn ve bu durumdan rahatsız oldugunu hiç sanmıyorum

16. 25 Ağustos 2007
  17. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kayinbabam oLsun bir duruma göre davrancam:) ama babamin yaninda oturuyorum hicde kizmiyo babacim

18. 25 Ağustos 2007
  19. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    banada bacak bacak üstüne atarak oturmak çok rahat geliyor ve bazen hiç farkında olmadan yapıyorum ama eğer yanımda büyükler varsa farkına vardığım an indiyorum bence böle oturmanın sayğıyla bi alakası yok ama