Eşinizin cebinde...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zamannn tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zamannn
  1. zamannn

zamannn Guest

eşinizleç ok kötü bi tartışma yaşamışsınız evi terk etmişsinz o peşinizden gelip evliliğinizi kurtarmaya çalışyor şizde okeyliyorsun denemeye başlıyorsunuz 2. günün sabahında pantolonunu karşırmak geliyor aklınıza bi bakıyorsunuz prezarvatif cebinde eşinizi kaldırıp bunu neo dluğunu sordğunuzda görmiyor musun ne diye derse sizde neen şans istediğin ozaman diye bağırıken o rahatça ya git başımdan ne aldatması tarzım değil bu ne ozaman gözüme sokar gibi dedimde saçmalama git başımdan dese kılığın kıpırdatmaması akşam konuşuruz hadi geç kalmıyım ben dese naparsınız analamdım niye bize bi şans verdi niye bana acı çektirme derdinde napılır böyle durumdasenağlama

2. 8 Mayıs 2009
  3. chlek

chlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belki bir başkası için değil sizle birlikte olacağı için almıştır olamaz mı :S

4. 8 Mayıs 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    yolda dağıttıkları için aldığı ve cebine koyduğu aklıma gelir..hihoyyyt
    beni geri getirdiyse eve başka bir şey için aldığını düşünmem açıkçası.CADIARZU

6. 8 Mayıs 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    CADIARZU ne icin prezervatif cebinde tasinir acaba?????

8. 8 Mayıs 2009
  9. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kocamın huyunu suyunu iyi biliyorsam aldatma potansiyelini gözümün önünden geçiririm ihtimal vermem aldatacağına duruyodur işte almıştır koymuştur cebine ne bilim takmamaya çalışırım... uzun süreli de halini tavrını izlerim ama bir gariplik var mı diye

10. 8 Mayıs 2009
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sende bu eş olduktan sonra derdin bitmez arkadaşım, en son evden kovdu seni, hastanede mi kalsam diyordun doğru mu hatırlıyorum, ondan önce not tutarken yakaladı seni ikiniz hakkında, o sıralarda en ufak kıldan bile tiksiniyorum demişti cinsellik sırasında, şimdi de cebinde prezervatif bulıuyorsun, bütün bunlar ne zaman oluyor???

Son düzenleme: 8 Mayıs 2009
  12. 8 Mayıs 2009
  13. Elis

Elis Guest

hic bise yapmazdim,o verdigim sansida geri alir ,geldigim yere geri donerdim,,,

onuda perzarvatifleriyle basbasa birakirdim,artik sisirip balonmu yapar,yoksa baska seymi,gule gule paralansin seyinde.........:kahve:

14. 8 Mayıs 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Cebindeki prezervatifden ziyade esinin tavri cok ilginc gercekten...:kahve:

Ayrilma noktasindan sonra henüz yeni barismis esine böyle git basimdan, sacmalama gibi sözler söylemesi bence cok cirkin..birde o umursamaz tavri falan!!:1closedeyes:
    O senin cebinde böyle birsey bulsaydi ne olurdu acaba??:nazar:

16. 8 Mayıs 2009
  17. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kuşkulu bir durum olduğu yetmezmiş gibi takındığı tavır ve konuşma tarzı hiç barışmak ve evliliğini kurtarmak istermiş gibi gelmedi bana...

18. 8 Mayıs 2009
  19. zamannn

zamannn Guest

benimde anlamdığım o aldatıcağına inanmıyorum ama gözümün içine sokar gibi pantolonuncebinde olması artı zorla beni geri getirdi ben istemedim tekrardenemek napmak istiosuın diiyorum napıo gözüküorum dio:KK43: ben napcıcam ya senağlama