eşinizin arkadaşları........?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve jeelibon tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : jeelibon
  1. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar siz işteyken eşinizde evde olduğunda arkadaşlarını eve çağırıyorsa nasıl bakardınız olaya? mesela her gün evde diyelim hergün değişik bir arkadaşı eve geliyor evde onunla pc de yada tv de zaman geçiriyor bi kaç saat? ne düşünürdünüz fikir verin bana lütfen:):sm_confused:

2. 2 Ocak 2010
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm bu arkadasları evlı mı bekar mı
    ve neden herzaman sızdeler
    bazen eşin gıtse olmaz mı?

4. 2 Ocak 2010
  5. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım eşin çalışmıyo mufisfisfis
    başıma böyle bişey gelmedi ama eğer sık sık eve arkadaş çağırsaydı bu durumdan rahatsız olurdum belkibenneyaptımki
    birde niye eve çağırıyor ki sürekli o da gidebilir arkadaşına yada dışarda da buluşabilir arkadaşlarıyla değil mi

6. 2 Ocak 2010
  7. baya

baya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım mevzu biraz ilginç.erkekler evde uzun süre oturamazlar,çünkü görüşmeler ve işler dışarıdadır.genelde erkeklerin eve geç gelmesi problem olurken seninki hep evde.birde bu eve çaya gelen arkadaşlar var.bencesen biran önce tavrını göster.

8. 2 Ocak 2010
  9. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben evde değilken bir arkadaşı gelebilir tabi..ama bunun suyunu cıkarmamak lazım..

10. 2 Ocak 2010
  11. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar teşekkür ederim.arkadaşları evlide olana var bekar olanlarda.oda onlara gider arada bir onlarda geliyorlar.biz yeni evliyiz evimi gösteriyor anlamıyorumki.intten ya araba bakarlar ya oyuna oynarlar yada ne biliym işte klasik erkek tipleri..ne desem nasıl tepki versem bilemiyorum hiç bitmiyor benim kocamla dertlerim ya:KK43:

12. 2 Ocak 2010
  13. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bekarken arkadaşları sürekli gelip gidermiş evli bekar farketmez.şimdi aynen devam hiç değişmedi.eşim çalışır ama vardiyalı çalışır bazende ücretsiz ine çıkar yani iş dengeli değil.keşke öyle bi işte çalışsaki başını kaldıramasa evde kalınca ayar oluyorum.............

14. 2 Ocak 2010
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Çalışmayan kadınlar da evde olunca arkadaşlarına gidiyor yada onları eve çağırmıyorlar mı? Yani eşiniz evdeyse ve arkadaşlarını çağırmışsa neden sorun ediyorsunuz ki. Orası onunda evi bırakın çağırsın. Size bir eziyetleri yokmuş. Bir anda tüm alışkanlıklarını bırakmasını beklemeyin. Zamanla her şey düzelir. Ayrıca pek sorun edecek bir şey de yok ortada.

16. 2 Ocak 2010
  17. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tamamda biz kadınız evde olmamız çok doğal arkadaşlarımızla...o nlar erkek çok istiyorsa çıksın dışarda görüşsün eve çağırmak niyee...birde kendinin gitmesinide istemiyorum sık sık bazen abartıyor..belki kimilerin egöre dert deil ama ben takıyorum işte.bekarken okyde evlendi artık hala eski alışkanlıklar..belki zamanla düzelir ama şunu çok iyi biliyorumki insan değişmek isterse değişiyor zaman aşımıyla değil...:sm_confused:

18. 2 Ocak 2010
  19. AdaEge

AdaEge Guest

Bizde birbirimizden habersiz arkadaş çağrılmaz eve...